Středa , 18. 05. 2022

Nataša

Zářivé zuby nemusí být jen snem! Tipy, jak efektivně vybělit zuby

Sebevědomí je klíčem k úspěchu, a to ať už mluvíme o úspěchu v osobním či profesním životě. K jeho snížení přispívá kupříkladu akné nebo jiné kosmetické vady, ale také zažloutlý chrup. Že vás právě žluté zuby trápí a denně snižují zmiňované sebevědomí? Pojďme si zmínit několik tipů, jak efektivně vybělit zuby.
zuby
Kdo by netoužil po bílých zubech? (zdroj foto: 123rf.com)

Možností je návštěva odborníka i LED sada na bělení zubů. Tím však seznam ani náhodou nekončí.

Návštěva odborníka jako první (ale ne jediné) řešení

Pokud bojujete se zažloutlými zuby, nejdříve vás napadne zavítat k odborníkovi. Je to logické, bělení přímo v ordinaci přichází jako první vhod. Pro vás jakožto klienta je to bezstarostné, bezbolestné, odborník navíc přizpůsobí bělení zubů citlivosti vašeho chrupu. Efekt bělení však v tomto případě nebývá vždycky zaručený. Jedná se spíše o individuální záležitost.

Proto vsaďte na některou z jiných možností. Způsobů, jak vybělit zuby je vícero. Co vyzkoušíte nejdříve?

LED sada na bělení zubů má mnoho výhod

Levnější a komfortnější metodou je LED sada na bělení zubů. V současné době, kdy má zavřeno lecjaká ordinace, je to poměrně žádané řešení problému nazvaného “žlutý chrup”. S pomocí LED sady je bělení zubů z domova velmi snadné – hotovo je za pár minut.

Pohodlnost, jednoduchost a také bezpečnost – to jsou další přednosti sady, která dokáže vybělit chrup až o osm odstínů, aniž by došlo k poškození zubní skloviny.

S kořením to jde taky

Jak již bylo zmíněno, návštěva odborníka nebo LED sada na domácí bělení zubů nejsou jedinými způsoby, jak opětovaně navrátit zubům jejich bělost. Další možností je koření. A paradoxně to, do kterého byste to vůbec neřekli. Při pohledu na něj vám totiž přijde, že zuby spíše zabarvuje. Řeč je o kurkumě, což je koření považované za přírodní barvivo. V kombinaci s kokosovým olejem má i takto barevné koření na chrup zcela opačný efekt. Navíc umí pomoct při zánětech dásní, říká se.

Jablečný ocet taky pomáhá

Za přírodní zázrak by se dal považovat i jablečný ocet, který taktéž pomáhá navrátit bělost lidskému chrupu. Je však třeba konstatovat, že ho musíte používat s mírou. Konkrétně je zapotřebí omezit dobu, po kterou jablečný ocet přichází se zuby do kontaktu. V ideálním případě se používá jako ústní voda (jen se před použitím smíchá s čistou vodou z kohoutku). Je to nejen čistící prostředek, ale také prostředek dezinfekční.

K TÉMATUZlato jako bezpečný přístav pro vaše úspory

Další tipy, jak vybělit zuby

  • S pomocí černého uhlí
  • S pomocí kokosového oleje
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mentální anorexie je choroba psychického i fyzického rázu, která nás dokáže pořádně vystrašit. Zvláště, pokud se něco takového děje našemu dítěti. Bezesporu je ji třeba řešit s odborníky, jelikož může vážně poškodit zdravotní stav člověka. Nejdříve ale musíte sami zjistit, že jí daná osoba trpí. Nejčastěji se vyskytuje u dívek, avšak setkat se s ní můžeme u jakéhokoliv pohlaví i v každém věku. Jak ji poznat, abyste včas dokázali zamezit jejímu prohlubování?
Začít žít zdravěji - cíl, který si stanovila celá spousta z nás po zjištění, že jsme během doby covidové v průměru přibrali sedm kilogramů. Do svého jídelníčku proto přidáváme vícero zeleniny, hodně ovoce, naopak omezujeme sladkosti a snažíme se vyhnout se smaženému. Když už olej, tak pouze ten olivový, který je mnohými nutričními specialisty schválený. Mimochodem, věděli jste, že by se měl pít na lačný žaludek?
Vytoužené jaro už klepe na dveře. Dny se oteplují a prodlužují, příroda a květiny se probouzejí k životu a my se pomalu vzpamatováváme ze zimního spánku. S příchodem jara přichází nejen obměna šatníku, ale také období častějšího zkrášlování, změna stravovacích návyků a získání nové energie. Řada z nás se začíná stresovat tím, že je na čase začít hubnout do plavek, zpevnit křivky, získat lepší kondici a celkově pročistit organismus. Hlavně klid! Tyto změny můžeme nastartovat za pomoci přírodních bylinek. Proč tělu nedopřát to, co potřebuje?
Konec školního roku a rozdávání vysvědčení je náročnou dobou pro pracovníky linek bezpečí, kteří vyřizují telefonáty od dětí, které se bojí přijít domů. Do jejich hledání se také musí často zapojit i policie. Čas od času přijde i smutek, když se dítě domnívá, že špatným vysvědčením končí jeho životní čas. Nenechte se zaskočit jedním školním výsledkem. Jde přece o dítě, které milujete.
Svou domácnost můžete zpestřit různými věcmi. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný si raději pořizuje pokojové rostliny, které dokážou vdechnout interiéru život. Pakliže patříte také mezi pěstitele, kteří touží po jedinečném prvku ve svém domově, naučte se pěstovat amarylis. Působivou pokojovou rostlinu, která je stokrát hezčí než barevný povlak na polštář.  

Nepřehlédněte

Jak zútulnit interiér? Nemusíte sázet na předražené bytové doplňky nebo na podobné prvky do domácnosti, které zanedlouho omrzí. Stačí vsadit na pokojové rostliny, které budou tím nejlepším co si domů přinesete. Zejména, pokud se bude jednat o dracénu - působivou pokojovou rostlinu, která nevyžaduje příliš mnoho péče.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek