Neděle , 04. 12. 2022

Barbora

Horoskop krásy a duševního zdraví na čtvrtek 13. 9. 2018. Kdo si má dát pozor na své zdraví? Měsíc dnes přeje také navazování známostí!

Horoskop na dnešní den bude ve znamení péče o pleť. Pokud jste nezadané a tísní vás samota, vyrazte ven, měsíc přeje seznamování!
horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.cz

13. 09. 2018

Horoskop pro těhotné na dnešek

Jste-li ve vysokém stadiu těhotenství, nezvedejte těžké předměty a na očích mějte neustále mobil, protože nelze vyloučit předčasný porod.

Na co zaměřit jídelníček

Trápí-li vás hemeroidy, jezte dvojnásobné množství čerstvého ovoce a zeleniny. Zejména když máte sedavou práci, odpoledne jděte na krátkou, ale svižnou procházku, nebo alespoň čtvrt hodiny cvičte strečink.

Péče o pleť a hydratace

V péči o pleť používejte domácí produkty, prospěje vám zejména maska z ušlehaných okurek, která pokožce dodá hydrataci.

Koupel z kontryhelu na ženské potíže

Před spaním si dopřejte sedací koupel v přiměřeně teplém nálevu z kontryhelu, je to účinná prevence proti mnoha ženským potížím.

Večer přeje nezadaným

Žijete-li osaměle, ve volném čase vyrazte do ulic, protože fáze Měsíce přeje navazování známostí, takže je možné, že konečně najdete svou životní lásku!

Radujte se!

Když ve snu uvidíte samy sebe plakat, radujte se! Vesmír vám tím vyšle avízo, že vaše tělo i psychika jsou očistěné a jste na správné životní cestě!

Autor: Naďa Šmídová

Horoskop krásy a duševího zdraví zase zítra na Damskaliga.cz.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přejete si, aby z vašeho dítěte pomalu ale jistě rostla sebevědomá osobnost, která se v životě neztratí? V tom případě budete muset trochu přehodnotit své chování k vlastním potomkům. Když jim totiž dáte trochu nezávislosti a odpovědnosti, velmi jim tím pomůžete. Co by měly doma zvládnout předškolní děti?
V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.
Můžete lásku ovlivnit tím, co naservírujete k obědu? Přísloví, že láska prochází žaludkem, má určitě svůj význam. Jídlo je totiž jeden ze způsobů, jak zapůsobit na partnera, uklidnit ho nebo povzbudit pro další partnerské aktivity. A také společně strávit denně klidný čas.
Máte toho v práci moc a o víkendu se nevzmůžete na víc než vyprat, uvařit oběd a uklidit? Zkuste si udělat trochu času pro sebe, aktivně si odpočinout a zažít něco nového. Nechte děti u babičky a s partnerem si vyjeďte na Jižní Moravu. Tento kouzelný kraj je ideálním místem pro to vydat se na cestu za ochutnáváním vína a sportem na kolech. Co všechno tedy můžete na Jižní Moravě během víkendu zažít?
Každý rok vznikne nějaký song, který pak dobývá žebříčky celosvětových hitparád, slyšíme ho na každém rohu, skáče na nás pomalu i z lednice. Na některé hity časem zapomeneme, ale o takových tu dnes nebude řeč. Až udeří první mrazíky, tyhle letní písničky vás zaručeně rozehřejí a rozproudí vám krev v žilách. Pojďme si připomenout hity, které známe úplně všichni a vždycky si na ně rádi na diskotéce nebo u moře zatancujeme, nebo si je aspoň v duchu zanotujeme.

Nepřehlédněte

Okořenit si společné partnerské chvíle nemusíte jen v rámci ložnice. Co takhle vymyslet nějaký malý vtípek, na který budete dlouho vzpomínat? Máme pro vás pár tipů, které hravě zvládnete, a kterými svého partnera trochu pozlobíte a vyprovokujete k akci. Pojďte se pobavit i vy!
Taky už vám tohle období přijde zdlouhavé? Cítíte se stále více unavení a bez elánu. Počítáte dny za dnem a doufáte, že se svět vrátí už brzy zpět do starých kolejí. Jenže to stále nepřichází... Co tedy dělat v této době, abyste se cítili lépe? Abyste neprožívali stres, strach, úzkosti, únavu a taky nudu? V dnešním článku vám to prozradím, tak pokračujte ve čtení, abyste si i vy mohli karanténu více užívat!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek