Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví na čtvrtek 13. 9. 2018. Kdo si má dát pozor na své zdraví? Měsíc dnes přeje také navazování známostí!
horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.cz
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na čtvrtek 13. 9. 2018. Kdo si má dát pozor na své zdraví? Měsíc dnes přeje také navazování známostí!

Horoskop na dnešní den bude ve znamení péče o pleť. Pokud jste nezadané a tísní vás samota, vyrazte ven, měsíc přeje seznamování!

Horoskop pro těhotné na dnešek

Jste-li ve vysokém stadiu těhotenství, nezvedejte těžké předměty a na očích mějte neustále mobil, protože nelze vyloučit předčasný porod.

Na co zaměřit jídelníček

Trápí-li vás hemeroidy, jezte dvojnásobné množství čerstvého ovoce a zeleniny. Zejména když máte sedavou práci, odpoledne jděte na krátkou, ale svižnou procházku, nebo alespoň čtvrt hodiny cvičte strečink.

Péče o pleť a hydratace

V péči o pleť používejte domácí produkty, prospěje vám zejména maska z ušlehaných okurek, která pokožce dodá hydrataci.

Koupel z kontryhelu na ženské potíže

Před spaním si dopřejte sedací koupel v přiměřeně teplém nálevu z kontryhelu, je to účinná prevence proti mnoha ženským potížím.

Večer přeje nezadaným

Žijete-li osaměle, ve volném čase vyrazte do ulic, protože fáze Měsíce přeje navazování známostí, takže je možné, že konečně najdete svou životní lásku!

Radujte se!

Když ve snu uvidíte samy sebe plakat, radujte se! Vesmír vám tím vyšle avízo, že vaše tělo i psychika jsou očistěné a jste na správné životní cestě!

Autor: Naďa Šmídová

Horoskop krásy a duševího zdraví zase zítra na Damskaliga.cz.

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">