Úterý , 16. 07. 2024

Luboš

4 rady, jak chytře nakupovat v sezónních výprodejích

Výprodeje jsou pro většinu z nás lákavou záležitostí, která nám umožňuje pořídit řadu stylových modelů téměř za babku. Často se ale stává, že nám výhodné ceny zamotají hlavu natolik, že koupíme něco, s čím pak nejsme spokojené a nastává ponákupní vystřízlivění – radost následně vystřídá hořké zklamání. Proto jsme pro vás sestavili několik zásadních bodů, které vám pomohou vybrat si na poprvé opravdu skvělé módní kousky, kterých ani v budoucnu nebudete litovat.
jak nakupovat ve výprodejích
Když nakupovat, tak výhodně ve výprodejích. (foto: 123RF)

02. 08. 2021

02. 08. 2021

Nakupujte jen nadčasové kousky

Jak nakupovat ve výprodejích? Nakupovat zlevněné zboží ve stylu „nevidím, neslyším“, a pořizovat si kvanta oblečení a módních doplňků, které s velkou pravděpodobností nebudou mít u vás perspektivní budoucnost, není zrovna šťastný krok. Samozřejmě v počátku nebude nouze o nadšení, ovšem v dalších sezónách narazíte na smutné zjištění – tohle už se zkrátka nenosí.

Jak se tomuto scénáři vyhnout? Jednoduše se zaměřte na nadčasové oblečení, které se i v budoucnu bude hřát na módním výsluní. Stačí jen mít dostatečný přehled o nadčasových módních trendech. Poté budete ihned vědět, po jakém oblečení máte sáhnout.

Příliš se neunáhlujte

Pečlivě si rozmyslete, zda se vám vyhlídnuté oblečení, které je zrovna nyní za úžasnou cenu, skutečně líbí a jestli se vůbec hodí k vašemu šatníku. Kolikrát jde jen o prvotní, ovšem krátkodobé nadšení, které se zanedlouho rozplyne a zbyde vám jen rozporuplný pocit z nevydařeného nákupu.

Pokaždé si proto dejte nějaký krátký čas na rozmyšlenou a zjistěte, zda k němu máte co nosit a jestli o něj opravdu stojíte. Určitě se vyplatí chvilku počkat a posléze se skutečně naplno těšit z parádního úlovku, než vyhodit peníze za něco, co bude jen ležet na dně vaší skříně.

Jak nakupovat ve výprodejích? Pečlivě si ohlídejte kvalitu

Pozor byste si měla dát také na kvalitu, která by i přes nižší cenu měla zůstat zcela zachována. Nemilý faktem je, že doménou některých méně známých obchodů je nabídka levnějšího oblečení. Na něm jsou často patrné známky poškození a celkově nižší stupeň jakosti. Raději si proto vybírejte u osvědčených obchodů, které vám nejvyšší kvalitu zaručí i za rozumnou cenu.

Při nákupu nehleďte jen na cenu

Při pořizování výprodejových modelů rozhodně nekoukejte jen na finální cenu. Sledujte také další aspekty, které u vás z hlediska módy bodují. Zhodnoťte proto, zda se vám líbí střih, design, barvy, potisky,… zkrátka vše, co je pro vás důležité. Tím, že budou všechny vaše požadavky splněny, zajistíte, že vám výhodně nakoupené oblečení, případně doplňky, budou ku prospěchu nejen nyní, ale i po mnoho dalších sezón.

K TÉMATU  Cvičení jde s hudbou lépe. To je vědecky dokázáno

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nakupování v sekáčích: Proč bychom nákup z druhé ruky měli preferovat?

Nakupování bez obalu: nový trend, na který se nalaďte

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Ještě se stydíte za nedokonalosti svého těla? S pocity, které vás dlouho sužovaly, se můžete vesele rozloučit! Trend body positivity je zde! Frčí modelky kyprých tvarů, dvoubarevné kůže, ženy s příběhem.
Vaše dcera nebo syn jsou v klidu, zatímco vy už čtrnáct dní před nástupem do školy vůbec nespíte? Nejspíš z toho máte větší stres než oni sami. A není divu. Zatímco jejich úkolem je jen včas vstávat a dobře se učit, vaše práce čítá, aby měli prostředí, v němž se budou cítit dobře a ve kterém se budou učit jedna radost.
Jaimie a Dave žijí již několik let v Americe. Oba měli stejný cíl a sen, a to postavit si svůj vlastní dům. Myšlenka hypotéky je nelákala, a tak se rozhodli, že z našetřených peněz zakoupí několik přepravních plechových kontejnerů, přepracují je a doplní dalším recyklovaným materiálem. Výsledek je naprosto famózní. Mladý americký pár dokázal téměř nemožné. Uprostřed přírody postavil dokonalé obydlí, které splňuje veškeré standardy na bydlení. Pojďte se s námi podívat, jak se muži a ženě práce podařila.
Aloe vera je rostlina, která se velmi často označuje za zázrak v květináči. Zdravotní benefity a léčivé účinky této drobné dužinaté a nijak nevýrazné rostliny jsou totiž až dech beroucí. Nemůžeme se divit tomu, že se mezi námi najde tolik lidí, kteří chtějí zázračnou aloe vypěstovat. Bohužel ne každý je zběhlý v pěstování. Jak tedy na to? Jak na pěstování aloe, která nám pomůže při akné i popáleninách?
V dnešním světě, který se neustále mění a vyvíjí, se mění i role rodičů a způsoby, jakými vychovávají své potomky. Článek "Moderní rodičovství a výchova dětí" se zaměřuje na aktuální trendy a přístupy v oblasti péče o děti. Od respektování individuality a podporování kreativity po využívání moderních technologií – objevte, jak se rodičovství adaptuje na nové výzvy a jak můžete vytvořit harmonický vztah s vašimi dětmi v dnešním rychle se měnícím světě.
Plavky neodmyslitelně patří k létu. Jelikož se plavková sezona blíží rychlostí blesku, mělo by se zmínit to, jaké plavky se nosily dříve, a jaké se budou nosit letos.
Jsou krásné, slavné a úspěšné. Rády na sociálních sítích prezentují nejen svá dokonalá těla, ale i pohádkové životy plné luxusu a pozlátka. A pak je tu ona. Celeste Barber, která dokáže svým osobitým humorem pobavit, zaujmout i ty největší suchary a trochu ty slavné panenky shodit zpátky na zem!
Home office je pro mnoho lidí splněným snem. Vždyť doma vás nikdo nekontroluje, šéf vám nedýchá na záda, nemusíte řešit kolegy a mnohdy můžete mít své vlastní pracovní tempo. Úskalím ale může být to, že domácí prostředí tak trošku svádí k prokrastinaci, ne vždy se do pracovního tempa člověk dostane tak rychle, jako ráno po příchodu na pracoviště. Co je ještě horší, mnohdy zapomeneme i pravidelně jíst, chybí nám pohyb a pak nekontrolovatelně přibíráme na váze. Jak tomu předejít?
Iva Frühlingová, známá zpěvačka a bývalá modelka, otevřeně mluví o svém polyamorním vztahu s manželem Janem Veselým. Její upřímnost mnohé pobouřila, ale Frühlingová věří, že jejich vztah je založen na svobodě a respektu. Jak se jim daří žít v harmonii a co znamená polyamorie pro jejich rodinu?
Překrásný Olea All Suite Hotel je celý postavený z přírodních materiálů a zaujme atmosférou naprosté pohody. Pětihvězdičkový resort vyniká luxusem a personál je tu k dispozici nonstop. Bazény prolínají skrz všechny části hotelu a zajímavostí je, že do se do vody můžete ponořit přímo z vašeho pokoje. Tohle je prostě nádhera!
Ve světě stále více posedlém zdravím vzkvétá trh s fitness technologiemi. Ať už jste v tělocvičně nebo si v sobotu ráno jen tak běžně zaběhnete po místním parku, každý chce mít na ruce fitness tracker, který zaznamenává jeho data. Nebuďte však na omylu, fitness trackery nejsou vymyšleny jen pro běžce a vášnivé návštěvníky tělocvičny.
Kvalitní pohorky oceníte nejen během výpravy na nejvyšší vrchol Tater, ale i při výstupu na Sněžku nebo na výletě k nejbližšímu hradu či zámku.

Výběr článků

Kdo by neměl rád léto! Nejkrásnější roční období má jen několik málo vad na kráse. Tou asi největší je dotěrný hmyz. Ať už jde o všudypřítomné komáry, které nám doslova a do písmene sají krev, nenápadná, leč nebezpečná klíšťata, nebo o nenechavé mravence. Právě s mravenci se řada Čechů od pozdního jara potýká. Slovy klasika, ty potvory se vám dostanou všude. Naštěstí s nimi můžete bojovat přírodními prostředky.
Shannen Doherty, ikonická Brenda z Beverly Hills 90210, neúnavně čelí svému boji s rakovinou prsu ve čtvrtém stadiu. S neotřesitelnou odvahou a láskou v srdci sdílí své myšlenky a plány na to, jak ulehčit budoucí ztrátu pro svou rodinu, zejména pro svou milovanou maminku.

Nepřehlédněte

Vždy mi záleželo na rodině a chtěla jsem žít poctivě a být šťastná. Jednou jsem ale ulítla a nikdy jsem na svůj omyl nemohla zapomenout. I když jsem se snažila, nakonec jsem to neunesla a dnes nemám rodinu žádnou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek