Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Jak se připravit na anální sex? Jednoduchý návod, díky kterému si TO užijete

Kde začít? Anální sex rozhodně nepatří mezi okrajové praktiky, ale přesto se mu spousta párů z rozličných důvodů vyhýbá. Obvykle kvůli strachu z neznámého. Přeci jen jde o milování, které je opředeno různými mýty, polopravdami a absolutními nepravdami. V tomto článku se dozvíte důležitá fakta i rady, jak si první milování „do zadku“ užít bez rizika bolesti či „voňavé“ nehody.

Anál je stále v ústraní navzdory sexuální otevřenosti

V dobách dávno minulých byl anální sex nedílnou součástí některých kultur. Postupem času se z něj stala v křesťanském světě stala „nečistá praktika“, která se dodnes těší jisté kontroverzi. Na jednu stranu patří videa s touto tématikou k vůbec nejvyhledávanějším, na stranu druhou se v běžné konverzaci „análku“ vyhýbáme a děláme, jako kdyby danou praktiku provozovala hrstka lidí s poněkud zvláštními choutkami. Přitom to není pravda. Anální sex je pro většinu populace atraktivní záležitostí.

Takže ještě než se pustíte do přípravné fáze, hoďte se do absolutní pohody. Provozování análního sexu je v naprostém pořádku. Samozřejmě se do něj nesmí nikdo z páru nutit – aby byly hrátky příjemné pro dávajícího i přijímajícího, musí se odehrát přirozeně.

Bezpečnost na prvním místě

Přijímající může mít před prvním análním sexem obavy. Přeci jen nejde o běžný styk, kdy penis (za předpokladu, že partnerku netrápí vaginální suchost) vklouzne do pochvy poměrně hladce. Z fyziologického hlediska je to logické, anální otvor obklopují dvě sady svalů, jež mají za úkol otevírání vnitřního a vnějšího svěrače. Zatímco vnější svěrač není vůbec náročné uvolnit, s vnitřním je mnohem více práce.

Jinými slovy: čím hlouběji se chce dávající dostat, tím je pronikání těžší. Díky správně pojaté přípravě to může jít jako po másle.

Jemnost vždy na prvním místě

Dávající nesmí tlačit na pilu, protože pak by skutečně mohlo dojít k nepříjemnému poranění. Proto, než se partneři pustí do „skutečného“ análního sexu, nejsou od věci hrátky s vhodně zvolenými pomůckami. Dobrou volbou může být anální kolík i sady vibrátorů tvarovaných k danému účelu. Poohlédněte se po nich třeba v diskrétním e-shopu erosstar.cz, kde mimo jiné seženete i přírodní kapky na erekci.

K TÉMATU  Kočka jako chlupatá kamarádka. Která plemena jsou nejpřítulnější?

Důležité je, aby byl dávající obezřetný, citlivý a jemný. Konečník nevylučuje sekret, a proto je vždy na místě lubrikace. Nejlepší lubrikanty pro anální sex jsou ty na vodní bázi. Naopak se vyhněte přípravkům s příměsí chemických látek.

Anální sex a hygiena

Hygiena je při análním sexu na prvním místě. Přesto není důvod k přehnaným obavám – obezřetní buďte především na čistotu erotických pomůcek, které vždy před análními hrátkami vyčistěte a nikdy je bezprostředně po vytažení z konečníku nezasouvejte do pochvy. Mohlo by dojít k přenosu bakterií E.coli a rozvoji zánětu.

Na hygienu je samozřejmě vhodné dbát i v případě, kdy bezprostředně po hrátkách provozujete orální sex. Opět hrozí přenos bakterií a infekční onemocnění, respektive vznik zánětu horních cest dýchacích.

Postrach jménem fekální inkontinence

Na závěr jsme si nechali tu nejméně příjemnou část – fekální inkontinenci. V souvislosti s análním sexem se myšlenka na nechtěné uvolnění svěračů dostaví na mysl každému. Většinou by se nic takového nemělo stát – předpokladem je dobrá kondice střev (lze ji docílit vyváženým jídelníčkem a dostatkem vlákniny). Přijímající by samozřejmě neměl bezprostředně před análním sexem konzumovat větší porci jídla. Vůbec nejlepší je ho praktikovat po vyprázdnění obsahu střev – třeba i po vynuceném (klystýru).

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Baculatý a oteklý obličej - to je problém mnoha žen. I když i mužů, ovšem ženy jsou ty, které s tímto problémem chtějí opravdu efektivně bojovat. Jestliže nejste se svým obličejem spokojená, nemusíte si zoufat a ani nemusíte chodit na plastiku. Existuje totiž několik věcí, které udělat, abyste o oteklý obličej přišla.
S blížícím se létem se všechny ženy těší na slunečné dny a plážové dovolené. Je to čas, kdy si můžeme vychutnat sluneční paprsky a přidat trochu barvy našemu životu. Ale abychom si užily sluníčka v plné míře, je důležité chránit naši pokožku a zároveň dosáhnout krásného a přirozeného opálení. V tomto článku vám přinášíme tipy na inovativní produkty, které vám pomohou dosáhnout dokonalého letního vzhledu. Od krému do solária až po samoopalovací krém na obličej - máme pro vás všechno!
Od prvního ledna začínám hubnout. Cvičit. Učit se anglicky. Chodit na jógu. Přestanu kouřit... Ano, to je to magické datum, které mnohé z nás neuvěřitelně přitahuje. Nutí nás k tomu, abychom si dávali závazky, o kterých víme, že je stejně nikdy nedodržíme. Zkuste to letos jinak.
Úspěšné složení závěrečných zkoušet se musí oslavit. Promoce je jedinečnou možností, kam uzavřít jednu kapitolu života a otevřít další. Všichni chceme absolventa překvapit krásným dárkem, který se mu bude líbit. Poradíme vám, co pořídit pro ženy i muže. Uvidíte, že nakonec ten nejlepší dárek vyberete.
Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
Někdy se to stává a máte pocit, že vás pošle partner brzy k šípku. Položila jste si však otázku, co všechno ho k tomu vede? I my ženy jsme mnohdy nevyzpytatelné. Milé dámy, představte si, že ani muž s vámi nechce někdy mluvit, protože má svou náladičku a mnohokrát je naštvaný či přepracovaný. Když na něj tlačíte, tak celou situaci leda zhoršíte. Bude-li se to opakovat pokaždé, vás nakonec opustí.
Neustálé pochybnosti o sobě. Kritika své postavy, kritika svého chování. Nedůvěra v dosažení stanovených cílů... Poznává se v tomto některá z vás? Přály byste si, ženy, mít se více rády? V dnešním článku si povíme, jak na to! Jak se mít ráda, jak zlepšit své sebevědomí a jak zkrátka zazářit!
Menstruace je nedílnou součástí života každé ženy. Zatímco některým z nás nepůsobí výraznější potíže, jiné ji doslova protrpí. Ať už jsou však projevy menstruace poměrně rozdílné, jedno mají všechny ženy společné - neustále hledají cesty jak tyto dny přečkat co nejkomfortněji.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek