Sobota , 26. 11. 2022

Artur

Jak se připravit na anální sex? Jednoduchý návod, díky kterému si TO užijete

Kde začít? Anální sex rozhodně nepatří mezi okrajové praktiky, ale přesto se mu spousta párů z rozličných důvodů vyhýbá. Obvykle kvůli strachu z neznámého. Přeci jen jde o milování, které je opředeno různými mýty, polopravdami a absolutními nepravdami. V tomto článku se dozvíte důležitá fakta i rady, jak si první milování „do zadku“ užít bez rizika bolesti či „voňavé“ nehody.

Anál je stále v ústraní navzdory sexuální otevřenosti

V dobách dávno minulých byl anální sex nedílnou součástí některých kultur. Postupem času se z něj stala v křesťanském světě stala „nečistá praktika“, která se dodnes těší jisté kontroverzi. Na jednu stranu patří videa s touto tématikou k vůbec nejvyhledávanějším, na stranu druhou se v běžné konverzaci „análku“ vyhýbáme a děláme, jako kdyby danou praktiku provozovala hrstka lidí s poněkud zvláštními choutkami. Přitom to není pravda. Anální sex je pro většinu populace atraktivní záležitostí.

Takže ještě než se pustíte do přípravné fáze, hoďte se do absolutní pohody. Provozování análního sexu je v naprostém pořádku. Samozřejmě se do něj nesmí nikdo z páru nutit – aby byly hrátky příjemné pro dávajícího i přijímajícího, musí se odehrát přirozeně.

Bezpečnost na prvním místě

Přijímající může mít před prvním análním sexem obavy. Přeci jen nejde o běžný styk, kdy penis (za předpokladu, že partnerku netrápí vaginální suchost) vklouzne do pochvy poměrně hladce. Z fyziologického hlediska je to logické, anální otvor obklopují dvě sady svalů, jež mají za úkol otevírání vnitřního a vnějšího svěrače. Zatímco vnější svěrač není vůbec náročné uvolnit, s vnitřním je mnohem více práce.

Jinými slovy: čím hlouběji se chce dávající dostat, tím je pronikání těžší. Díky správně pojaté přípravě to může jít jako po másle.

Jemnost vždy na prvním místě

Dávající nesmí tlačit na pilu, protože pak by skutečně mohlo dojít k nepříjemnému poranění. Proto, než se partneři pustí do „skutečného“ análního sexu, nejsou od věci hrátky s vhodně zvolenými pomůckami. Dobrou volbou může být anální kolík i sady vibrátorů tvarovaných k danému účelu. Poohlédněte se po nich třeba v diskrétním e-shopu erosstar.cz, kde mimo jiné seženete i přírodní kapky na erekci.

K TÉMATU  Muži vs. ženy. Které pohlaví se zamiluje rychleji a kdo častěji lásku slovně vyjadřuje

Důležité je, aby byl dávající obezřetný, citlivý a jemný. Konečník nevylučuje sekret, a proto je vždy na místě lubrikace. Nejlepší lubrikanty pro anální sex jsou ty na vodní bázi. Naopak se vyhněte přípravkům s příměsí chemických látek.

Anální sex a hygiena

Hygiena je při análním sexu na prvním místě. Přesto není důvod k přehnaným obavám – obezřetní buďte především na čistotu erotických pomůcek, které vždy před análními hrátkami vyčistěte a nikdy je bezprostředně po vytažení z konečníku nezasouvejte do pochvy. Mohlo by dojít k přenosu bakterií E.coli a rozvoji zánětu.

Na hygienu je samozřejmě vhodné dbát i v případě, kdy bezprostředně po hrátkách provozujete orální sex. Opět hrozí přenos bakterií a infekční onemocnění, respektive vznik zánětu horních cest dýchacích.

Postrach jménem fekální inkontinence

Na závěr jsme si nechali tu nejméně příjemnou část – fekální inkontinenci. V souvislosti s análním sexem se myšlenka na nechtěné uvolnění svěračů dostaví na mysl každému. Většinou by se nic takového nemělo stát – předpokladem je dobrá kondice střev (lze ji docílit vyváženým jídelníčkem a dostatkem vlákniny). Přijímající by samozřejmě neměl bezprostředně před análním sexem konzumovat větší porci jídla. Vůbec nejlepší je ho praktikovat po vyprázdnění obsahu střev – třeba i po vynuceném (klystýru).

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Snad každá žena touží po hezké a zdravě vyhlížející postavě. Ovšem jen hrstka z nich má opravdu dostatek času na to, aby trávila celé hodiny v posilovnách nebo jinými sportovními aktivitami. Možná právě proto se v poslední době stala hitem ultra krátká cvičení, která slibují jistý kompromis. Fungují ale vůbec?
Ačkoliv z vědeckého hlediska se může zdát, že barva očí nemůže mít s povahou člověka pranic společného, nenechte se mýlit. Mnoho starověkých národů věřilo, že barva očí má svůj význam. Najděte si v článku svou barvu očí a zjistěte, co říká o vaší osobnosti!
Každý jsme tím místem prošli. Někdo bez ztráty kytičky dal své zkoušky na poprvé, jiný se trápil a ani po několika pokusech mu řidičák nedali. Pojďte se podívat na přehled zábavných kousků z autoškoly. Třeba i vaše auto při té vzpomínce zaskáče radostí - co vy a autoškola?

Nepřehlédněte

Určitě jste to v rodině zažili. Stačí obyčejné Člověče, nezlob se! Vaše figurka je shodou náhod v domečku dřív a už dítě hází kostkou, kácí figurky, bourá hrací plán a křičí, že zase prohrálo! Měli jste ho raději nechat vyhrát? Prohra je součástí života. Nechte ho někdy prohrát a projít si smutkem, který následuje.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek