Středa , 29. 05. 2024

Maxim

Jak se připravit na anální sex? Jednoduchý návod, díky kterému si TO užijete

Kde začít? Anální sex rozhodně nepatří mezi okrajové praktiky, ale přesto se mu spousta párů z rozličných důvodů vyhýbá. Obvykle kvůli strachu z neznámého. Přeci jen jde o milování, které je opředeno různými mýty, polopravdami a absolutními nepravdami. V tomto článku se dozvíte důležitá fakta i rady, jak si první milování „do zadku“ užít bez rizika bolesti či „voňavé“ nehody.

Anál je stále v ústraní navzdory sexuální otevřenosti

V dobách dávno minulých byl anální sex nedílnou součástí některých kultur. Postupem času se z něj stala v křesťanském světě stala „nečistá praktika“, která se dodnes těší jisté kontroverzi. Na jednu stranu patří videa s touto tématikou k vůbec nejvyhledávanějším, na stranu druhou se v běžné konverzaci „análku“ vyhýbáme a děláme, jako kdyby danou praktiku provozovala hrstka lidí s poněkud zvláštními choutkami. Přitom to není pravda. Anální sex je pro většinu populace atraktivní záležitostí.

Takže ještě než se pustíte do přípravné fáze, hoďte se do absolutní pohody. Provozování análního sexu je v naprostém pořádku. Samozřejmě se do něj nesmí nikdo z páru nutit – aby byly hrátky příjemné pro dávajícího i přijímajícího, musí se odehrát přirozeně.

Bezpečnost na prvním místě

Přijímající může mít před prvním análním sexem obavy. Přeci jen nejde o běžný styk, kdy penis (za předpokladu, že partnerku netrápí vaginální suchost) vklouzne do pochvy poměrně hladce. Z fyziologického hlediska je to logické, anální otvor obklopují dvě sady svalů, jež mají za úkol otevírání vnitřního a vnějšího svěrače. Zatímco vnější svěrač není vůbec náročné uvolnit, s vnitřním je mnohem více práce.

Jinými slovy: čím hlouběji se chce dávající dostat, tím je pronikání těžší. Díky správně pojaté přípravě to může jít jako po másle.

Jemnost vždy na prvním místě

Dávající nesmí tlačit na pilu, protože pak by skutečně mohlo dojít k nepříjemnému poranění. Proto, než se partneři pustí do „skutečného“ análního sexu, nejsou od věci hrátky s vhodně zvolenými pomůckami. Dobrou volbou může být anální kolík i sady vibrátorů tvarovaných k danému účelu. Poohlédněte se po nich třeba v diskrétním e-shopu erosstar.cz, kde mimo jiné seženete i přírodní kapky na erekci.

K TÉMATU  Láska na první pohled skutečně existuje. Je to i váš případ?

Důležité je, aby byl dávající obezřetný, citlivý a jemný. Konečník nevylučuje sekret, a proto je vždy na místě lubrikace. Nejlepší lubrikanty pro anální sex jsou ty na vodní bázi. Naopak se vyhněte přípravkům s příměsí chemických látek.

Anální sex a hygiena

Hygiena je při análním sexu na prvním místě. Přesto není důvod k přehnaným obavám – obezřetní buďte především na čistotu erotických pomůcek, které vždy před análními hrátkami vyčistěte a nikdy je bezprostředně po vytažení z konečníku nezasouvejte do pochvy. Mohlo by dojít k přenosu bakterií E.coli a rozvoji zánětu.

Na hygienu je samozřejmě vhodné dbát i v případě, kdy bezprostředně po hrátkách provozujete orální sex. Opět hrozí přenos bakterií a infekční onemocnění, respektive vznik zánětu horních cest dýchacích.

Postrach jménem fekální inkontinence

Na závěr jsme si nechali tu nejméně příjemnou část – fekální inkontinenci. V souvislosti s análním sexem se myšlenka na nechtěné uvolnění svěračů dostaví na mysl každému. Většinou by se nic takového nemělo stát – předpokladem je dobrá kondice střev (lze ji docílit vyváženým jídelníčkem a dostatkem vlákniny). Přijímající by samozřejmě neměl bezprostředně před análním sexem konzumovat větší porci jídla. Vůbec nejlepší je ho praktikovat po vyprázdnění obsahu střev – třeba i po vynuceném (klystýru).

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Nově budou Francouzky moci mít děti i bez partnera. V Česku na tohle zatím mohou ženy zapomenout. Změna legislativy o umělém oplodnění je v nedohlednu.
Poruchy příjmu potravy se nestarají o to, kolik peněz vyděláváte nebo jaký máte společenský status. Kdokoli, a to od princezny po chudáka, se může stát obětí mentálního onemocnění jménem bulimie, které mění a ohrožuje život. A celebrity pochopitelně nejsou výjimkou. Některé z nich málem zemřely!
8. září 2022 skončila éra Alžběty II. V tento den, v šestadevadesáti letech, opustila svět. Nikoho tato zpráva nenechala lhostejným a někdo bude ještě dlouho truchlit. Se vší úctou k zesnulé královně, pojďme se společně podívat na nějaké úsměvné pikantnosti z jejího života. Mnohé vás jistě překvapí.
Strie představují typ jizev, které se objevují v případě rychlého natažení nebo zmenšení kůže. Pokožce dodávají pružnost dva proteiny – kolagen a elastin. Díky náhlým změnám se tyto proteiny roztrhnou a kůže ztrácí elasticitu. Její hlubší vrstva zůstane odhalená a objevují se malé jizvičky. Strie se nejvíce objevují v těch místech, kde se ukládá tuk – oblasti břicha, hrudníku, hýždí, boků. Ničím neobvyklým nejsou strie vyskytující se na stehnech, rukách nebo zádech.
Vstupte do světa, kde síla, odhodlání a vzájemná podpora tvoří základ pro dosažení kariérních výšin v roce 2024. Náš článek "Jak naplánovat a dosáhnout kariérních cílů v roce 2024" vám přináší inspiraci a konkrétní kroky, jak postavit stabilní základ pro váš profesní růst. Od strategického plánování k osobnímu rozvoji, podíváme se na klíčové aspekty, které vám pomohou vytvořit úspěšný kariérní rok. Připravte se na podporu a motivaci od Dámské Ligy a objevte cestu ke svým kariérním cílům v roce 2024.
Věcí, které máme doma a jsou potenciálně životu nebezpečné, je bezpočet. Od různých chemikálií v koupelně až po ostré rohy nábytku. A jakmile si pořídíte malé dítě ukáže se, že vlastně celý váš dům je jedno velké nebezpečí.
Je tu jaro a s ním i spoustu změn! Lidé se chystají na sezónu v plavkách a chtějí být na jaře víc plní energie. Po zimě, kdy jsme spíš pasivní a více jíme, tak s jarem přichází odhodlání do různých detoxů a očist! Bohužel to nemusí skončit vždy dobře, protože není detox jako detox. V tomto článku vám prozradím, jak na správnou jarní očistu! Která pročistí vaše tělo i vašeho ducha a zároveň neuškodí vašemu zdraví!
Stává se vám, že se čas od času v ložnici už nudíte? Hledáte způsob, jak v sobě probudit vášnivou dračici a ve svém partnerovi toho divokého milence, kterého jste poznala na začátku vztahu? Vezměte iniciativu do svých rukou a rozpoutejte v ložnici takovou sexuální bouři, že na ni ani jeden z vás jen tak nezapomene – a budete na ni rádi nejen vzpomínat, ale především si ji pravidelně opakovat!
Každý máme ve svém okolí někoho, pro koho je káva tématem číslo jedna. Ať už raději pijí ristretto, espresso nebo nadýchané cappuccino, jejich den bez šálku kvalitní kávy jako by ani nebyl. A co by je pod stromečkem mohlo potěšit víc než právě výběrová káva či předměty, se kterými svůj kávový rituál pozvednou na ještě vyšší úroveň?
Chystáte se stát maminkou ve 40? Pak se připravte na nelehkou cestu. Ale samozřejmě vás nechceme od tohoto rozhodnutí odradit. Je třeba ale vědět, co vás čeká. Obecně je vyšší věk na dítě rizikový, ale záleží na mnoha faktorech. Co můžete očekávat? Co si o tom myslí doktoři a jak to zvládnout s úsměvem?
Dětství strávila v městečku na Vysočině, dospělost v Libanonu uprostřed války. Blanka Matragi je světově uznávaná módní návrhářka, která šije modely pro ženy z vyšších vrstev v Evropě i na Středním východě. Navrhla také uniformy pro policejní a vojenské složky Abú Dhabí. Čím ji okouzlil svět módy a jak válka v Libanonu ovlivnila její podnikání? Pojďme si společně zrekapitulovat pestrý život této energické rudovlásky.
Sex během menstruace je téma, které stále vzbuzuje kontroverze. Pro některé je to tabu, pro jiné přirozená součást života. Přestože se o tom nemluví často, sex během menstruace může mít několik výhod a není zdravotně nebezpečný.

Výběr článků

S každým novým rokem přicházejí i nové trendy, a to platí i pro svět seznamování. V dnešním úterním článku na Dámské Lize se věnujeme otázce, jaké trendy nám přinese rok 2024 v oblasti seznámení a vztahů. Od online platforem po inovativní způsoby setkávání, přinášíme vám pohled na aktuální směry a měnící se dynamiku, která ovlivňuje způsob, jakým se lidé seznamují a budují vztahy v nadcházejícím roce.
Dříve pro nás bylo psaní rukou stejnou samozřejmostí jako dýchání. V posledních letech se ovšem k psaní rukou dostaneme poprvé a naposledy na základní a střední škole. Pak plynule přecházíme k počítačům a tabletům. Že v tom nevidíte žádný problém? Bohužel jich ale pár nezanedbatelných vyvstává.
Snad každá žena neustále hledá procedury, které vyzdvihnou přirozený půvab pleti, zlepší její vlastnosti a podpoří úchvatný vzhled. Zatímco dříve zažívaly doslova boom kosmetická studia, řada žen péči o svůj vzhled přesunula do pohodlí domova. Dnes už si proto můžeme dopřát řadu kosmetických ošetření, aniž bychom čekali na objednací termín do studia. Příkladem je také oblíbená metoda dermaplaning, kterou hravě zvládnete i doma. Jen si o tom předtím pár věcí prostudujte.

Nepřehlédněte

Svícny a svíčky nemusíte zapálit, jen když něco slavíte nebo když se blíží advent. Vytváří útulnou atmosféru, která zahřeje a pohladí. Obzvlášť, když je za okny nevlídné počasí nebo večerní tma, je plamen svíčky doslova relaxačním prvkem. Inspirujte se krásnými kousky!
Máte ráda ty večery, kdy si sednete s lahvinkou vína, přidáte nějakou dobrotu a pustíte si pořádný doják, u něhož si můžete pobrečet dojetím, aniž by vás někdo viděl? A co je ještě lepší, tak film, který je založen na skutečné události! Vybrali jsme pro vás ty nejdojemnější kousky, které nenechají jedno oko suché!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek