Úterý , 17. 05. 2022

Přemysl

Jak vybrat nejmódnější dámskou podzimní bundu

Léto už ne, ale zima ještě ne. První podzimní chlad vyžadují trochu teplejší oblečení. Přechodná bunda je nejlepší volbou. Dámská verze by měla být lehká, chodit se ke všemu a zajistit teplo. Jak vybrat ten nejlepší model?

Dámské podzimní bundy: nejen na podzim

Dámské podzimní bundy nejsou modely, které se budou dobře hodit v zimě, ale určitě se vyplatí alespoň jednu v šatníku mít. Hodí se nejen na podzim, ale prakticky po celý rok. Takovou bundu je dobré mít po ruce jak na jaře, tak v létě: bude se skvěle hodit do chladnějších dnů, dobře poslouží i v létě na horách nebo u moře, když fouká silný vítr.

Jedná se o celkem tenké modely, takže nezaberou příliš místa v šatníku a navíc jsou dámské podzimní bundy docela lehké, takže nošení v batohu nebo kufru nebude nadměrnou zátěží. Můžete si je vzít s sebou na dovolenou nebo víkendový výlet a určitě se vám budou hodit a budete připraveni na všechny podmínky. Jaké modely jsou v této sezóně nejoblíbenější?

Módní přechodové bundy

Trendy jsou jasné: nyní se nosí péřové bundy. Jde o ideální variantu, protože dámská přechodová bunda je tedy lehká a zabere málo místa. Výhodou tohoto modelu je fakt, že v prodejně Ozonee najdete model v každé barvě. Dámská bílá přechodná bunda, růžová, nebo třeba černá verze, která se hodí ke všemu? Při výběru zvolte variantu, která se vám nejvíce líbí, a vždy budete vypadat skvěle.

Dámská přechodná bunda: s kapucí nebo bez?

Při výběru podzimní bundy věnujte pozornost detailům a dokončovacím prvkům. vyberte si model s kapucí, který poskytne dodatečnou ochranu proti větru, nebo variantu stojáčku, díky kterému nebudete muset nosit šálu. Možností je mnoho, a tak si bundu pro sebe najdou i ty nejnáročnější dámy. V obchodě Ozonee najdete také modely s ozdobnými nášivkami, barevnými zipy v kontrastních barvách: pokud se chcete zbláznit, nemusíte si vybírat model v jednobarevném!

Důležité jsou také kapsy: zvolte model s kapsami, do kterých schováte klíče, telefon nebo jiné předměty, které chcete mít vždy po ruce. Většina módních přechodových bund má kapsy, ale pokud je nepotřebujete, můžete sáhnout po modelu bez nich.

K TÉMATUDvě ovulace v jeden měsíc. Je to vůbec možné?

Vypasované nebo oversize? Perfektní bunda

Pamatujte také na střih podzimní bundy. Dámské modely této sezóny jsou spíše přiléhavé, ale nic vám nebrání vybrat si pro sebe oversize střih. Pod tento typ bundy si můžete vzít silnější svetr nebo mikinu, ale přiléhavý model vám takové možnosti nedává. Dámská bílá přechodná bunda bude perfektní jako poslední vrstva verstveného  oblečeni na cibuli.

Módní přechodné bundy za nejlepší ceny najdete v obchodě Ozonee. Ideální jako dárek, nadčasový, lehký a pohodlný. Seznamte se s naší nabídkou a vyberte si variantu, která vás zaujala.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mnoho z nás trpí nějakou vadou zraku, nejčastěji se však jedná o krátkozrakost či dalekozrakost, tudíž je korekce zraku pro mnoho lidí téma, které musejí řešit. Co je však lepší – brýle nebo kontaktní čočky?
Nakupování na internetu se stalo pomyslným trendem. Zejména v době panující pandemie a karantény se i ti, kteří nakupování v e-shopech zatracovali, k tomuto kroku svolili. Neměli najednou na výběr, ostatně nakonec nově nabytou zkušenost dál používali v praxi. To poté vedlo k trhání rekordů v tržbách internetových prodejen, což je trend, který i nadále pokračuje. Pokud i vy patříte mezi vášnivé on-line kupující, pozor si dejte na podvodné e-shopy.
Milujete pohyb při hudbě? Dobře děláte! Nedávno bylo vědecky prokázáno, že právě dynamická hudba má na celkový výsledek cvičení velmi pozitivní vliv. Při domácím cvičení, ve fitku i v bazénu je proto skvělé se zaposlouchat do hudby. Co se s vaším organismem bude dít?
Když Jeff Moody narazil na starý srub v horské vesnici Telluride, věděl, že našel ideální rekreační místo pro svou rodinu. Obrovský srub se šesti ložnicemi se nachází daleko od ruchu Toronta, odkud Moody pochází. V zimě se dají nazout lyže takřka od dveří. Skvělý výhled, dobrý přístup a slunné místo v kombinaci s moderní přestavbou udělalo z Moody Residence skvost!

Nepřehlédněte

Teploty se konečně začínají zvedat a léto se nezadržitelně blíží. Pokud si letos budete chtít užít koupání, pak nejspíš budete muset do řeky, rybníku či vodní nádrže. Jenže jejich čistota a mnohdy také studená voda vám mohou následně přivodit nepříjemné patálie. Zvláště jste-li náchylní k tzv. letním problémům, měli byste udělat vše pro to, abyste se jim vyhnuli. Soutěžte tak s námi o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám v tom pomůže.
Topná sezona je tady, což znamená, že většina lidí přemýšlí nad tím, jestli nezainvestuje do nějakého úspornějšího zařízení. Přece jenom výdaje na energie kvůli konci roku sahají do nemilých výšin a většina lidí hledá možnosti, jak trochu ušetřit. Investice do úspornějšího vytápění je rozhodně jedna z cest stejně jako změna dodavatele elektřiny či plynu. Druhým zmíněným se však nezabývejme a raději si prozraďme, jak vytápět rodinný dům. 

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek