Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Horoskop krásy a duševního zdraví od 12. do 16. 11. 2018. Neváhejte realizovat svoje odkládané plány!

Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop na další pracovní týden. Myslete na své zdraví a zbytečně se nestresujte, nepomůže to ničemu. Na co si dát pozor a co můžete očekávat?
horoskop
zdroj: 123RF.com

Pondělí 12. 11.

Neváhejte diskutovat

Chybět vám nebude sebevědomí a toho využijte, klidně polemizujte i s lidmi ve vyšším postavení. Při sextilu Slunce s Plutem se totiž nikdo nespokojí s povrchním vysvětlením, v tématech se půjde pořádně do hloubky, a nestane se, že by někdo diskusi ukončil dřív, dokud případný problém nebude vyřešený. O tomto aspektu dokonce staří hvězdopravci píší, že pomáhá zvítězit nad nepřízní osudu, tak pondělí neproseďte s rukama v klíně!

Zůstaňte v teple

Zejména, když jste měly v minulosti zlomenou kost nebo se léčíte s klouby, dnes se snažte neprochladnout! Vašemu tělu prospěje suché teplo, neměly byste se tedy koupat, ale kroky nasměrovat do infrasauny. Šetřit byste měly páteř, horoskop je nevhodný k odstranění jizev či tetování. Tyto kosmetické procedury odložte na druhou polovinu týdne.

Večerní rituál

Po setmění bude ideální čas na magické rituály. Probíhat totiž bude fáze Měsíce, která dle východních nauk dokáže člověka propojit s jinými duchovními dimenzemi a načerpat nejen znalosti, ale také informace, které utuží zdraví. Vhodné budou zelené svíčky, které kromě životní vitality také přitahují peníze a používají se i při rituálech na zlepšení plodnosti.

Úterý 13. 11.

Dobrý skutek z minulosti bude odměněn

Odměna dnes nemine ty z vás, které v minulosti přistupovaly ke svým pracovním povinnostem zodpovědně. Může to být pochvala nadřízených, nebo například přidělení větších pravomocí, nebo nabídka vyšší pozice. Když se po 16. hodině rozhodnete kupovat dárky prostřednictvím internetu, nejdřív se seznamte s dodací lhůtou. Vzhledem k horoskopu byste se mohly vystavit riziku, že vámi zakoupené věci dorazí až po svátcích!

Nezanedbávejte zdraví

Protože byste mohly mít problémy s cirkulací krve, hned po příchodu z práce si nohy osprchujte studenou vodou od kotníku směrem nahoru. Míváte-li problémy se žlučníkem, nejezte mastná a smažená jídla! Ideální bude, když si po každém jídle vypijete nálev z řepíku nebo pampelišky. Před spaním si jemně masírujte lýtka kaštanovým mlékem.

Věnujte pozornost snům

Budou-li se vám zdát v noci z úterý na středu sny, ignorujte jejich děj, ale hned zítra ráno si zapište, která slova v nich zazněly. Když je jako puzzle poskládáte, najdete v nich pro budoucnost spoustu užitečných informací.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 3. - 4. 10. 2018. Zrelaxujte a náročné činnosti nechte na jindy!

Středa  14. 11.

Zrealizujte svoje nápady!

Pokud vám v minulosti někdo tvrdil, že vaše plány jsou zmatené, absurdní nebo iluzorní, a patří do kategorie sci-fi, vraťte se k nim! Zrealizovat je vám pomůže sextil vizionářské Luny ve Vodnáři s Merkurem v bystrém Střelci, a rýpalům bez fantazie vytřete zrak! Do hry se ale zapojí i zákeřná Lilith, a ta si v odpoledních hodinách pěkně nemilosrdně posvítí na všechno harampádí, které jste sami před sebou uklidili do podvědomí a neřešili v intimním partnerství. Takže večer vás nemine vážná diskuse s drahou polovičkou…

Přes den se projděte

Veškerým zdravotním problémům dnes předejdete, když si zejména během sezení pravidelně protáhnete nohy, nebo si budete podupávat z paty na špičku. Hlavně nedávejte nohu přes nohu, mohly by vás potrápit křeče lýtek! Budoucí maminky by si měly ráno obléct zdravotní punčochy, je to účinná prevence proti tvorbě křečových žil.

Pryč s negativní energií

Večer nastane lunární fáze, během které pořádají v asijských zemích ohňové rituály, kterými od svých příbytků vyhánějí špatné energie. Proto neuškodí, když si v každé místnosti zapálíte čajovou svíčku, nejlépe s vůní levandule nebo tyčinku s aroma mastixu.

Čtvrtek 15. 11.

Připravte se dopředu na psychický souboj

O pořádný rozruch se dnes postará první lunární čtvrť ve Vodnáři. Bude to vlastně souboj vody a vzduchu, ale navrch bude mít vodní živel, protože Slunce ve Štíru i za přispění intrik prostě vyhraje, a bude mu jedno, co se vám líbí a co ne. Proto byste si měly koupit knihy o psychice a manipulaci s lidskou myslí. Získáte užitečné informace, jak tlaku druhých čelit, a příště se nestane, že by vás někdo dostal kam se mu zachce nátlakem a citovým vydíráním!

Zůstaňte v klidu

Opatrné by měly být ty z vás, které trpí jakoukoliv formou fobie. Vyhněte se obloukem místům kde byste se mohly se svým „strachem“ potkat! Pracujete-li na počítači, dopřávejte si pravidelné přestávky. Po příchodu domů si na oční víčka přiložte kolečka okurek nebo vychladlé čajové sáčky.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 10. a 11. 11. 2018. Sobota i neděle budou plné pozitivní energie

Nenechte se nikým rozhodit

Pokud často trpíte nespavostí, již v podvečer se snažte vyhnout lidem, kteří vás něčím znervózňují nebo rozčilují. A když se i přesto někomu podaří naštvat vás, ani omylem se nesnažte uklidnit alkoholem! To byste probděly noc.

Spolehlivě vám odblokuje stres, navodí klidné usínání a prohloubí spánek nálev z kozlíku lékařského, pro těhotné bude vhodná meduňka.

Pátek 16. 11.

Vyčistěte prostor kolem sebe!

Do přímého směru se dnes otočí Venuše. Vytvoří vám prostor vyhladit třecí plochy mezilidských vztahů a usmířit se s lidmi, se kterými jste na válečné stezce, což se týká i vaší druhé polovičky. Na stranu druhou si sebekriticky ujasníte, jakou roli v životě druhých „hrajete“. Pokud zjistíte-li, že vás někdo využívá či obelhává, elegantně se s ním rozloučíte. Čím upřímněji se dnes budete chovat nejen k druhým, ale i samy k sobě, tím eliminujete stresy z nátlakových situací v budoucnu, tak na to myslete!

S námahou opatrně

Máte-li problémy s krevním tlakem, mějte při sobě potřebné léky a vyhněte se i sebemenší fyzické námaze. Před víkendem byste si měly vyčistit tělo od nahromaděných škodlivin a v tom vám bude nápomocna parní sauna. Podmínkou vyplavení škodlivin je ale dostatečný přísun tekutin, tak od rána do večera pravidelně pijte čistou vodu, vhodné budou i čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.

Navštivte svoje rodiče

Protože symbolem večerní fáze Luny bude „Rodokmen“, na vaši psychiku bude mít blahodárný vliv kontakt s rodiči a seniory rodiny. Jděte k nim na návštěvu a povídejte si s nimi do noci, a když to nebude možné, alespoň jim zavolejte. Patrně budete mít pocit, že na váš telefonát čekali.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Mezi námi jsou tací, které bolí hlava jednou nebo dvakrát za rok. Pak existují lidé, kteří se potýkají s bolestmi hlavy téměř pravidelně. A některé z nás postihuje ubíjející migréna, kvůli které jsou dočasně vyloučení ze společenského života. Ale víte, co dělat, když na bolest hlavy ani migrénu nic nefunguje?
Nakupování na internetu je bezesporu denní chléb prakticky každého. Zatímco před úderem koronavirové pandemie jsme z internetu objednávali pouze oblečení, nábytek nebo elektroniku, v době karantény jsme si zamilovali rozvoz jídla i potravin až před práh našeho domu.
Je naprosto přirozené, že jste před první zkušeností s letadlem vystrašení. Nicméně všechno je ve vaší hlavě, proto je čistě na vás, jak svůj první let zvládnete. Existují způsoby, jak si pomoci, abyste nebyli před prvním letem až tak vyplašení, jak se momentálně cítíte a mohli se těšit na svou zahraniční dovolenou.
Když byly salóny krásy zavřené, vyvstala najednou mezi ženami otázka, jak se správně starat o své obočí. Každá z nás se chce o něj naučit správně starat tak, aby své pokožce nezpůsobovala zbytečnou újmu. Správně vytvarované obočí navíc dodá vašemu obličeji šmrnc, rozhodně to tedy není zanedbatelný prvek vedoucí k vnější kráse. Opravdu víte o postupu vytrhávání všechno?
Máte chytrý telefon? S největší pravděpodobností je vaše odpověď kladná. A to možná vůbec není dobře! Kvůli němu totiž snadno „vyfasujete“ problémy se zády i bolesti hlavy. Ale tím to bohužel ještě nekončí…
Co dnes velí hvězdy? Začněte hubnout nebo ozdravovat jídelníček. Dejte si také pozor na uši a krk a chraňte svá záda. Co ještě říkají pro dnešek hvězdy?
Máte už dost nepořádku ve skříních a zásuvkách? Když vejdete do šatny, zakopáváte o žehlicí prkno opřené o zeď? Je nejvyšší čas uklidit nepořádek! Pomůže vám v tom prostorný a robustní nábytek: šatní skříně a zrcadlové skříňky. Na co byste měli pamatovat při výběru nábytku do vaší domácnosti? Jaká řešení nabízejí přední výrobci nábytku a architekti? Podívejte se na to!
„Ten Zdeněk je tak skvělý, vybrala sis opravdu dobře,“ slýchávala Veronika od kamarádů i rodiny. Ve skutečnosti se bála s ním rozejít. Byl to psychopat. Nikdo kromě ní nevěděl, čeho všeho je schopný.
Neexistuje žádný univerzální návod, jak si zařídit moderní obývací pokoj. Každý člověk je totiž jiný a každý z nás má odlišný vkus. Důležité proto je, abyste si obývací pokoj vybavili tak, aby se vám v něm příjemně žilo, působil harmonicky a měli jste tam vše, co potřebujete k relaxu a času společně strávenému s rodinou.
V dnešní době bezpochyby roste oblíbenost korejské a japonské kosmetiky a pomůcek pro krásu, nicméně ani ta čínská nezůstává v zapomnění. Počínaje čínskými bylinkovými čaji a pudry zaznamenal svět krásy instagramový vzestup křišťálového kamene na obličej – Gua sha. To je nástroj, který se používá k masáži obličeje pro čistší a zdravější pleť.
Líčení je prostě zábava. Navíc kočičí oči patří mezi evergreen, co nikdy nevyjde z módy. Pro dnešek jsme si pro vás připravili jednoduché triky, se kterými zvládnete líčení kočičích očí naprosto bez problémů. Kdy si uděláte svou chvilku pro sebe a vyzkoušíte si, jak budete vypadat jako skutečná sexy šelma? Jdeme na to!
Znáte to? Bušení srdce, pocení, bolest v žaludku? Trápí vás tyto potíže pokaždé, když jdete do práce? Můžete mít co dočinění s ergofobií – tím nejzazší záhubou pracovního života.

Výběr článků

Manželství je pro drtivou Čechů nedotknutelné. Téměř tři čtvrtiny Čechů nesouhlasí s uzákoněním manželství stejnopohlavních párů. Manželská práva ano, ale ne manželství, míní většina veřejnosti. Vyplývá to z aktuálního průzkumu.
Máte toho v práci moc a o víkendu se nevzmůžete na víc než vyprat, uvařit oběd a uklidit? Zkuste si udělat trochu času pro sebe, aktivně si odpočinout a zažít něco nového. Nechte děti u babičky a s partnerem si vyjeďte na Jižní Moravu. Tento kouzelný kraj je ideálním místem pro to vydat se na cestu za ochutnáváním vína a sportem na kolech. Co všechno tedy můžete na Jižní Moravě během víkendu zažít?
Zvažujete, co si dát za kuchyňskou linku? Budete následovat trendy nebo dáte raději na vlastní vkus? Máme pro vás inspiraci, která vám pomůže s výběrem.

Nepřehlédněte

Menstruační kalíšek rozdělil ženy na dva tábory – ty, co si bez něho menstruaci nedokáží představit a ty, které jsou jeho zarytými odpůrkyněmi. Ať tak, či onak, menstruační kalíšky jsou pomůckou, která ženám v mnohém uleví. V článku se dozvíte vše o menstruačním kalíšku i o jeho výhodách a nevýhodách.
Zápach z pračky dokáže pořádně znepříjemnit život. Kromě toho, že se šíří po celé koupelně, může zasáhnout i prádlo. Příčin může být víc, ale většinou je problém přímo v pračce. Máme proto pro vás pár tipů, které vám pomohou udržet pračku ve skvělé kondici.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek