Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Horoskop krásy a duševního zdraví od 12. do 16. 11. 2018. Neváhejte realizovat svoje odkládané plány!

Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop na další pracovní týden. Myslete na své zdraví a zbytečně se nestresujte, nepomůže to ničemu. Na co si dát pozor a co můžete očekávat?
horoskop
zdroj: 123RF.com

Pondělí 12. 11.

Neváhejte diskutovat

Chybět vám nebude sebevědomí a toho využijte, klidně polemizujte i s lidmi ve vyšším postavení. Při sextilu Slunce s Plutem se totiž nikdo nespokojí s povrchním vysvětlením, v tématech se půjde pořádně do hloubky, a nestane se, že by někdo diskusi ukončil dřív, dokud případný problém nebude vyřešený. O tomto aspektu dokonce staří hvězdopravci píší, že pomáhá zvítězit nad nepřízní osudu, tak pondělí neproseďte s rukama v klíně!

Zůstaňte v teple

Zejména, když jste měly v minulosti zlomenou kost nebo se léčíte s klouby, dnes se snažte neprochladnout! Vašemu tělu prospěje suché teplo, neměly byste se tedy koupat, ale kroky nasměrovat do infrasauny. Šetřit byste měly páteř, horoskop je nevhodný k odstranění jizev či tetování. Tyto kosmetické procedury odložte na druhou polovinu týdne.

Večerní rituál

Po setmění bude ideální čas na magické rituály. Probíhat totiž bude fáze Měsíce, která dle východních nauk dokáže člověka propojit s jinými duchovními dimenzemi a načerpat nejen znalosti, ale také informace, které utuží zdraví. Vhodné budou zelené svíčky, které kromě životní vitality také přitahují peníze a používají se i při rituálech na zlepšení plodnosti.

Úterý 13. 11.

Dobrý skutek z minulosti bude odměněn

Odměna dnes nemine ty z vás, které v minulosti přistupovaly ke svým pracovním povinnostem zodpovědně. Může to být pochvala nadřízených, nebo například přidělení větších pravomocí, nebo nabídka vyšší pozice. Když se po 16. hodině rozhodnete kupovat dárky prostřednictvím internetu, nejdřív se seznamte s dodací lhůtou. Vzhledem k horoskopu byste se mohly vystavit riziku, že vámi zakoupené věci dorazí až po svátcích!

Nezanedbávejte zdraví

Protože byste mohly mít problémy s cirkulací krve, hned po příchodu z práce si nohy osprchujte studenou vodou od kotníku směrem nahoru. Míváte-li problémy se žlučníkem, nejezte mastná a smažená jídla! Ideální bude, když si po každém jídle vypijete nálev z řepíku nebo pampelišky. Před spaním si jemně masírujte lýtka kaštanovým mlékem.

Věnujte pozornost snům

Budou-li se vám zdát v noci z úterý na středu sny, ignorujte jejich děj, ale hned zítra ráno si zapište, která slova v nich zazněly. Když je jako puzzle poskládáte, najdete v nich pro budoucnost spoustu užitečných informací.

K TÉMATU7 tipů, jak zatočit s hemeroidy. Než zajdete k doktorovi...

Středa  14. 11.

Zrealizujte svoje nápady!

Pokud vám v minulosti někdo tvrdil, že vaše plány jsou zmatené, absurdní nebo iluzorní, a patří do kategorie sci-fi, vraťte se k nim! Zrealizovat je vám pomůže sextil vizionářské Luny ve Vodnáři s Merkurem v bystrém Střelci, a rýpalům bez fantazie vytřete zrak! Do hry se ale zapojí i zákeřná Lilith, a ta si v odpoledních hodinách pěkně nemilosrdně posvítí na všechno harampádí, které jste sami před sebou uklidili do podvědomí a neřešili v intimním partnerství. Takže večer vás nemine vážná diskuse s drahou polovičkou…

Přes den se projděte

Veškerým zdravotním problémům dnes předejdete, když si zejména během sezení pravidelně protáhnete nohy, nebo si budete podupávat z paty na špičku. Hlavně nedávejte nohu přes nohu, mohly by vás potrápit křeče lýtek! Budoucí maminky by si měly ráno obléct zdravotní punčochy, je to účinná prevence proti tvorbě křečových žil.

Pryč s negativní energií

Večer nastane lunární fáze, během které pořádají v asijských zemích ohňové rituály, kterými od svých příbytků vyhánějí špatné energie. Proto neuškodí, když si v každé místnosti zapálíte čajovou svíčku, nejlépe s vůní levandule nebo tyčinku s aroma mastixu.

Čtvrtek 15. 11.

Připravte se dopředu na psychický souboj

O pořádný rozruch se dnes postará první lunární čtvrť ve Vodnáři. Bude to vlastně souboj vody a vzduchu, ale navrch bude mít vodní živel, protože Slunce ve Štíru i za přispění intrik prostě vyhraje, a bude mu jedno, co se vám líbí a co ne. Proto byste si měly koupit knihy o psychice a manipulaci s lidskou myslí. Získáte užitečné informace, jak tlaku druhých čelit, a příště se nestane, že by vás někdo dostal kam se mu zachce nátlakem a citovým vydíráním!

Zůstaňte v klidu

Opatrné by měly být ty z vás, které trpí jakoukoliv formou fobie. Vyhněte se obloukem místům kde byste se mohly se svým „strachem“ potkat! Pracujete-li na počítači, dopřávejte si pravidelné přestávky. Po příchodu domů si na oční víčka přiložte kolečka okurek nebo vychladlé čajové sáčky.

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví na týden od 1.10. do 5.10.2018. Co všechno byste si měly hlídat? Kdy je správný čas na potomka?

Nenechte se nikým rozhodit

Pokud často trpíte nespavostí, již v podvečer se snažte vyhnout lidem, kteří vás něčím znervózňují nebo rozčilují. A když se i přesto někomu podaří naštvat vás, ani omylem se nesnažte uklidnit alkoholem! To byste probděly noc.

Spolehlivě vám odblokuje stres, navodí klidné usínání a prohloubí spánek nálev z kozlíku lékařského, pro těhotné bude vhodná meduňka.

Pátek 16. 11.

Vyčistěte prostor kolem sebe!

Do přímého směru se dnes otočí Venuše. Vytvoří vám prostor vyhladit třecí plochy mezilidských vztahů a usmířit se s lidmi, se kterými jste na válečné stezce, což se týká i vaší druhé polovičky. Na stranu druhou si sebekriticky ujasníte, jakou roli v životě druhých „hrajete“. Pokud zjistíte-li, že vás někdo využívá či obelhává, elegantně se s ním rozloučíte. Čím upřímněji se dnes budete chovat nejen k druhým, ale i samy k sobě, tím eliminujete stresy z nátlakových situací v budoucnu, tak na to myslete!

S námahou opatrně

Máte-li problémy s krevním tlakem, mějte při sobě potřebné léky a vyhněte se i sebemenší fyzické námaze. Před víkendem byste si měly vyčistit tělo od nahromaděných škodlivin a v tom vám bude nápomocna parní sauna. Podmínkou vyplavení škodlivin je ale dostatečný přísun tekutin, tak od rána do večera pravidelně pijte čistou vodu, vhodné budou i čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.

Navštivte svoje rodiče

Protože symbolem večerní fáze Luny bude „Rodokmen“, na vaši psychiku bude mít blahodárný vliv kontakt s rodiči a seniory rodiny. Jděte k nim na návštěvu a povídejte si s nimi do noci, a když to nebude možné, alespoň jim zavolejte. Patrně budete mít pocit, že na váš telefonát čekali.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ráno dělá den - staré známé rčení, na kterém je kus pravdy. Pokud se vám v posledních dnech stalo, že právě začátek dne se nesl v nevrlém duchu, v němž se ostatně poté nesl zbytek hodin, pak se možná dopouštíte několika věcí, jež jsou zejména po ránu tabu. Naše zlozvyky či návyky se výraznou měrou podepisují na tom, co nás bude čekat či jaký bude den. Co udělat proto, abychom se cítili o něco šťastnější? 
Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá. Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá.
Děti dnes vyrůstají mezi chytrými telefony a tablety, a jejich zájem o ně musíte mít pod kontrolou. Vaše ratolesti vás vidí chytrou elektroniku používat, a není třeba se snažit jim zájem o ni odpírat. Nemyslíme tím, aby vaše dítě místo stavebnice nebo panenky žmoulalo telefon, ale existují hry, které se snaží zábavnou formou něčemu přiučit. Jaké aplikace budou užitečné pro ty nejmenší?
O nemocech se většinou nevtipkuje, ovšem výjimkou je nemoc zvaná Alzheimer, o které se mluví v mnoha starších i novějších vtipech. Dalo by se říct, že lidé o Alzheimerově nemoci vtipkují do chvíle, dokud se s chorobou nesetkají tváří v tvář. To pak jdou žerty stranou, jelikož se pochopí, že se jedná o závažnou nemoc a že to opravdu není legrace.
Výběr antikoncepčních prostředků je poměrně velký. Dlouhý seznam začíná kondomy, pokračuje antikoncepčními pilulkami a končí třeba právě nitroděložními tělísky. V tomto článku se na ně zaměříme. Dozvíte se, jak se tělíska dělí, jak fungují, pro koho jsou vhodná a také kdy je ideální jejich zavedení. Provedeme vás veškerou problematikou nitroděložních tělísek a pokud váháte, pomůžeme vám se rozhodnout, zda do toho jít, či nikoliv.
Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.

Nepřehlédněte

Když jsem začala pracovat v marketingové firmě, těšila jsem se na novou výzvu. Vytváření obsahu a reklamních kampaní mě bavilo odjakživa - a ve své původní firmě jsem měla na starosti všechno možné. Byla to pro mě skvělá příležitost, jak se posunout o kousek dál. Tuhle společnost už jsem totiž měla vyhlédnutou dlouho, a konečně se mi tam podařilo dostat. Už to všechno ale vidím jinýma očima…a může za to šéfová.
Co tvoří základ dámského šatníku? Vedle džínů, jednobarevných triček a krátkých letních šortek bychom tam našli také overaly, které se v posledních letech radují z velkého zájmu o ně. Jedná se o módní trend, který je dnes k dostání v celé spoustě provedení. Nosit ho lze jak na večírky či plesy, ale také si lze koupit kousek na spaní nebo letní provedení k moři. Už také vlastníte tento vkusný trend?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek