Sobota , 03. 12. 2022

Svatoslav

Horoskop krásy a duševního zdraví od 12. do 16. 11. 2018. Neváhejte realizovat svoje odkládané plány!

Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop na další pracovní týden. Myslete na své zdraví a zbytečně se nestresujte, nepomůže to ničemu. Na co si dát pozor a co můžete očekávat?
horoskop
zdroj: 123RF.com

Pondělí 12. 11.

Neváhejte diskutovat

Chybět vám nebude sebevědomí a toho využijte, klidně polemizujte i s lidmi ve vyšším postavení. Při sextilu Slunce s Plutem se totiž nikdo nespokojí s povrchním vysvětlením, v tématech se půjde pořádně do hloubky, a nestane se, že by někdo diskusi ukončil dřív, dokud případný problém nebude vyřešený. O tomto aspektu dokonce staří hvězdopravci píší, že pomáhá zvítězit nad nepřízní osudu, tak pondělí neproseďte s rukama v klíně!

Zůstaňte v teple

Zejména, když jste měly v minulosti zlomenou kost nebo se léčíte s klouby, dnes se snažte neprochladnout! Vašemu tělu prospěje suché teplo, neměly byste se tedy koupat, ale kroky nasměrovat do infrasauny. Šetřit byste měly páteř, horoskop je nevhodný k odstranění jizev či tetování. Tyto kosmetické procedury odložte na druhou polovinu týdne.

Večerní rituál

Po setmění bude ideální čas na magické rituály. Probíhat totiž bude fáze Měsíce, která dle východních nauk dokáže člověka propojit s jinými duchovními dimenzemi a načerpat nejen znalosti, ale také informace, které utuží zdraví. Vhodné budou zelené svíčky, které kromě životní vitality také přitahují peníze a používají se i při rituálech na zlepšení plodnosti.

Úterý 13. 11.

Dobrý skutek z minulosti bude odměněn

Odměna dnes nemine ty z vás, které v minulosti přistupovaly ke svým pracovním povinnostem zodpovědně. Může to být pochvala nadřízených, nebo například přidělení větších pravomocí, nebo nabídka vyšší pozice. Když se po 16. hodině rozhodnete kupovat dárky prostřednictvím internetu, nejdřív se seznamte s dodací lhůtou. Vzhledem k horoskopu byste se mohly vystavit riziku, že vámi zakoupené věci dorazí až po svátcích!

Nezanedbávejte zdraví

Protože byste mohly mít problémy s cirkulací krve, hned po příchodu z práce si nohy osprchujte studenou vodou od kotníku směrem nahoru. Míváte-li problémy se žlučníkem, nejezte mastná a smažená jídla! Ideální bude, když si po každém jídle vypijete nálev z řepíku nebo pampelišky. Před spaním si jemně masírujte lýtka kaštanovým mlékem.

Věnujte pozornost snům

Budou-li se vám zdát v noci z úterý na středu sny, ignorujte jejich děj, ale hned zítra ráno si zapište, která slova v nich zazněly. Když je jako puzzle poskládáte, najdete v nich pro budoucnost spoustu užitečných informací.

K TÉMATU  SOUTĚŽ: Zmírněte projevy přechodu s přípravky Naturevia

Středa  14. 11.

Zrealizujte svoje nápady!

Pokud vám v minulosti někdo tvrdil, že vaše plány jsou zmatené, absurdní nebo iluzorní, a patří do kategorie sci-fi, vraťte se k nim! Zrealizovat je vám pomůže sextil vizionářské Luny ve Vodnáři s Merkurem v bystrém Střelci, a rýpalům bez fantazie vytřete zrak! Do hry se ale zapojí i zákeřná Lilith, a ta si v odpoledních hodinách pěkně nemilosrdně posvítí na všechno harampádí, které jste sami před sebou uklidili do podvědomí a neřešili v intimním partnerství. Takže večer vás nemine vážná diskuse s drahou polovičkou…

Přes den se projděte

Veškerým zdravotním problémům dnes předejdete, když si zejména během sezení pravidelně protáhnete nohy, nebo si budete podupávat z paty na špičku. Hlavně nedávejte nohu přes nohu, mohly by vás potrápit křeče lýtek! Budoucí maminky by si měly ráno obléct zdravotní punčochy, je to účinná prevence proti tvorbě křečových žil.

Pryč s negativní energií

Večer nastane lunární fáze, během které pořádají v asijských zemích ohňové rituály, kterými od svých příbytků vyhánějí špatné energie. Proto neuškodí, když si v každé místnosti zapálíte čajovou svíčku, nejlépe s vůní levandule nebo tyčinku s aroma mastixu.

Čtvrtek 15. 11.

Připravte se dopředu na psychický souboj

O pořádný rozruch se dnes postará první lunární čtvrť ve Vodnáři. Bude to vlastně souboj vody a vzduchu, ale navrch bude mít vodní živel, protože Slunce ve Štíru i za přispění intrik prostě vyhraje, a bude mu jedno, co se vám líbí a co ne. Proto byste si měly koupit knihy o psychice a manipulaci s lidskou myslí. Získáte užitečné informace, jak tlaku druhých čelit, a příště se nestane, že by vás někdo dostal kam se mu zachce nátlakem a citovým vydíráním!

Zůstaňte v klidu

Opatrné by měly být ty z vás, které trpí jakoukoliv formou fobie. Vyhněte se obloukem místům kde byste se mohly se svým „strachem“ potkat! Pracujete-li na počítači, dopřávejte si pravidelné přestávky. Po příchodu domů si na oční víčka přiložte kolečka okurek nebo vychladlé čajové sáčky.

K TÉMATU  Zubní kaz. Pozor, číhá nejen ve sladkostech

Nenechte se nikým rozhodit

Pokud často trpíte nespavostí, již v podvečer se snažte vyhnout lidem, kteří vás něčím znervózňují nebo rozčilují. A když se i přesto někomu podaří naštvat vás, ani omylem se nesnažte uklidnit alkoholem! To byste probděly noc.

Spolehlivě vám odblokuje stres, navodí klidné usínání a prohloubí spánek nálev z kozlíku lékařského, pro těhotné bude vhodná meduňka.

Pátek 16. 11.

Vyčistěte prostor kolem sebe!

Do přímého směru se dnes otočí Venuše. Vytvoří vám prostor vyhladit třecí plochy mezilidských vztahů a usmířit se s lidmi, se kterými jste na válečné stezce, což se týká i vaší druhé polovičky. Na stranu druhou si sebekriticky ujasníte, jakou roli v životě druhých „hrajete“. Pokud zjistíte-li, že vás někdo využívá či obelhává, elegantně se s ním rozloučíte. Čím upřímněji se dnes budete chovat nejen k druhým, ale i samy k sobě, tím eliminujete stresy z nátlakových situací v budoucnu, tak na to myslete!

S námahou opatrně

Máte-li problémy s krevním tlakem, mějte při sobě potřebné léky a vyhněte se i sebemenší fyzické námaze. Před víkendem byste si měly vyčistit tělo od nahromaděných škodlivin a v tom vám bude nápomocna parní sauna. Podmínkou vyplavení škodlivin je ale dostatečný přísun tekutin, tak od rána do večera pravidelně pijte čistou vodu, vhodné budou i čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.

Navštivte svoje rodiče

Protože symbolem večerní fáze Luny bude „Rodokmen“, na vaši psychiku bude mít blahodárný vliv kontakt s rodiči a seniory rodiny. Jděte k nim na návštěvu a povídejte si s nimi do noci, a když to nebude možné, alespoň jim zavolejte. Patrně budete mít pocit, že na váš telefonát čekali.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Srdcem každého domova je nepochybně kuchyň, kde pod taktovkou žen vznikají úžasná jídla pro celou rodinu. Omamná vůně jídla a zvědavost, co bude dnes k večeři, často přiláká i další členy smečky. Ať chceme nebo ne, právě kuchyň je místem, kde se zcela nejčastěji setkáváme se svou rodinou, ale i přáteli a návštěvou. A právě proto by kuchyň měla být do detailu vyladěným místem, které bude pýchou každé hospodyňky. Jak získat kuchyň snů?
Většina z nás si své vlasy barví, protože není spokojená se svou přírodní barvou, která je často spojená s mnoha stereotypy. Například o blondýnách se traduje, že jsou hloupé, zrzky temperamentní a brunetky atraktivní. Mnoho mužů si tak udělá první dojem o ženě na základě její barvy vlasů. Tu určuje látka zvaná melanin, která je produkována u kořene vlasových cibulek.
S příchodem nového roku se obnovily módní kolekce v oblíbených i méně oblíbených obchodech. Loňské zboží vystřídalo letošní a my si již mohli všimnout toho, co se bude letos nosit. Stejně jako vloni, i letos se bude naše pozornost upínat k modelům, které ohlásily svůj velký comeback. I letošnímu roku budou dominovat kousky, které známe z devadesátých let a které po nějakou dobu upadly do zapomnění.
Léto je v plném proudu a s ním i studentské prázdniny. Přemýšlíte, jak naložit s volným časem a zároveň si přivydělat nějaký ten peníz? Projděte si náš přehled, který vám usnadní výběr té pravé brigády.
Suchý šampon je typ vlasového přípravku, který omezuje mastnotu a nečistoty ve vlasech. Na rozdíl od mokrých šamponů a kondicionérů lze suchý šampon nanášet na vlasy, když jsou suché – a právě odtud získal svůj název. Suchý šampon není nutné z vlasů vymývat a obvykle se nanáší na temeno hlavy a další oblasti, kde se může viditelně hromadit olej a lesk.

Nepřehlédněte

Období, kterým nyní procházíme, je složité. A asi bychom se shodly na tom, že pro všechny. Staří lidé jsou samotní, mladí lidé musí řešit péči o děti a jejich výuku. Hodně domácností se potýká s nedostatkem peněz. Někteří se potýkají se špatným zdravotním stavem. Věřte ale, že bude líp, a je potřeba si udržet, alespoň někdy, dobrou náladu. Tak si dejme nějaké super české komedie!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek