Neděle , 04. 12. 2022

Barbora

Systém, který posune vaše zuby i vás

Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
zuby
Krásný úsměv s revolučními rovnátky, které nabízí Invisalign můžete mít i vy!

Moderní a efektivní metoda rovnání zubů je v současné době nejpokročilejší metodou v ortodoncii na světě. Jeho úspěšnost tkví především v tom, že jsou rovnátka vyrobena přímo vám na míru. Během léčby jednotlivé fólie pozvolna pohybují vašimi zuby a postupně je tak dostávají do správného postavení. Každý nepatrný posun je předem naplánován pomocí speciálního 3D systému.

Takto fungují pouze rovnátka Invisalign

Průhledná rovnátka Invisalign se vyrábí na míru z materiálu SmartTrack. Tento materiál je klinicky testovaný a je vhodný i pro výrobu rovnátek pro děti. Průhledné fólie se díky unikátnímu systému pohodlně uchycují na zuby.

Zuby jsou stále v pohybu

Zatímco váš život může lidně plynout dál bez jakékoliv změny, vaše zuby se budou neustále pohybovat. Systém Invisalign totiž dělá svou práci diskrétně a nikdo o nich nemusí vědět. Vzhledem k tomu a také díky skutečnosti, že je léčba bezbolestná, je můžete pohodlně nosit doporučených 22 hodin denně s pouze malým přerušením.

Malé posuny, velké změny

Na dokonalé výsledky navíc nemusíte čekat až na konec léčby. Už zanedlouho po zahájení léčby postřehnete první změny vašeho úsměvu. Svou cestu můžete navíc sledovat a porovnávat své pokroky pomocí aplikace My Invisalign Smile. Těch si však jistě při každé výměně fólií všimnete sami.

Odhalte zdravější úsměv

Je prokázáno, že vyrovnání zubů má pozitivní dopad na jejich celkové zdraví. Rovnátka lze snadno sundat, takže můžete pokračovat v čištění zubů kartáčkem a zubní nití a normálně tak udržovat správnou hygienu ústní dutiny. A protože jsou rovnější zuby méně náchylné k zubnímu kazu a onemocnění dásní, investice do vyrovnaného úsměvu může v budoucnu dokonce minimalizovat potřebu nákladných zubních zákroků.

Navíc se už během léčby výrazně zlepší kondice vašich zubů. Vzhledem k tomu, že si během léčby budete muset častěji čistit zuby, pravděpodobně zaznamenáte úbytek zubního plaku, tak jako většina pacientů.

K TÉMATU  Přírodní prostředky na kruhy pod očima? Zabere citron, brambora nebo okurka!

Vzhledem k tomu, že díky technologiím je možné vyměňovat jednotlivé fólie rovnátek Invisalign každý týden namísto dvou týdnů můžete dosáhnout vytouženého úsměvu už za 3 měsíce.

Systém, který váš život posune, ale nenaruší

Vzhledem k tomu, že jsou rovnátka snímatelná, můžete je snadno nasazovat a sundávat podle potřeby. Vy se tak nadále můžete bez omezení těšit z oblíbeného jídla. Pokud vás čeká důležité jednání nebo se chystáte sportovat, můžete rovnátka vyjmout a později zase nasadit. Nemusíte se tedy vůbec omezovat. Aby byl však výsledek dokonalý, je potřeba, abyste byli disciplinovaní a rovnátka skutečně sundávali jen v nutných případech.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokojové květiny mají v zimě jiné nároky, podle toho, zda potřebují přezimovat v chladnější místnosti, nebo zda mohou přežít zimu v běžném bytě s teplotou nad 20 °C. Netvarovat, nestříhat! Co ještě nedělat? Kdy a jak hnojit? Jestliže se chcete s pokojovkami těšit i v mrazivých měsících, vytvořte jim vhodné podmínky.
Víte, kolik času denně strávíte na sociálních sítích? Ne? My vám to povíme. Je to něco málo přes dvě hodiny. Ano, je tomu skutečně tak. Dvě hodiny denně neděláte nic jiného, než že sledujete, co se kde šustne. Přitom byste ty dvě hodiny mohli trávit něčím mnohem užitečnějším. Ke všemu, když v nás sociální sítě vzbuzují ne zrovna pozitivní náladu.
Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…
Každou noc se nám během spánku může zdát třeba i 5 snů, jejichž délka je nejčastěji 15 až 40 minut. Odborníci na sny vysvětlují, že naše sny odrážejí základní vzorce lidského chování. Odráží to, kdo jsme, co potřebujeme a v co věříme. Jaké jsou nejčastější sny a jaký je psychologický pohled na to, co znamenají?
Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.
Módní trendy se mění jako na běžícím pásu, což statně potvrzují i všichni módní stylisté. Ti v současné době radí jedno – nebojte se kožených modelů, ty s námi ještě nějaký ten pátek zůstanou. A ostatně mají pravdu - kůže opravdu dominuje letošnímu podzimu a bylo by mylné se domnívat, že zanedlouho odejde z módy. Zatím to vypadá, že s námi zůstane až do podzimu nadcházejícího. 
Plánujete nebo už dokonce čekáte druhé miminko, ale po prvním těhotenství máte za sebou císařský řez? Každá nastávající maminka se ve stejné situaci ptá, v čem je takové těhotenství jiné nebo jaká jsou rizika. A právě na to se vám nyní pokusíme odpovědět.
Každá zdravá žena zažívá jednou za měsíc své dny a během periody potřebuje co nejvíce komfortu a pohodlí. V dnešní době existuje mnoho moderních menstruačních pomůcek, které mají ženám dodat právě tolik důležitý komfort. Mezi ně patří vedle tamponů a vložek také mnohem ekologičtější menstruační kalhotky. Pro koho jsou vhodné a jaké výhody tyto speciální kalhotky přináší?

Nepřehlédněte

V dnešní době si již neumíme představit náš každodenní život bez přítomnosti smartphonů, internetu a neustálého chatování. Vždy tomu tak ale nebylo a tyto formy komunikace se staly našimi každodenními partnery až na konci 20. století. Představte si ale, jak by se historie odvíjela, kdyby tyto technologie byly dostupné před stovkami nebo dokonce tisíci let? Jak by mohly změnit život známých hrdinů z minulosti a populárních literárních postav? Pokud by známé literární postavy používaly Viber, jednu z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě, jejich příběhy by se třeba odvíjely zcela jinak.
Když se rozšířily kontaktní čočky, vypadalo to, že brzy nebude brýle nosit nikdo. Opak je pravdou. Ne každému totiž kontaktní čočky vyhovují. Navíc brýle nejen korigují oční vady, ale umí také doplnit nebo podtrhnout váš outfit a osobnost. Někteří lidí dokonce nosí brýle bez dioptrických skel, jen jako zajímavý módní doplněk. Jaké jsou trendy v optice roku 2019?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek