Domů » Reklama » Systém, který posune vaše zuby i vás
Reklama Zdraví

Systém, který posune vaše zuby i vás

zuby
Krásný úsměv s revolučními rovnátky, které nabízí Invisalign můžete mít i vy!
Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.

Moderní a efektivní metoda rovnání zubů je v současné době nejpokročilejší metodou v ortodoncii na světě. Jeho úspěšnost tkví především v tom, že jsou rovnátka vyrobena přímo vám na míru. Během léčby jednotlivé fólie pozvolna pohybují vašimi zuby a postupně je tak dostávají do správného postavení. Každý nepatrný posun je předem naplánován pomocí speciálního 3D systému.

Takto fungují pouze rovnátka Invisalign

Průhledná rovnátka Invisalign se vyrábí na míru z materiálu SmartTrack. Tento materiál je klinicky testovaný a je vhodný i pro výrobu rovnátek pro děti. Průhledné fólie se díky unikátnímu systému pohodlně uchycují na zuby.

Zuby jsou stále v pohybu

Zatímco váš život může lidně plynout dál bez jakékoliv změny, vaše zuby se budou neustále pohybovat. Systém Invisalign totiž dělá svou práci diskrétně a nikdo o nich nemusí vědět. Vzhledem k tomu a také díky skutečnosti, že je léčba bezbolestná, je můžete pohodlně nosit doporučených 22 hodin denně s pouze malým přerušením.

Malé posuny, velké změny

Na dokonalé výsledky navíc nemusíte čekat až na konec léčby. Už zanedlouho po zahájení léčby postřehnete první změny vašeho úsměvu. Svou cestu můžete navíc sledovat a porovnávat své pokroky pomocí aplikace My Invisalign Smile. Těch si však jistě při každé výměně fólií všimnete sami.

Odhalte zdravější úsměv

Je prokázáno, že vyrovnání zubů má pozitivní dopad na jejich celkové zdraví. Rovnátka lze snadno sundat, takže můžete pokračovat v čištění zubů kartáčkem a zubní nití a normálně tak udržovat správnou hygienu ústní dutiny. A protože jsou rovnější zuby méně náchylné k zubnímu kazu a onemocnění dásní, investice do vyrovnaného úsměvu může v budoucnu dokonce minimalizovat potřebu nákladných zubních zákroků.

Navíc se už během léčby výrazně zlepší kondice vašich zubů. Vzhledem k tomu, že si během léčby budete muset častěji čistit zuby, pravděpodobně zaznamenáte úbytek zubního plaku, tak jako většina pacientů.

Vzhledem k tomu, že díky technologiím je možné vyměňovat jednotlivé fólie rovnátek Invisalign každý týden namísto dvou týdnů můžete dosáhnout vytouženého úsměvu už za 3 měsíce.

Systém, který váš život posune, ale nenaruší

Vzhledem k tomu, že jsou rovnátka snímatelná, můžete je snadno nasazovat a sundávat podle potřeby. Vy se tak nadále můžete bez omezení těšit z oblíbeného jídla. Pokud vás čeká důležité jednání nebo se chystáte sportovat, můžete rovnátka vyjmout a později zase nasadit. Nemusíte se tedy vůbec omezovat. Aby byl však výsledek dokonalý, je potřeba, abyste byli disciplinovaní a rovnátka skutečně sundávali jen v nutných případech.

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">