Sobota , 09. 12. 2023

Vratislav

Systém, který posune vaše zuby i vás

Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
zuby
Krásný úsměv s revolučními rovnátky, které nabízí Invisalign můžete mít i vy!

Moderní a efektivní metoda rovnání zubů je v současné době nejpokročilejší metodou v ortodoncii na světě. Jeho úspěšnost tkví především v tom, že jsou rovnátka vyrobena přímo vám na míru. Během léčby jednotlivé fólie pozvolna pohybují vašimi zuby a postupně je tak dostávají do správného postavení. Každý nepatrný posun je předem naplánován pomocí speciálního 3D systému.

Takto fungují pouze rovnátka Invisalign

Průhledná rovnátka Invisalign se vyrábí na míru z materiálu SmartTrack. Tento materiál je klinicky testovaný a je vhodný i pro výrobu rovnátek pro děti. Průhledné fólie se díky unikátnímu systému pohodlně uchycují na zuby.

Zuby jsou stále v pohybu

Zatímco váš život může lidně plynout dál bez jakékoliv změny, vaše zuby se budou neustále pohybovat. Systém Invisalign totiž dělá svou práci diskrétně a nikdo o nich nemusí vědět. Vzhledem k tomu a také díky skutečnosti, že je léčba bezbolestná, je můžete pohodlně nosit doporučených 22 hodin denně s pouze malým přerušením.

Malé posuny, velké změny

Na dokonalé výsledky navíc nemusíte čekat až na konec léčby. Už zanedlouho po zahájení léčby postřehnete první změny vašeho úsměvu. Svou cestu můžete navíc sledovat a porovnávat své pokroky pomocí aplikace My Invisalign Smile. Těch si však jistě při každé výměně fólií všimnete sami.

Odhalte zdravější úsměv

Je prokázáno, že vyrovnání zubů má pozitivní dopad na jejich celkové zdraví. Rovnátka lze snadno sundat, takže můžete pokračovat v čištění zubů kartáčkem a zubní nití a normálně tak udržovat správnou hygienu ústní dutiny. A protože jsou rovnější zuby méně náchylné k zubnímu kazu a onemocnění dásní, investice do vyrovnaného úsměvu může v budoucnu dokonce minimalizovat potřebu nákladných zubních zákroků.

Navíc se už během léčby výrazně zlepší kondice vašich zubů. Vzhledem k tomu, že si během léčby budete muset častěji čistit zuby, pravděpodobně zaznamenáte úbytek zubního plaku, tak jako většina pacientů.

K TÉMATU  Hubneme v padesáti. Jak začít?

Vzhledem k tomu, že díky technologiím je možné vyměňovat jednotlivé fólie rovnátek Invisalign každý týden namísto dvou týdnů můžete dosáhnout vytouženého úsměvu už za 3 měsíce.

Systém, který váš život posune, ale nenaruší

Vzhledem k tomu, že jsou rovnátka snímatelná, můžete je snadno nasazovat a sundávat podle potřeby. Vy se tak nadále můžete bez omezení těšit z oblíbeného jídla. Pokud vás čeká důležité jednání nebo se chystáte sportovat, můžete rovnátka vyjmout a později zase nasadit. Nemusíte se tedy vůbec omezovat. Aby byl však výsledek dokonalý, je potřeba, abyste byli disciplinovaní a rovnátka skutečně sundávali jen v nutných případech.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dřevo je dokonalý materiál, který přidává rovnováhu, útulnost a eleganci prakticky do každého interiéru, a to jak v moderním, tak klasickém stylu. Po staletí se používá jako základní stavební materiál nábytku, přestože bývá teď často nahrazováno imitacemi. Vraťte se ke kořenům a sáhněte po kusu dřeva v jeho ryzí podobě. Využít část kmene stromu jako konferenční stolek je velice netradiční nápad, výsledek je ale jedinečný.
Zázvor je v podstatě všelék. Jakmile cítíme příznaky nachlazení, je dobré po něm sáhnout a uvařit si z něj čaj, zlepšuje také trávení a využívá se v orientální kuchyni, kde se cení zase jeho výrazná chuť. Snad všichni známe zázvor čerstvý, ale i sušený nebo ve formě koření. I když nám zcela jistě prospívá, nic se nemá přehánět, a i zázvor může být někdy nebezpečný. Kdo by si na něj měl dávat pozor a v jakých případech skutečně škodí?
Chcete si vyrobit roztomilé a barevné svíčky podle vašeho gusta? Není to nic těžkého! Tyhle nápady vám napoví jako inspirace pro vaše vlastní svíčky, které poslouží také jako dekorace. Zapojte i děti, které budou mít radost z vlastnoručního díla. To může posloužit jako dárek pro někoho z rodiny. Co takhle svíčka jako Coca-Cola nebo překrásný květ růže?
Když se rozšířily kontaktní čočky, vypadalo to, že brzy nebude brýle nosit nikdo. Opak je pravdou. Ne každému totiž kontaktní čočky vyhovují. Navíc brýle nejen korigují oční vady, ale umí také doplnit nebo podtrhnout váš outfit a osobnost. Někteří lidí dokonce nosí brýle bez dioptrických skel, jen jako zajímavý módní doplněk. Jaké jsou trendy v optice roku 2019?
Rozhodli jste se sobě nebo svým blízkým udělat radost a koupit jim chytré hodinky? Dalo by se říct, že chytré hodinky jsou výkřikem módy a že je to trend, který je budoucností. I proto je každý chce mít. Zvyšující poptávka vede ke zvyšující se nabídce a rázem není tak snadné vybrat si jedny, které nám budou dělat společnost. Pojďme si tedy prozradit, jak vybrat chytré hodinky, které budou tím nejlepším parťákem v každodenním životě.
Ano, v této zábavě se vyžívají především muži. Ti si vždycky rádi do někoho zastřílí, případně při různých firemních akcích považují paintball za hru, při níž si mohou vyřídit účty se svými kolegy nebo nadřízenými. Ale rozhodně to není jen střílečka pro pány tvorstva, i ženy si mohou přijít na své.
Nadváhou nechce trpět žádná z nás, a proto mnohé ženy usilovně cvičí a snaží se ji udržet na uzdě. Jak je to ale možné, že po čtyřicítce je ten boj s váhou najednou mnohem těžší? Jak to, že ženy, které byly celý život velice hubené, aniž by o to jakkoliv usilovaly, po čtyřicítce začnou najednou nabírat kila? Co se s tělem děje a je možné něco udělat pro to, abyste žili i nadále zdravě, šťastně a netrápili se složitými dietami?
Celulitidu má řada žen. Dokonce možná existujte víc těch, které ji mají než těch, které mají to štěstí a celulitidou obdařeny nejsou. A stejně jako trápí ženy, tak ani muži leckdy celulitidě neuniknou. A proto si nyní připomeneme největší a nejčastější mýty, které o celulitidě kolují a připojíme pár rad, jak se jí zbavit.
Řasy jsou krásnou ozdobou každé ženy a nejlépe dokážou zaujmout tehdy, když jsou husté a dlouhé. Ne každá žena takové řasy má. Nemusíte si kvůli nim lepit umělé řasy. Poradíme vám účinné tipy, jak můžete své řasy zvětšit a prodloužit. Naučte se následující tipy a můžete se dočkat řas, které jste si vždy přáli.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek