Čtvrtek , 18. 08. 2022

Helena

Systém, který posune vaše zuby i vás

Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
zuby
Krásný úsměv s revolučními rovnátky, které nabízí Invisalign můžete mít i vy!

Moderní a efektivní metoda rovnání zubů je v současné době nejpokročilejší metodou v ortodoncii na světě. Jeho úspěšnost tkví především v tom, že jsou rovnátka vyrobena přímo vám na míru. Během léčby jednotlivé fólie pozvolna pohybují vašimi zuby a postupně je tak dostávají do správného postavení. Každý nepatrný posun je předem naplánován pomocí speciálního 3D systému.

Takto fungují pouze rovnátka Invisalign

Průhledná rovnátka Invisalign se vyrábí na míru z materiálu SmartTrack. Tento materiál je klinicky testovaný a je vhodný i pro výrobu rovnátek pro děti. Průhledné fólie se díky unikátnímu systému pohodlně uchycují na zuby.

Zuby jsou stále v pohybu

Zatímco váš život může lidně plynout dál bez jakékoliv změny, vaše zuby se budou neustále pohybovat. Systém Invisalign totiž dělá svou práci diskrétně a nikdo o nich nemusí vědět. Vzhledem k tomu a také díky skutečnosti, že je léčba bezbolestná, je můžete pohodlně nosit doporučených 22 hodin denně s pouze malým přerušením.

Malé posuny, velké změny

Na dokonalé výsledky navíc nemusíte čekat až na konec léčby. Už zanedlouho po zahájení léčby postřehnete první změny vašeho úsměvu. Svou cestu můžete navíc sledovat a porovnávat své pokroky pomocí aplikace My Invisalign Smile. Těch si však jistě při každé výměně fólií všimnete sami.

Odhalte zdravější úsměv

Je prokázáno, že vyrovnání zubů má pozitivní dopad na jejich celkové zdraví. Rovnátka lze snadno sundat, takže můžete pokračovat v čištění zubů kartáčkem a zubní nití a normálně tak udržovat správnou hygienu ústní dutiny. A protože jsou rovnější zuby méně náchylné k zubnímu kazu a onemocnění dásní, investice do vyrovnaného úsměvu může v budoucnu dokonce minimalizovat potřebu nákladných zubních zákroků.

Navíc se už během léčby výrazně zlepší kondice vašich zubů. Vzhledem k tomu, že si během léčby budete muset častěji čistit zuby, pravděpodobně zaznamenáte úbytek zubního plaku, tak jako většina pacientů.

K TÉMATUVychytávky, co vám při balení na dovolenou ušetří místo

Vzhledem k tomu, že díky technologiím je možné vyměňovat jednotlivé fólie rovnátek Invisalign každý týden namísto dvou týdnů můžete dosáhnout vytouženého úsměvu už za 3 měsíce.

Systém, který váš život posune, ale nenaruší

Vzhledem k tomu, že jsou rovnátka snímatelná, můžete je snadno nasazovat a sundávat podle potřeby. Vy se tak nadále můžete bez omezení těšit z oblíbeného jídla. Pokud vás čeká důležité jednání nebo se chystáte sportovat, můžete rovnátka vyjmout a později zase nasadit. Nemusíte se tedy vůbec omezovat. Aby byl však výsledek dokonalý, je potřeba, abyste byli disciplinovaní a rovnátka skutečně sundávali jen v nutných případech.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Většina z nás si své vlasy barví, protože není spokojená se svou přírodní barvou, která je často spojená s mnoha stereotypy. Například o blondýnách se traduje, že jsou hloupé, zrzky temperamentní a brunetky atraktivní. Mnoho mužů si tak udělá první dojem o ženě na základě její barvy vlasů. Tu určuje látka zvaná melanin, která je produkována u kořene vlasových cibulek.
Sezóna klíšťat už nastala. Že se kvůli tomu bojíte do přírody, abyste si domů nepřinesli boreliózu nebo klíšťovou encefalitidu? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu, nemusíte se vzdávat přírody, abyste žádné klíště nepřilákali. Stačí se jen dostatečně chránit a vsadit na prevenci.
Léto je sice oblíbeným ročním obdobím pro mnoho z nás, ale naše pokožka a vlasy toto nadšení zrovna nesdílí. A proto bychom se o své tělo měli v létě starat ještě více než v ostatních ročních obdobích, nebo přinejmenším specificky. Jak by měla vypadat péče o vaše vlasy v době, kdy je spaluje letní žár?
Říká se, že historie, ač je sebevíc temná, by se měla připomínat. Důvod je prostý - pokud budeme mít neustále na paměti hrůzy, ke kterým v minulosti docházelo, nedovolíme, aby k něčemu podobnému došlo i nyní. I z toho důvodu se stále točí filmy s osvětimskou tématikou, které jsou založeny na skutečných událostech, nad kterými se jen nevěřícně kroutí hlavou. Kromě filmových snímků stojí za přečtení také knihy o koncentračních táborech, které vás možná více vezmou za srdce.  
Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.
Minišaty jsou naprostou klasikou, díky níž může žena vypadat ležérně, šik, ale i sexy. Pravdou ale je, že minišaty mají také špatnou pověst, jelikož mohou být při nevhodném nošení odhalující a žena pak působí lacině. Je tedy zapotřebí nosit tyto krásné šaty opatrně a zaměřovat se na detaily, jako je postava, líčení a doplňky.
Vysmíváte se těm, kdo si píšou deník? A zkoušela jste to už někdy? Je to neuvěřitelně očistná záležitost, která vám pomůže zbavit se stresu, utřídit si myšlenky a mnohdy vás také povzbudí. Navíc budete díky deníku mít za pár desítek let na co vzpomínat.
Tinnitus je nemoc, která přichází zcela nečekaně, ale nezřídka s námi zůstává po celý život. Často se o ní hovoří jako o civilizační chorobě. Jenže tinnitus není nemoc jako taková, spíše jde o příznak něčeho jiného, jen lékaři stále nevypátrali čeho.
Janina rodina byla soudržná. Scházeli se u babičky a rádi spolu trávili víkendový čas. Vše se změnilo, když si její bratr našel Ninu. Zprvu to vypadalo, že bude švagrová docela milá, nakonec ale dokázala proti Janě poštvat celou rodinu, včetně tolik milovaného bratra. A to všechno proto, že jí záviděla.
S online kurzy se v posledních měsících doslova roztrhl pytel. Když nebylo možné setkávat se offline, podnikatelé se nalodili na online vlnu a rozjeli to právě ve světě internetu. A tak vznikly nejen kurzy týkající se výuky cizích jazyků, ale i efektivní způsoby, jak zlepšit své schopnosti nebo se naučit něčemu úplné novému, a to třeba FB reklamě nebo působení na sociálních sítích. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí nějakého konkrétního online kurzu, seznamte se s několika věcmi, které se vyplatí vědět a znát.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek