Sobota , 01. 04. 2023

Kvido

Horoskop krásy a duševního zdraví na neděli 9. 9. 2018. Pozor na trávení! Věnujte se hlavně jídelníčku! Novoluní v Panně přinese nové začátky

I když je neděle od slova nedělat, měly byste dokončit vše rozdělané. Odpočinek potřebují předevšán vaše vnitřní orgány. Je důležité zaměřit se na správný jídelníček a očistu střev. Co ještě přinese novoluní v Panně?
novoluni v Panně
zdroj: 123RF.com

09. 09. 2018

Chraňte trávící orgány

Velmi citlivé budou trávící orgány, tak na to myslete při sestavování nedělního jídelníčku! Jinak den strávíte s pocitem kamene u žaludku.

Vyčistěte si střeva

I proto byste si měly vyčistit střeva, což dokážete snadno! Uvařte si jablečný kompot, a pojídejte do od rána do večera!

Na obličej speciální masku

Obličeji a dekoltu dopřejte masku z medu smíchaného se solí. Vyčistí vám póry, vytáhne i černé tečky a aktivuje krevní oběh. Pokožka začne „dýchat” a to se projeví na jejím vzhledu, bude mít jiskru!

Dokončete, co jste začaly

Určitě se snažte dokončit vše rozdělané, vyřešte případné problémy a vraťte vše, co jste si půjčily. Jen tak vstoupíte s nezatíženým svědomím a čistým srdcem do nového lunárního cyklu.

Novoluní v Panně přinese nové začátky

V 20.01 hodin totiž nastane novoluní v Panně, což je ideální doba pro nové začátky, ale jenom v případě, když nás netíží nic z minulosti!

 

Jak to bude zítra? Sledujte náš pravidelný horoskop krásy a duševního zdraví známé astroložky!

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rok co rok se s příchodem vánočních svátků napříč rádii rozeznívá typicky vánoční playlist, mezi kterým nikdy nechybí hitovka od Mariah Carey All I Want for Christmas Is You. Každý tuhle pecku zná, mnozí z nás si ji s oblibou pouští jako kulisu při pečení cukroví nebo balení dárků. Je prostě natolik nadčasová, že ji můžeme slyšet zas a znovu. Víte ale, kdy a jak legendární písnička vlastně vznikla a hlavně, kolik každoročně vydělává? Nejen na to se podíváme!
Jsou konečně vidět výsledky po dlouhých týdnech strávených v posilovně? Konečně se ukazují buchtičky na břiše, kvůli kterým jste poslední měsíce nejedli sladkosti a drželi si zdravý jídelníček? Nezmařte svou dlouhou snahu a vyhněte se několika věcem, po kterých se tloustne, a to extrémně rychle.
Horská túra nelze srovnávat s běžnou procházkou okolo domu. Při horské túře strávíte chůzí klidně celý den a často se nejedná o odpočinkový výkon ani z hlediska náročnosti trasy. Když se rozhodnete zdolat nějaký vrchol, případně jiný vysoko položený cíl, polovinu cesty stoupáte nahoru a druhou polovinu zase musíte brzdit z kopce, až vás z toho bolí kolena a prsty na nohou.
Fóbie - psychická porucha, která jde ruku v ruce s úzkostmi. Definovat ji lze jako chorobný strach vůči lidem, věcem, objektům nebo vůči konkrétním situacím. Mnohdy nejsou vysvětlitelné, mnohdy si je neseme už z dětství nebo z tohoto období života vychází. Pro mnohé jsou však denním chlebem. Trpí jimi také ženy.
Ženy i muži často mateřská znaménka podceňují, ale to se nevyplácí. Nikdy nemůžete vědět, jestli v sobě náhodou neskrývají strašáka v podobě rakoviny. Proto si nechávejte znaménka nejenom pravidelně kontrolovat, ale také se o ně správně starejte.

Nepřehlédněte

S jarem je mimo stoupajících teplot neodmyslitelně spojena obměna šatníku za vzdušnější a pestřejší oblečení. Prostor dostávají kousky s vypasovanějšími střihy podtrhujícími ženskost a jemnost. Konec konců, kterou z žen by nepotěšila mužská pozornost, kterou vyvolá právě dobře padnoucí sukně různého střihu a délky? Víte, jaký střih se k vaší postavě hodí nejvíce?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek