Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na neděli 9. 9. 2018. Pozor na trávení! Věnujte se hlavně jídelníčku! Novoluní v Panně přinese nové začátky

novoluni v Panně
zdroj: 123RF.com
I když je neděle od slova nedělat, měly byste dokončit vše rozdělané. Odpočinek potřebují předevšán vaše vnitřní orgány. Je důležité zaměřit se na správný jídelníček a očistu střev. Co ještě přinese novoluní v Panně?

Chraňte trávící orgány

Velmi citlivé budou trávící orgány, tak na to myslete při sestavování nedělního jídelníčku! Jinak den strávíte s pocitem kamene u žaludku.

Vyčistěte si střeva

I proto byste si měly vyčistit střeva, což dokážete snadno! Uvařte si jablečný kompot, a pojídejte do od rána do večera!

Na obličej speciální masku

Obličeji a dekoltu dopřejte masku z medu smíchaného se solí. Vyčistí vám póry, vytáhne i černé tečky a aktivuje krevní oběh. Pokožka začne „dýchat” a to se projeví na jejím vzhledu, bude mít jiskru!

Dokončete, co jste začaly

Určitě se snažte dokončit vše rozdělané, vyřešte případné problémy a vraťte vše, co jste si půjčily. Jen tak vstoupíte s nezatíženým svědomím a čistým srdcem do nového lunárního cyklu.

Novoluní v Panně přinese nové začátky

V 20.01 hodin totiž nastane novoluní v Panně, což je ideální doba pro nové začátky, ale jenom v případě, když nás netíží nic z minulosti!

 

Jak to bude zítra? Sledujte náš pravidelný horoskop krásy a duševního zdraví známé astroložky!

Autor: Naďa Šmídová

Reklama

Reklama