Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

4 tipy na mobilní aplikace, které pomohou se správou financí

Zjistili jste, že jste bez takzvaného hotovostního polštáře? Tudíž kdyby přišla další mimořádná situace podobná té na jaře, neměli byste, z čeho žít? Pak je načase začít s financemi lépe hospodařit. Abyste se však radovali ze zisků a nikoli ze ztrát, které na konci měsíce vykážete, stáhněte si mobilní aplikace, které vám se správou osobních financí pomůžou.
mobilní aplikace
Které aplikace pomůžou se správou financí? (zdroj foto: www.123rf.com)

26. 01. 2021

Ani na vlastní finance dnes nejste sami. Nemusíte si však na pomoc volat finanční poradce, kteří vaši díru v rodinném rozpočtu jenom prohloubí. Je možné povolat do akce mobilní aplikace, které byly speciálně vytvořené pro správu osobních financí.  

Spendee je jednou z nejlepších mobilních aplikací pro správu financí 

Pokud budete procházet nabídku mobilních aplikací spravujících finance, pravděpodobně se dnes nedostanete na konec. Podobně zaměřených aplikací je totiž celá spousta. Vývojáři si moc dobře uvědomují, že lidé nyní potřebují spravovat své peníze, proto jim nabízí řadu nástrojů, které jim jejich snahu ulehčí. Otázkou ale je, která aplikace je tedy skutečně nápomocná a přehledná zároveň? 

Za vypíchnutí stojí především aplikace Spendee, jejíž hlavní výhodou je jednoduchost a také přehlednost. Aplikace není specifická různými složitými funkcemi, naopak se v ní velmi snadno zorientujete, ať už je vám dvacet nebo padesát.  

I když skvělá aplikace pochází z rukou českých vývojářů, je k dostání i v anglickém jazyce. Důvod k tomuto kroku byl prostý – aplikace spravující finance totiž velice brzy pronikla i za hranice našeho státu. Udělat ji v cizím jazyce tak byl rozumný krok.  

Wallet už je pro fajnšmekry 

Další skvělou aplikací používající se pro správu osobních financí je aplikace Wallet. Nemluvíme však nyní o té, kterou má na svědomí společnost Apple a která sídlí v mobilních telefonech s nakousnutým jablíčkem. Mluvíme konkrétně o té, za kterou stojí Budget Books.  

Aplikace Wallet patří asi k těm nejznámějším z celosvětového hlediska. Lidé jí jednoho dne přišli na chuť a odmítají jiné aplikace, které fungují třeba na stejném principu.

Výhodou finanční aplikace Wallet je to, že si lze do ní nahrát i veškeré účtenky, které jste během dne při nakupování obdrželi. Je možné si k dané účtence přiložit poznámku, která vás upozorní, když bude danému produktu končit záruční lhůta.  

K TÉMATU  Jak doma na roztřepené konečky vlasů?

Co je pro aplikaci Wallet typické, jsou různé grafy nebo přehledy týkající se především výdajů. Právě ty je třeba v tomto čase kontrolovat především.  

eÚčty.cz je ryze českou věcí 

Zatím vám neučarovala ani jedna mobilní aplikace? Třeba se vám bude zamlouvat aplikace eÚčty.cz, která je ryze českou věcí. Její velkou výhodou je to, že funguje i v off-line režimu. Co je další výhodou, tak je možnost propojit si vícero účtů. V jedné aplikaci je tak možné spravovat finance celé rodiny, které jsou tvořeny jak vaším, tak partnerovým platem.  

Pokud ale nechcete, aby vám nikdo do finančních statistik a financí obecně viděl, je možné nastavit oprávnění. Tím si postavíte pomyslné hranice, které určí, kdo do vašeho účtu může a kdo naopak nikoli. Vývojáři samozřejmě chápou, že finance jsou velice citlivá záležitost. Proto se snažili co nejvíce vyhovět možným požadavkům uživatelů.  

Aplikace Cash je o úroveň výš 

Cash nebo také Square Cash je mobilní aplikace, o které lze říct, že je o úroveň výš. Funguje velice jednoduše, přesto má, co se funkcí týče, daleko více možností.

Kupříkladu je možné do aplikace přihlásit svou kreditní nebo debetní kartu a posléze prakticky všechno může být realizováno jenom skrze mobilní aplikaci. Nejen, že je možné platit skrze aplikaci, ale také skrze ni lze přijímat platby, které jsou posléze ihned připsány na váš bankovní účet.  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Mobilní aplikace pro děti, které podpoří jejich vývoj a obohatí je

Mobilní aplikace na hubnutí. Které pomůžou shodit přebytečné kilogramy?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Trendem posledních měsíců je pracovat z domova. Ano, plno věcí dokážeme zařídit i online – ono taky, co jiného nám nyní zbývá. Odpadá nutnost chvátat ráno do práce, dodržet přesnou dobu na oběd i mít připravené adekvátní oblečení do kanceláře. Zároveň zmizel každodenní stres, jak co nejrychleji dostat děti do školy, odpoledne je vyzvednout a dopravit na kroužky. Mohlo by se to zdát vlastně o mnoho snadnější, ale naše zdraví to nemusí vždy příliš ocenit. Jaké následky na něm může náš pohodový home office napáchat?
Pokud milujete koupání, a zároveň patříte mezi teplomilce, pak s největší pravděpodobností v období podzimu a zimy trpíte. Příjemné teploty jsou pryč, nemluvě o ledových vodách, do kterých skočí leda stoupenci Wim Hofa. Dobrou zprávou ale je, že příjemné koupání ani s příchodem sychravých dnů zdaleka nemusí končit. Stačí jen vědět, kam zajít – na termální místa, kde se klidně ohřejete i mimo horkou letní sezónu. Takže kam vyrazit?
Střídavá péče je poměrně častým řešením, jak se o dítě postarat po rozchodu rodičů. Jedná se o jednu z nejlepších možností, pokud rodiče nežijí společně, je však třeba počítat s tím, že střídavou péči provází i řada nevýhod a strastí. Prioritou by vždy měla být spokojenost dítěte.
Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?
Chcete zvětšit prostor v bytě? Snadno toho docílíte pomocí obrazové tapety! Můžete si vybrat z nabídky firem, nebo si nechat natisknout svůj vlastní motiv, který vás napadne. Fototapety doladí interiér přesně podle vašeho vkusu. Koukněte se, jak to může vypadat.
Po kom je to dítě tak divoké? Udělala jsem někde chybu při výchově? Nebo jsou to prostě geny?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek