Pondělí , 03. 10. 2022

Bohumil

4 tipy na mobilní aplikace, které pomohou se správou financí

Zjistili jste, že jste bez takzvaného hotovostního polštáře? Tudíž kdyby přišla další mimořádná situace podobná té na jaře, neměli byste, z čeho žít? Pak je načase začít s financemi lépe hospodařit. Abyste se však radovali ze zisků a nikoli ze ztrát, které na konci měsíce vykážete, stáhněte si mobilní aplikace, které vám se správou osobních financí pomůžou.
mobilní aplikace
Které aplikace pomůžou se správou financí? (zdroj foto: www.123rf.com)

26. 01. 2021

Ani na vlastní finance dnes nejste sami. Nemusíte si však na pomoc volat finanční poradce, kteří vaši díru v rodinném rozpočtu jenom prohloubí. Je možné povolat do akce mobilní aplikace, které byly speciálně vytvořené pro správu osobních financí.  

Spendee je jednou z nejlepších mobilních aplikací pro správu financí 

Pokud budete procházet nabídku mobilních aplikací spravujících finance, pravděpodobně se dnes nedostanete na konec. Podobně zaměřených aplikací je totiž celá spousta. Vývojáři si moc dobře uvědomují, že lidé nyní potřebují spravovat své peníze, proto jim nabízí řadu nástrojů, které jim jejich snahu ulehčí. Otázkou ale je, která aplikace je tedy skutečně nápomocná a přehledná zároveň? 

Za vypíchnutí stojí především aplikace Spendee, jejíž hlavní výhodou je jednoduchost a také přehlednost. Aplikace není specifická různými složitými funkcemi, naopak se v ní velmi snadno zorientujete, ať už je vám dvacet nebo padesát.  

I když skvělá aplikace pochází z rukou českých vývojářů, je k dostání i v anglickém jazyce. Důvod k tomuto kroku byl prostý – aplikace spravující finance totiž velice brzy pronikla i za hranice našeho státu. Udělat ji v cizím jazyce tak byl rozumný krok.  

Wallet už je pro fajnšmekry 

Další skvělou aplikací používající se pro správu osobních financí je aplikace Wallet. Nemluvíme však nyní o té, kterou má na svědomí společnost Apple a která sídlí v mobilních telefonech s nakousnutým jablíčkem. Mluvíme konkrétně o té, za kterou stojí Budget Books.  

Aplikace Wallet patří asi k těm nejznámějším z celosvětového hlediska. Lidé jí jednoho dne přišli na chuť a odmítají jiné aplikace, které fungují třeba na stejném principu.

Výhodou finanční aplikace Wallet je to, že si lze do ní nahrát i veškeré účtenky, které jste během dne při nakupování obdrželi. Je možné si k dané účtence přiložit poznámku, která vás upozorní, když bude danému produktu končit záruční lhůta.  

K TÉMATU  Tipy na jógu v tropech – utečte před všední šedí

Co je pro aplikaci Wallet typické, jsou různé grafy nebo přehledy týkající se především výdajů. Právě ty je třeba v tomto čase kontrolovat především.  

eÚčty.cz je ryze českou věcí 

Zatím vám neučarovala ani jedna mobilní aplikace? Třeba se vám bude zamlouvat aplikace eÚčty.cz, která je ryze českou věcí. Její velkou výhodou je to, že funguje i v off-line režimu. Co je další výhodou, tak je možnost propojit si vícero účtů. V jedné aplikaci je tak možné spravovat finance celé rodiny, které jsou tvořeny jak vaším, tak partnerovým platem.  

Pokud ale nechcete, aby vám nikdo do finančních statistik a financí obecně viděl, je možné nastavit oprávnění. Tím si postavíte pomyslné hranice, které určí, kdo do vašeho účtu může a kdo naopak nikoli. Vývojáři samozřejmě chápou, že finance jsou velice citlivá záležitost. Proto se snažili co nejvíce vyhovět možným požadavkům uživatelů.  

Aplikace Cash je o úroveň výš 

Cash nebo také Square Cash je mobilní aplikace, o které lze říct, že je o úroveň výš. Funguje velice jednoduše, přesto má, co se funkcí týče, daleko více možností.

Kupříkladu je možné do aplikace přihlásit svou kreditní nebo debetní kartu a posléze prakticky všechno může být realizováno jenom skrze mobilní aplikaci. Nejen, že je možné platit skrze aplikaci, ale také skrze ni lze přijímat platby, které jsou posléze ihned připsány na váš bankovní účet.  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Mobilní aplikace pro děti, které podpoří jejich vývoj a obohatí je

Mobilní aplikace na hubnutí. Které pomůžou shodit přebytečné kilogramy?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Letní čas je jako stvořený pro veselé vodní radovánky všeho druhu. Do programu plného zábavy je však dobré zahrnout i nějaké to učení. Například lekce plavání. Nechte se inspirovat našimi pěti tipy, jak naučit dítě plavat, a brzy bude jako rybka ve vodě.
Máte za sebou složité vztahové patálie s muži? V tom případě se někdy může stát, že na ně na nějakou dobu doslova zanevřete. Zkrátka a dobře už si nepřejete žádné další potíže, a tak se mužskému pokolení snažíte co nejvíce vyhýbat. Někdy se tak může stát, že z nedostatku fyzické lásky zatoužíte po ženě. Není na tom nic špatného a zkušenosti se stejným pohlavím uvádí v anonymních průzkumech celé řady žen i mužů.
Známe to všechny. Ocitneme se z ničeho nic ve společnosti, nikoho neznáme a s naší introvertní povahou nemáme odvahu dát se s někým do řeči. Někdy za to může strach, jindy stud a velmi často také netušíme, jak se do konverzace s ostatními zapojit, abychom se neztrapnily. Naštěstí existuje mnoho témat, do kterých se můžeme bez obav pustit i bez hlubších znalostí i dovedností.
Ráda darujete, nebo naopak dostáváte květiny? Pak vás jistě bude zajímat, jaký význam jednotlivé květiny mají. Někdy se může dokonce stát, že obdarovaná osoba ví, jakou má která květina symboliku, a může ji tak váš výběr dokonce i urazit. Ptáte se proč? Pak čtěte dál.
Lidské vztahy jsou složité a jen stěží by se vám povedlo je předem naplánovat. Když s někým chodíte a vztah neklape, obvykle ho prostě ukončíte. V mnoha případech se pak už nemusíte nikdy setkat a za touto kapitolou můžete po čase udělat pomyslnou tečku. Co když to ale nejde?
Chtěla jsem vždycky dělat všechno správně, ale nedařilo se mi. Někdy jsem měla pocit, že jsem jeden velký omyl, že můj život je jeden velký omyl, a dnes si to myslí i moje rodina. Nevím, jestli jsem skutečně tak špatná, špatná máma, špatná manželka i dcera, ale rodina se mnou už nějaký čas vůbec nekomunikuje, a to mě trápí. Nejhorší ve svém životě snad už mám za sebou, ale i tak propadám beznaději.
Zimní móda má svá specifika. Když venku sněží a teploty jsou na bodu mrazu, je třeba se podle toho oblékat. Vzít si péřovku, na nohy plátěnky a na hlavu nic, vypadá stejně, jako když si v létě obujete k plavkám sněhule. Zkuste experimentovat. Určitě najdete, co vám bude nejen slušet, ale hlavně vás zahřeje.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek