Čtvrtek , 23. 03. 2023

Ivona

MBA: tajná ingredience úspěšných manažerek. Proč je důležitou podmínkou úspěchu

Čím to, že některým ženám se v zaměstnání tak daří a jiným nikoli? Svou roli hraje řada faktorů, mezi něž bezpochyby patří osobnostní rysy, rodinné zázemí, dosažené vzdělání a - ano, přiznejme si to - také trocha štěstí. I štěstí je ale třeba vyjít vstříc a jednou z cest, které vedou správným směrem, je kvalitní MBA vzdělání. Proč?

Zájem o MBA roste

Získávání nových znalostí a dovedností je v současném rychle se měnícím světě důležitou podmínkou úspěchu. To si uvědomuje stále více žen ve vyšších pracovních pozicích, a proto roste i jejich zájem o studium MBA.

MBA programy se totiž na rozdíl od klasického vysokoškolského studia soustředí nejen na rozšíření a prohloubení již nabytých znalostí, ale kladou důraz i na praktickou stránku řešení nových problémů. A to se dnes opravdu cení.

Mýty o MBA

Možná vás napadne, že je studiu MBA nutné obětovat příliš mnoho času, který přes den potřebujete pro řadu jiných činností. Ale není tomu tak. Je ovšem třeba si vybrat kvalitní MBA školu, díky níž při studiu nejen získáte skutečně cenné znalosti. Získáte také časovou flexibilitu.

Skutečně skvělou volbou je v tomto ohledu Business Institut, který se může pochlubit téměř dvěma stovkami špičkových lektorů. Jejich rukama prošli zaměstnanci řady velkých a úspěšných tuzemských i zahraničních společností. Nabízí také propracované on-line studium.

Business Institut nabízí 18 MBA

V současnosti Business Institut nabízí 18 MBA programů zaměřených mimo jiné na řízení lidských zdrojů, daně a účetnictví, soft skills nebo management zdravotnictví, vybere si tedy skutečně každý. Čtveřici velmi zajímavých programů pak lze absolvovat 100% online.

Konkrétně jsou to Marketing a reklama, Management obchodu, Management zdravotnictví a Strategický management. Tyto programy lze začít studovat kdykoli. Během jednoho roku můžete získat titul, který vám dnes u zaměstnavatelů otevře dveře.

Plusové body do života

Titul MBA je vysoce ceněným dokladem manažerských dovedností. Znalosti a zkušenosti, které při studiu MBA získáte, vám v očích řady zaměstnavatelů přinese plusové body nejen při případném výběrovém řízení na novou pozici. Ale také při vyjednávání o dalších podmínkách práce, ať už finančních, nebo těch, které vám umožní lépe sladit pracovní a soukromý život.

K TÉMATU  Odhalili jsme, co stojí za ženami ve vysokém postavení

Zkušenosti ukazují, že není nač čekat. Začněte se studiem MBA ještě dnes a udělejte tak zásadní krok k takovému zaměstnání, které vám bude skutečně přinášet uspokojení.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jsou krásné, slavné a úspěšné. Rády na sociálních sítích prezentují nejen svá dokonalá těla, ale i pohádkové životy plné luxusu a pozlátka. A pak je tu ona. Celeste Barber, která dokáže svým osobitým humorem pobavit, zaujmout i ty největší suchary a trochu ty slavné panenky shodit zpátky na zem!
Konec školního roku a rozdávání vysvědčení je náročnou dobou pro pracovníky linek bezpečí, kteří vyřizují telefonáty od dětí, které se bojí přijít domů. Do jejich hledání se také musí často zapojit i policie. Čas od času přijde i smutek, když se dítě domnívá, že špatným vysvědčením končí jeho životní čas. Nenechte se zaskočit jedním školním výsledkem. Jde přece o dítě, které milujete.
Vyzdobit interiér nejrůznějšími dekoracemi s vánoční tematikou je jedna věc, ale druhá je mít v domě trochu života. I když se o to postarají většinou děti, můžou mít na živosti v domě podíl i pokojové rostliny. Během kouzelných svátků na konci roku však sázejte na takové, které vánoční atmosféru v příbytku umocní.
Elenu trápí to, co mnoho dalších žen, ačkoliv o tom veřejně nemluví. „Můj manžel se mi nedávno svěřil s tím, že by chtěl ještě další vztah. Jsme manželé přes dva roky, cítím se ve vztahu šťastná. Jenže mu očividně nestačím. Chtěl by ještě jinou ženu, chodit s ní na rande a dokonce souložit. A já si mám prý taky někoho najít. Jenže já nic takového nechci, co mám dělat?“ Její muž mluví o tzv. polyamorii a v mužských fantaziích se nejedná o nic ojedinělého.
Mnoho z nás trpí nějakou vadou zraku, nejčastěji se však jedná o krátkozrakost či dalekozrakost, tudíž je korekce zraku pro mnoho lidí téma, které musejí řešit. Co je však lepší – brýle nebo kontaktní čočky?
Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.

Nepřehlédněte

Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
Poslední schůzku s Nelou pojala koučka Marcela Hlaváčková poněkud netradičně. A podle očekávání z ní měla její klientka velkou radost. Proč? To se dočtete na řádcích níže.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek