Pondělí , 15. 08. 2022

Hana

MBA: tajná ingredience úspěšných manažerek. Proč je důležitou podmínkou úspěchu

Čím to, že některým ženám se v zaměstnání tak daří a jiným nikoli? Svou roli hraje řada faktorů, mezi něž bezpochyby patří osobnostní rysy, rodinné zázemí, dosažené vzdělání a - ano, přiznejme si to - také trocha štěstí. I štěstí je ale třeba vyjít vstříc a jednou z cest, které vedou správným směrem, je kvalitní MBA vzdělání. Proč?

Zájem o MBA roste

Získávání nových znalostí a dovedností je v současném rychle se měnícím světě důležitou podmínkou úspěchu. To si uvědomuje stále více žen ve vyšších pracovních pozicích, a proto roste i jejich zájem o studium MBA.

MBA programy se totiž na rozdíl od klasického vysokoškolského studia soustředí nejen na rozšíření a prohloubení již nabytých znalostí, ale kladou důraz i na praktickou stránku řešení nových problémů. A to se dnes opravdu cení.

Mýty o MBA

Možná vás napadne, že je studiu MBA nutné obětovat příliš mnoho času, který přes den potřebujete pro řadu jiných činností. Ale není tomu tak. Je ovšem třeba si vybrat kvalitní MBA školu, díky níž při studiu nejen získáte skutečně cenné znalosti. Získáte také časovou flexibilitu.

Skutečně skvělou volbou je v tomto ohledu Business Institut, který se může pochlubit téměř dvěma stovkami špičkových lektorů. Jejich rukama prošli zaměstnanci řady velkých a úspěšných tuzemských i zahraničních společností. Nabízí také propracované on-line studium.

Business Institut nabízí 18 MBA

V současnosti Business Institut nabízí 18 MBA programů zaměřených mimo jiné na řízení lidských zdrojů, daně a účetnictví, soft skills nebo management zdravotnictví, vybere si tedy skutečně každý. Čtveřici velmi zajímavých programů pak lze absolvovat 100% online.

Konkrétně jsou to Marketing a reklama, Management obchodu, Management zdravotnictví a Strategický management. Tyto programy lze začít studovat kdykoli. Během jednoho roku můžete získat titul, který vám dnes u zaměstnavatelů otevře dveře.

Plusové body do života

Titul MBA je vysoce ceněným dokladem manažerských dovedností. Znalosti a zkušenosti, které při studiu MBA získáte, vám v očích řady zaměstnavatelů přinese plusové body nejen při případném výběrovém řízení na novou pozici. Ale také při vyjednávání o dalších podmínkách práce, ať už finančních, nebo těch, které vám umožní lépe sladit pracovní a soukromý život.

K TÉMATUHormonální jóga jako řešení potíží s menstruací nebo otěhotněním

Zkušenosti ukazují, že není nač čekat. Začněte se studiem MBA ještě dnes a udělejte tak zásadní krok k takovému zaměstnání, které vám bude skutečně přinášet uspokojení.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zoufalé manželky – kdo by neznal tento legendární seriál a jeho 4 hlavní představitelky? Když tedy pomineme Mary Alice, která to zabalila již v pilotním dílu. Ani se jí nedivíme, když dopředu znala scénář. Asi nebyla jediná, kdo se nedokázal vyznat v té spleti nekonečných vražd, zmizení, sousedských válek a podrazů.
Kdo by se nechtěl probouzet za vůně čerstvě uvařené kávy. Káva je ten nejlepší životabudič a dnes si řada lidí bez šálku dobře uvařeného kofeinového nápoje nedokáže představit den. Patříte také mezi kávové nadšence? Pak byste jede takový kávovar měli mít i doma. Jenže nabídka na trhu je tak rozmanitá a široká! Po jakém kávovaru sáhnout, ptáte se? Poradíme vám!
Diamanty jsou věčné, ale někdy zkrátka přijde čas pro něco barevného, svěžího, šťavnatého. A přesně to splňuje olivín neboli peridot. Často hrál v minulosti druhé housle. Však měl také v kategorii zelených drahokamů velkou konkurenci, a to především v podobě smaragdu. S tím byl také běžně zaměňován. Dokonce se proslýchá, že zelené kameny v Kleopatřině slavné sbírce nebyly smaragdy, ale právě olivíny. Nyní se zdá, že se vše obrací, olivín vystoupil ze stínu a začíná být ceněný pro své jedinečné kvality.
Japonská zahrada je působivý způsob úpravy okrasné zahrady. V Japonsku bývala zahrada dlouhodobě otázkou prestiže více, než kdekoli jinde ve světě. V Evropských zemích se nachází parky i zahrady, které si berou inspiraci právě v této zahradní architektuře. Jejich vzhled byl ale přizpůsoben našemu trendu úpravy zahrad. Nic to nemění na tom, že krásně upravená idealizovaná příroda v duchu japonské zahrady je prostě pastvou pro oči.
Většina dívek nebo dam, které chtějí mít krásné gelové nety obvykle automaticky zamíří k odborníkovi. Jenže salony krásy jsou mnohde zavřeny, a tak si každá z nás hledá cestu, jak se starat o svůj zevnějšek co nejlépe. Gelové nehty však mohou být problém. Ne každý si je totiž ohledně gelových nehtů jistý v kramflecích. Jak si je doma udělat? Jak nanášet gelový lak doma vám poradíme krok za krokem.

Nepřehlédněte

Stárnutí - fáze života, kterou by ženy nejraději přeskočily. Jenže se jedná o neodvratitelný jev, který k životu zkrátka patří. Proto je důležité se s ním poprat. Pojďme si prozradit několik věcí, s nimiž se stárnutím hravě zatočíte.  

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek