Pátek , 30. 09. 2022

Jeroným

Chytré hodinky: užitečná elektronika, která zaujme všechny generace

Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
hodinky
ViDI Studio / Shutterstock.com

Podle ceny

Čím více budete chtít funkcí, tím více za své chytré hodinky zaplatíte. Abyste neplatili zbytečně víc, než skutečně musíte, doporučujeme využít srovnávač cen. Právě díky němu můžete porovnat, zda vámi vybrané chytré hodinky obsahují nejen všechny funkce, které potřebujete, ale také můžete zjistit, kde je koupit. Místo toho, abyste navštěvovali jeden portál za druhým sami, můžete navštívit portály, které srovnávají ceny. S jejich pomocí můžete zjistit nejlepší cenu, za kterou se vámi vybrané hodinky prodávají. V rámci recenzí můžete zkontrolovat také důvěryhodnost daného prodejce.

Podle vzhledu a designu

Zajímat nás ale bude samozřejmě také to, jak chytré hodinky vypadají. Kulaté displeje obvykle napodobují vzhled klasických hodinek, ty hranaté se snadno ovládají a navíc jsou také obvykle užší. Některé modely se vyrábí ve více velikostech, takže si můžete zvolit na základě vlastních preferencí. Avšak mějte na paměti, že menší chytré hodinky mohou mít menší výdrž baterie, horší přehlednost a navíc mohou chybět některé funkce.

Podle funkcí

Chytré hodinky si kupujeme hlavně proto, abychom získali zajímavé funkce (jinak bychom si mohli koupit hodinky klasické). Mezi ty základní patří čas, budík, stopky nebo odpočítávání. Pokročilejší funkce mohou být podmíněny přístupem na internet (obvykle se dá zprostředkovat přes mobilní telefon). Díky těmto funkcím můžete získat například předpověď počasí, příchozí volání a SMS, zprávy a notifikace ze sociálních sítí (některé hodinky umožní i odpověď, zatímco jiné mají funkcí pouze informativní), krokoměr, měření srdečního tepu atd.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jsou krásné, slavné a úspěšné. Rády na sociálních sítích prezentují nejen svá dokonalá těla, ale i pohádkové životy plné luxusu a pozlátka. A pak je tu ona. Celeste Barber, která dokáže svým osobitým humorem pobavit, zaujmout i ty největší suchary a trochu ty slavné panenky shodit zpátky na zem!
Ať už jste romantickou duší či nikoliv, pár romantických knižních výtisků byste u sebe v knihovně mít měli. Zaprvé nikdy není na škodu žít alespoň v příběhu více naivně, než ve skutečném životě, a zadruhé nějak potřebujete zaplnit volné chvíle během propršených dní. Otázkou nyní zůstává, jakou knihu si pořídit a přečíst?
Ve světě krásy panuje řada mýtů a stereotypů. Některé z nich jsou pozůstatky starších studií, jiné vznikly jednoduše mezi lidmi a postupně se staly dostatečně přesvědčivé natolik, že ovlivnily naše chování a přístup ke kráse jako takový. Vyznat se ve světě pravdy a mýtů je skutečně nelehký úkol, ovšem, abychom vám jej alespoň trochu usnadnili, připravili jsme pro vás seznam těch nejčastějších mýtů, které i dodnes kolují mezi námi.
V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek