Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Chytré hodinky: užitečná elektronika, která zaujme všechny generace

Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
hodinky
ViDI Studio / Shutterstock.com

Podle ceny

Čím více budete chtít funkcí, tím více za své chytré hodinky zaplatíte. Abyste neplatili zbytečně víc, než skutečně musíte, doporučujeme využít srovnávač cen. Právě díky němu můžete porovnat, zda vámi vybrané chytré hodinky obsahují nejen všechny funkce, které potřebujete, ale také můžete zjistit, kde je koupit. Místo toho, abyste navštěvovali jeden portál za druhým sami, můžete navštívit portály, které srovnávají ceny. S jejich pomocí můžete zjistit nejlepší cenu, za kterou se vámi vybrané hodinky prodávají. V rámci recenzí můžete zkontrolovat také důvěryhodnost daného prodejce.

Podle vzhledu a designu

Zajímat nás ale bude samozřejmě také to, jak chytré hodinky vypadají. Kulaté displeje obvykle napodobují vzhled klasických hodinek, ty hranaté se snadno ovládají a navíc jsou také obvykle užší. Některé modely se vyrábí ve více velikostech, takže si můžete zvolit na základě vlastních preferencí. Avšak mějte na paměti, že menší chytré hodinky mohou mít menší výdrž baterie, horší přehlednost a navíc mohou chybět některé funkce.

Podle funkcí

Chytré hodinky si kupujeme hlavně proto, abychom získali zajímavé funkce (jinak bychom si mohli koupit hodinky klasické). Mezi ty základní patří čas, budík, stopky nebo odpočítávání. Pokročilejší funkce mohou být podmíněny přístupem na internet (obvykle se dá zprostředkovat přes mobilní telefon). Díky těmto funkcím můžete získat například předpověď počasí, příchozí volání a SMS, zprávy a notifikace ze sociálních sítí (některé hodinky umožní i odpověď, zatímco jiné mají funkcí pouze informativní), krokoměr, měření srdečního tepu atd.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.
Někdy se to stává a máte pocit, že vás pošle partner brzy k šípku. Položila jste si však otázku, co všechno ho k tomu vede? I my ženy jsme mnohdy nevyzpytatelné. Milé dámy, představte si, že ani muž s vámi nechce někdy mluvit, protože má svou náladičku a mnohokrát je naštvaný či přepracovaný. Když na něj tlačíte, tak celou situaci leda zhoršíte. Bude-li se to opakovat pokaždé, vás nakonec opustí.
Víte, kolik času denně strávíte na sociálních sítích? Ne? My vám to povíme. Je to něco málo přes dvě hodiny. Ano, je tomu skutečně tak. Dvě hodiny denně neděláte nic jiného, než že sledujete, co se kde šustne. Přitom byste ty dvě hodiny mohli trávit něčím mnohem užitečnějším. Ke všemu, když v nás sociální sítě vzbuzují ne zrovna pozitivní náladu.
Období, kterým nyní procházíme, je složité. A asi bychom se shodly na tom, že pro všechny. Staří lidé jsou samotní, mladí lidé musí řešit péči o děti a jejich výuku. Hodně domácností se potýká s nedostatkem peněz. Někteří se potýkají se špatným zdravotním stavem. Věřte ale, že bude líp, a je potřeba si udržet, alespoň někdy, dobrou náladu. Tak si dejme nějaké super české komedie!
Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.
Možná závidíte mužům, o kterých se říká, že zrají jako víno. Herci, zpěváci nebo třeba sportovci, kteří po dvacítce vypadali tak nějak nedospěle a rozhodně ve vás neprobouzeli vášně, vám možná po čtyřicítce či padesátce začínají připadat přitažliví. Co na tom, že mají prošedivělé skráně, které se většinou ani nesnaží zakrývat barvou.
Kokosový olej může být vynikajícím pomocníkem - nejen pro vaše vlasy, ale ocení ho i pokožka nebo chuťové buňky. Používáte ho opravdu všude tam, kde vám může být ku prospěchu? Vyzkoušejte naše tipy, a třeba se vám kokosový olej natrvalo osvědčí. U něj se totiž dá říct, že vydá určitě ještě za deset dalších výrobků.

Nepřehlédněte

V posledních letech jsou stále populárnější hesla jako speed hiking nebo fast hiking. Oblečení, obuv a vybavení určené pro tyto aktivity se objevují v kolekcích nejznámějších výrobců. Co to ale je a co to obnáší? Zveme vás k přečtení krátkého článku na toto téma.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek