Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

10 nejdivnějších způsobů, jak se rozejít s mužem

S mužem se jednoduše můžete rozejít tak, že mu to oznámíte z očí do očí. To je pravděpodobně ten jediný správný způsob. Ne každý si na něj ale troufne, zejména po kratší známosti. V praxi se můžeme setkat s mnoha dalšími způsoby ”rozcházení se”, které vám možná vyrazí dech.
rozejít
Je hodně způsobů, jak se rozejít s mužem, ale jen jeden je správný.

07. 10. 2022

1. Jedna esemeska

Rozejít se s mužem můžete i tak, že mu pošlete SMSku a už mu nikdy nenapíšete nebo nezavoláte. Není to vůbec nic hezkého, ale stává se to dost často. Prostě nemáme koule říct to dotyčnému přímo a snažíme se si rozchod co nejvíce ulehčit. Tak to provedeme bez stresu, viditelných emocí a co nejrychleji.

2. Půjdeme na diskotéku

Jde to i jinak a vaše polovička z toho nebude vůbec nadšená. Někdy žena vezme svého partnera na diskotéku nebo do baru a okatě flirtuje s jinými muži. Někoho si vyhlédne, pozoruje ho, případně se na něj i usměje. A co hůř – někdy se před zraky svého stávajícího partnera nechá pozvat na drink. A pak se dotyčná diví, když jejímu partnerovi ujedou nervy.

3. Sex na rozloučenou

Ne, to není jenom fráze z filmu nebo seriálu, děje se to i ve skutečnosti. Žena se s mužem pomiluje a pak mu chladnokrevně oznámí, že se s ním rozchází. Buď to dělá proto, že je to tak pro ni nejjednodušší a navíc si chce ještě užít, nebo chce svého partnera co nejvíce šokovat. A pak že jenom muži jsou zákeřní… Kdepak, na ženské pohlaví nemají.

4. Jste prudič

Moc dobře víte, co vašeho partnera vytočí, a děláte všechno pro to, aby byl vytočený od rána do večera. Děláte mu samé naschvály, v duchu se smějete a partner trpí. Když už se vážně neudrží a křičí na vás, vpálíte mu do obličeje, že se s ním chcete rozejít. Přitom je to tak zbytečné…

5. Neskrýváte milence

Denně dostáváte žhavé esemesky a fotky. Pořád si hrajete s telefonem a usmíváte se jako měsíček na hnoji. Když se vás partner ptá, co se děje, jenom se tajemně usmíváte a tvrdíte, že vůbec nic. Jakmile se jdete koupat, telefon schválně necháte ležet v blízkosti partnera a doufáte, že teď vám milenec určitě napíše nebo zavolá, všechno se provalí a bude klid. To je skutečně velká zbabělost, ale to neznamená, že se tento rozchodový příběh nikdy nestal.

K TÉMATU  Jak připravit pro svého partnera romantický večer?
milenec
Takové to čekání, až odhalí vašeho milence a rozejde se s vámi sám.

6. Sex s tebou nestojí za nic

Milujete se a vy u toho pořád vzdycháte, ne rozkoší, ale nudou. Vše završíte otázkou: Už budeš? Ano, to je skutečně ta nejhorší otázka, kterou partnerovi při sexu můžete položit. Je na vás vidět, že toho máte plné kecky a už se vidíte u Netflixu nebo s kamarádkou na víně. Poté, co vám partner položí otázku, jestli je s vámi všechno v pořádku, řeknete že jo, ale když se situace opakuje po několikáté, bez rozpaků mu oznámíte, že je konec, protože se s ním při sexu nudíte. Au. Tohle bolí každého chlapa. Možná by to příště chtělo více empatie a shovívavosti.

7. Žádost o ruku

Každá žena touží být požádána o ruku a navléknout zásnubní prsten. Tedy téměř každá, nebo aspoň nějaká žena si to určitě přeje. Existují ale i ženy, které se zásnub a svatby bojí jako čert kříže. A tak když se jich partner zeptá, jestli si ho vezmou za muže a poklekne před ní se zásnubním prstýnkem, občas se stane, že řeknou ”ne” nebo ”nevím”. Z těchto dvou odpovědí se ovšem většinou dříve nebo později vyklube rozchod. I muž má svoji hrdost.

žádost
Ne každá sní o svatbě a už vůbec ne s každým.

8. Chlapi už mě nudí

Mužská hrdost ovšem dost utrpí i tehdy, když na něj vybalíte, že jste si za něj našla náhradu a není to jen tak někdo – je to žena. Jistě máte právo chodit s kýmkoliv chcete, ale když se s někým rozcházíte, nemůžete mu zčistajasna oznámit, že ho měníte za opačné pohlaví. Ke všemu, když třeba dosud vůbec netušil, že se vám ženy líbí.

9. Půjčíš mi kartu?

Peníze máte svoje, dalo by se říct, že nouzí o peníze určitě netrpíte. Přesto raději vše platíte z jeho platební karty. Je to nejenom pohodlnější a úspornější, ale také čekáte na to, kdy si toho konečně všimne a začne na vás křičet, něco vám vyčítat a spílat. Pak přichází nejvhodnější chvíle na to se s ním rozejít. Chudák partner ještě netuší, na kolik peněz ho ten rozchod s vámi vyšel.

K TÉMATU  Zdraví na pracovišti: Jak si udržet fyzické a mentální zdraví

10. Nemáte čas

Některé ženy se dokonce s muži ani nerozcházejí, jenom stále dokola tvrdí, že nemají čas, až jednoho dne přestane muže bavit něčeho se doprošovat. Jednou se vymlouváte na spoustu práce, jindy na rýmu a bolest hlavy, podruhé na kamarádčinu nejdůležitější oslavu v životě a jindy už se ani na nic vymlouvat nemáte sílu a zkrátka partnerovi oznámíte, že chcete být večer raději sama. Takové zbytečné prodlužování nefungujícího vztahu si ale nezasloužíte ani vy, ani váš partner.

Staré dobré přísloví říká, že bychom neměli druhým činit to, co nechceme, aby druzí činili nám. Schválně si tyto situace zkuste představit obráceně. Co kdyby se s námi takhle rozcházeli muži? Ne že to nedělají, ale třeba vás to ještě nepotkalo. Jistě by nám z toho nebylo dobře. Vždycky je lepší si všechno vyříkat na rovinu a rozejít se v dobrém.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

7 způsobů, jak se po rozchodu vrátit zpět do života

Ex neunesel rozchod. Co dělat, když na vás začne házet špínu?

Zdroje článku:
www.prozeny.cz, www.zeny.cz,
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Léto? Čas dovolených, výletů s přáteli a hlavně svateb. A všude si vás někdo bude chtít zvěčnit. Jak se před fotoaparátem chovat, aby se vám už nikdy nepomstil? To vás naučíme v jednom rychlém školení! Zkuste to podle našeho manuálu správného focení.
Také vás postihlo toto nepříjemné kožní onemocnění? Pak máte pravděpodobně problém sestavit si takový jídelníček, který by vám kožní potíže neprohluboval, ale naopak vám pomohl problémy zmírnit. Řešení ale existuje. Poznejte potraviny, které vám skutečně pomohou, i ty, které vám mohou ošklivě ublížit.
Známe to všechny. Ocitneme se z ničeho nic ve společnosti, nikoho neznáme a s naší introvertní povahou nemáme odvahu dát se s někým do řeči. Někdy za to může strach, jindy stud a velmi často také netušíme, jak se do konverzace s ostatními zapojit, abychom se neztrapnily. Naštěstí existuje mnoho témat, do kterých se můžeme bez obav pustit i bez hlubších znalostí i dovedností.
Svatba se plánuje od začátku do konce. Právě tohle ale přímo volá o to, aby něco nevyšlo podle představ. Někdy je to neškodný trapas, jindy nepříjemný pád. Typickým příkladem je házení kytice nevěsty!
Když si moje kamarádka a pak také sestra našly partnery na seznamce, začala jsem věřit tomu, že to skutečně funguje. Do té doby jsem se toho strašně bála. Psát si s někým na internetu, nevědět, zda je to skutečně on a potom si s ním vyjít. To mi přišlo děsně riskantní. No ale, když to jim dvěma vyšlo, proč by to nemohlo vyjít taky mně?
Bouchnete si šáňo nebo šampáňo? Ve skutečnosti se rozlišují na sekt, šumivá vína a šampaňské. Co mají tato vína společného? Hlavně bublinky!
Kdo by neznal kultovní seriál Přátelé, který je oblíbený napříč mnoha generacemi? Rosse, Rachel, Monicu, Joeyho, Chandlera a Phoebe milujeme všichni, ovšem pamatujete si děti, které v seriálu hrály? Kdo ztvárnil Bena a Emmu, jedny z důležitých postav seriálu? A co dělají nyní?
Velikonoční vajíčka patří k tradici, a vyřádit se na nich může celá rodina. Inspirujte se jednoduchými nápady na zdobení. Zkuste něco nového a netradičního. Výsledek bude vypadat skvěle!
Růži, královnu květin, můžete použít v kosmetice i v kuchyni. Růžová voda je již mnoho let nejčastěji používanou květovou vodou. Je skvělá pro všechny typy pleti, od mladé problematické, přes přecitlivělou suchou až po náročnou zralou. Hodí se i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky. Vyrobte si ji doma. A ještě mnohem víc.
Příroda se po zimě pomalu probouzí ze spánku. To samé platí také o našem těle, které v chladných měsících fungovalo v trochu jiném režimu. A právě teď, kdy jaro začíná nabírat na síle, je ten správný čas nastartovat očistu organismu a dopřát si svěží probuzení. Jednou z možností je detox jednotlivých orgánů, které zkrátka pro zdravé tělo i mysl musí šlapat jak hodinky. Pojďme se společně mrknout na podrobnosti.
Infinity Pool se nachází ve výšce 650 metrů nad zemí na vrcholu hotelu Marina Bay Sands v Singapuru. Bazén je 150 metrů dlouhý a dolů je to celých 57 pater. Výhled přímo z vody je famózní. Koupání tady je skutečně ojedinělým zážitkem a pro některé i pořádný adrenalin!
Kdy je vhodné si dopřát si saunu kdy se vyplatí ulevit chodidlům? Horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové vám napoví, co byste měly očekávat, a čemu se tento týden raději vyhnout.

Výběr článků

Plánujete si domů pořídit domácího mazlíčka? Psa, kočku či snad křečka? Raději si pořiďte sladkovodní akvárium s rybkami. Proč? Je to skvělá relaxační záležitost a navíc krásná dekorace do bytu. 
Možná právě teď zjišťujete, že vaše maminka nebo babička na ledasco nestačí. Jak je zabezpečit a co všechno zajistit? Ptali jsme se za vás.
Základní pravidlo skutečné ženy zní: Na parfému se nešetří. Už slavná Coco Chanel nazvala parfém doplňkem, který vypoví o vzhledu ženy, a stále vám ji připomíná, když je zrovna pryč. Podle Francouzů jsou zase vůně, spodní prádlo a boty nejdůležitějšími prvky, které vytvářejí obraz ženy.

Nepřehlédněte

Období plodných dnů i samotná ovulace jsou jedinou cestou, díky které je možné stát se maminkou. Věděli jste ale, že ovulace v jednom cyklu nemusí být pouze jedna? A jak je možné, že za měsíc může tělo ovulovat klidně dvakrát?
Venkovní umění dokáže vyčarovat obdiv. Na skulptury ze dřeva a z kamene narazíme nejčastěji v parku nebo u lesní stezky. Co říkáte na tyhle?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek