Pondělí , 28. 11. 2022

René

10 nejdivnějších způsobů, jak se rozejít s mužem

S mužem se jednoduše můžete rozejít tak, že mu to oznámíte z očí do očí. To je pravděpodobně ten jediný správný způsob. Ne každý si na něj ale troufne, zejména po kratší známosti. V praxi se můžeme setkat s mnoha dalšími způsoby ”rozcházení se”, které vám možná vyrazí dech.
rozejít
Je hodně způsobů, jak se rozejít s mužem, ale jen jeden je správný.

07. 10. 2022

1. Jedna esemeska

Rozejít se s mužem můžete i tak, že mu pošlete SMSku a už mu nikdy nenapíšete nebo nezavoláte. Není to vůbec nic hezkého, ale stává se to dost často. Prostě nemáme koule říct to dotyčnému přímo a snažíme se si rozchod co nejvíce ulehčit. Tak to provedeme bez stresu, viditelných emocí a co nejrychleji.

2. Půjdeme na diskotéku

Jde to i jinak a vaše polovička z toho nebude vůbec nadšená. Někdy žena vezme svého partnera na diskotéku nebo do baru a okatě flirtuje s jinými muži. Někoho si vyhlédne, pozoruje ho, případně se na něj i usměje. A co hůř – někdy se před zraky svého stávajícího partnera nechá pozvat na drink. A pak se dotyčná diví, když jejímu partnerovi ujedou nervy.

3. Sex na rozloučenou

Ne, to není jenom fráze z filmu nebo seriálu, děje se to i ve skutečnosti. Žena se s mužem pomiluje a pak mu chladnokrevně oznámí, že se s ním rozchází. Buď to dělá proto, že je to tak pro ni nejjednodušší a navíc si chce ještě užít, nebo chce svého partnera co nejvíce šokovat. A pak že jenom muži jsou zákeřní… Kdepak, na ženské pohlaví nemají.

4. Jste prudič

Moc dobře víte, co vašeho partnera vytočí, a děláte všechno pro to, aby byl vytočený od rána do večera. Děláte mu samé naschvály, v duchu se smějete a partner trpí. Když už se vážně neudrží a křičí na vás, vpálíte mu do obličeje, že se s ním chcete rozejít. Přitom je to tak zbytečné…

5. Neskrýváte milence

Denně dostáváte žhavé esemesky a fotky. Pořád si hrajete s telefonem a usmíváte se jako měsíček na hnoji. Když se vás partner ptá, co se děje, jenom se tajemně usmíváte a tvrdíte, že vůbec nic. Jakmile se jdete koupat, telefon schválně necháte ležet v blízkosti partnera a doufáte, že teď vám milenec určitě napíše nebo zavolá, všechno se provalí a bude klid. To je skutečně velká zbabělost, ale to neznamená, že se tento rozchodový příběh nikdy nestal.

K TÉMATU  Monika (48): Můj muž je závislý na chatování. Jak s tím mám žít?
milenec
Takové to čekání, až odhalí vašeho milence a rozejde se s vámi sám.

6. Sex s tebou nestojí za nic

Milujete se a vy u toho pořád vzdycháte, ne rozkoší, ale nudou. Vše završíte otázkou: Už budeš? Ano, to je skutečně ta nejhorší otázka, kterou partnerovi při sexu můžete položit. Je na vás vidět, že toho máte plné kecky a už se vidíte u Netflixu nebo s kamarádkou na víně. Poté, co vám partner položí otázku, jestli je s vámi všechno v pořádku, řeknete že jo, ale když se situace opakuje po několikáté, bez rozpaků mu oznámíte, že je konec, protože se s ním při sexu nudíte. Au. Tohle bolí každého chlapa. Možná by to příště chtělo více empatie a shovívavosti.

7. Žádost o ruku

Každá žena touží být požádána o ruku a navléknout zásnubní prsten. Tedy téměř každá, nebo aspoň nějaká žena si to určitě přeje. Existují ale i ženy, které se zásnub a svatby bojí jako čert kříže. A tak když se jich partner zeptá, jestli si ho vezmou za muže a poklekne před ní se zásnubním prstýnkem, občas se stane, že řeknou ”ne” nebo ”nevím”. Z těchto dvou odpovědí se ovšem většinou dříve nebo později vyklube rozchod. I muž má svoji hrdost.

žádost
Ne každá sní o svatbě a už vůbec ne s každým.

8. Chlapi už mě nudí

Mužská hrdost ovšem dost utrpí i tehdy, když na něj vybalíte, že jste si za něj našla náhradu a není to jen tak někdo – je to žena. Jistě máte právo chodit s kýmkoliv chcete, ale když se s někým rozcházíte, nemůžete mu zčistajasna oznámit, že ho měníte za opačné pohlaví. Ke všemu, když třeba dosud vůbec netušil, že se vám ženy líbí.

9. Půjčíš mi kartu?

Peníze máte svoje, dalo by se říct, že nouzí o peníze určitě netrpíte. Přesto raději vše platíte z jeho platební karty. Je to nejenom pohodlnější a úspornější, ale také čekáte na to, kdy si toho konečně všimne a začne na vás křičet, něco vám vyčítat a spílat. Pak přichází nejvhodnější chvíle na to se s ním rozejít. Chudák partner ještě netuší, na kolik peněz ho ten rozchod s vámi vyšel.

K TÉMATU  Ex na scéně aneb stýká se s bývalkou a vás to štve? Víme, jak na ni

10. Nemáte čas

Některé ženy se dokonce s muži ani nerozcházejí, jenom stále dokola tvrdí, že nemají čas, až jednoho dne přestane muže bavit něčeho se doprošovat. Jednou se vymlouváte na spoustu práce, jindy na rýmu a bolest hlavy, podruhé na kamarádčinu nejdůležitější oslavu v životě a jindy už se ani na nic vymlouvat nemáte sílu a zkrátka partnerovi oznámíte, že chcete být večer raději sama. Takové zbytečné prodlužování nefungujícího vztahu si ale nezasloužíte ani vy, ani váš partner.

Staré dobré přísloví říká, že bychom neměli druhým činit to, co nechceme, aby druzí činili nám. Schválně si tyto situace zkuste představit obráceně. Co kdyby se s námi takhle rozcházeli muži? Ne že to nedělají, ale třeba vás to ještě nepotkalo. Jistě by nám z toho nebylo dobře. Vždycky je lepší si všechno vyříkat na rovinu a rozejít se v dobrém.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

7 způsobů, jak se po rozchodu vrátit zpět do života

Ex neunesel rozchod. Co dělat, když na vás začne házet špínu?

Zdroje článku:
www.prozeny.cz, www.zeny.cz,
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Podzim je tady. Cítíme to nejen ve vzduchu, ale také to vidíme - listy stromů se začínají zbarvovat a okenní parapety opouští letní rostliny, které je třeba zazimovat. Jelikož jsou nyní okenní parapety prázdné, je načase je něčím oživit. Pojďme si zmínit několik rostlin, které vydrží i chladné podzimní dny.  
Že nám po probdělé noci nebývá úplně fajn, víme zřejmě všichni. Když se takových nocí zopakuje hned několik, naše energie během dne rapidně klesá. To však není jediným nepříjemným efektem nedostatku spánku. Tento stav se na našem těle odráží v mnoha ohledech.
Váhy, jak již jejich zástupce napovídá, se ve svých životech neustále snaží nalézt rovnováhu a harmonii, a to ve všech oblastech. Váhy mívají vytříbený vkus, dokážou ocenit umění a osoby, které mají hluboké znalosti. Samy mají smysl pro tvořivost.
Únava je přirozenou reakcí našeho těla na přepracovanost nebo stres. Pokud se ani po dobrém spánku necítíte odpočatí, jste neustále napjatí a necítíte se takříkajíc „v pohodě“, můžete trpět syndromem chronické únavy. Je rozšířený mezi obyvateli velkých měst, kteří jsou vystaveni častému stresu a přepracovanosti. Vědci nazývají chronickou únavu nemocí 21. století. Nestihla právě vás?
Rozvodovost je v České republice opravdu na vysoké úrovni a za poslední měsíce se počet ukončených manželství ještě znásobil. Karanténu přikazující lidem, aby strávili svůj čas se všemi členy domácnosti zkrátka ne všichni zvládli s lehkostí a bez hádek či řevu. Nový typ onemocnění však není jediný důvod, proč se vztahy rozpadají.  
Když se lísáme ke zvířatům, jejich nenadálý pohyb nebo zvukový projev nás pěkně vyděsí. Někdy tak trochu zapomínáme, že zvířata nemusí brát tulení jako něco příjemného. Zajímá je vaše jídlo, a jdou po něm hlava nehlava. Reakce dětí i dospělých je vždy leknutí, jen ti malí se trochu víc bojí. I takový roztomilý tuleň umí pěkně vyděsit!

Nepřehlédněte

Zdraví máme jenom jedno, proto bychom na něj neměli zapomínat. Je důležité, abychom si uvědomili zejména jednu věc, a sice že se na pevnosti a odolnosti našeho zdraví podílí i to, co jíme. Každodenní přísun potravin buď zdraví naprosto ruinuje, nebo mu prospívá. Jak jste na tom vy? Cítíte se po svém jídelníčku zdravě a fit? Nebo máte z jídla výčitky? Či snad některé potraviny vaše tělo zcela odmítá?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek