Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

10 nejdivnějších způsobů, jak se rozejít s mužem

S mužem se jednoduše můžete rozejít tak, že mu to oznámíte z očí do očí. To je pravděpodobně ten jediný správný způsob. Ne každý si na něj ale troufne, zejména po kratší známosti. V praxi se můžeme setkat s mnoha dalšími způsoby ”rozcházení se”, které vám možná vyrazí dech.
rozejít
Je hodně způsobů, jak se rozejít s mužem, ale jen jeden je správný.

07. 10. 2022

1. Jedna esemeska

Rozejít se s mužem můžete i tak, že mu pošlete SMSku a už mu nikdy nenapíšete nebo nezavoláte. Není to vůbec nic hezkého, ale stává se to dost často. Prostě nemáme koule říct to dotyčnému přímo a snažíme se si rozchod co nejvíce ulehčit. Tak to provedeme bez stresu, viditelných emocí a co nejrychleji.

2. Půjdeme na diskotéku

Jde to i jinak a vaše polovička z toho nebude vůbec nadšená. Někdy žena vezme svého partnera na diskotéku nebo do baru a okatě flirtuje s jinými muži. Někoho si vyhlédne, pozoruje ho, případně se na něj i usměje. A co hůř – někdy se před zraky svého stávajícího partnera nechá pozvat na drink. A pak se dotyčná diví, když jejímu partnerovi ujedou nervy.

3. Sex na rozloučenou

Ne, to není jenom fráze z filmu nebo seriálu, děje se to i ve skutečnosti. Žena se s mužem pomiluje a pak mu chladnokrevně oznámí, že se s ním rozchází. Buď to dělá proto, že je to tak pro ni nejjednodušší a navíc si chce ještě užít, nebo chce svého partnera co nejvíce šokovat. A pak že jenom muži jsou zákeřní… Kdepak, na ženské pohlaví nemají.

4. Jste prudič

Moc dobře víte, co vašeho partnera vytočí, a děláte všechno pro to, aby byl vytočený od rána do večera. Děláte mu samé naschvály, v duchu se smějete a partner trpí. Když už se vážně neudrží a křičí na vás, vpálíte mu do obličeje, že se s ním chcete rozejít. Přitom je to tak zbytečné…

5. Neskrýváte milence

Denně dostáváte žhavé esemesky a fotky. Pořád si hrajete s telefonem a usmíváte se jako měsíček na hnoji. Když se vás partner ptá, co se děje, jenom se tajemně usmíváte a tvrdíte, že vůbec nic. Jakmile se jdete koupat, telefon schválně necháte ležet v blízkosti partnera a doufáte, že teď vám milenec určitě napíše nebo zavolá, všechno se provalí a bude klid. To je skutečně velká zbabělost, ale to neznamená, že se tento rozchodový příběh nikdy nestal.

K TÉMATU  Doteky léčí, buďte laskaví. Kdo a proč si je od vás rozhodně zaslouží?
milenec
Takové to čekání, až odhalí vašeho milence a rozejde se s vámi sám.

6. Sex s tebou nestojí za nic

Milujete se a vy u toho pořád vzdycháte, ne rozkoší, ale nudou. Vše završíte otázkou: Už budeš? Ano, to je skutečně ta nejhorší otázka, kterou partnerovi při sexu můžete položit. Je na vás vidět, že toho máte plné kecky a už se vidíte u Netflixu nebo s kamarádkou na víně. Poté, co vám partner položí otázku, jestli je s vámi všechno v pořádku, řeknete že jo, ale když se situace opakuje po několikáté, bez rozpaků mu oznámíte, že je konec, protože se s ním při sexu nudíte. Au. Tohle bolí každého chlapa. Možná by to příště chtělo více empatie a shovívavosti.

7. Žádost o ruku

Každá žena touží být požádána o ruku a navléknout zásnubní prsten. Tedy téměř každá, nebo aspoň nějaká žena si to určitě přeje. Existují ale i ženy, které se zásnub a svatby bojí jako čert kříže. A tak když se jich partner zeptá, jestli si ho vezmou za muže a poklekne před ní se zásnubním prstýnkem, občas se stane, že řeknou ”ne” nebo ”nevím”. Z těchto dvou odpovědí se ovšem většinou dříve nebo později vyklube rozchod. I muž má svoji hrdost.

žádost
Ne každá sní o svatbě a už vůbec ne s každým.

8. Chlapi už mě nudí

Mužská hrdost ovšem dost utrpí i tehdy, když na něj vybalíte, že jste si za něj našla náhradu a není to jen tak někdo – je to žena. Jistě máte právo chodit s kýmkoliv chcete, ale když se s někým rozcházíte, nemůžete mu zčistajasna oznámit, že ho měníte za opačné pohlaví. Ke všemu, když třeba dosud vůbec netušil, že se vám ženy líbí.

9. Půjčíš mi kartu?

Peníze máte svoje, dalo by se říct, že nouzí o peníze určitě netrpíte. Přesto raději vše platíte z jeho platební karty. Je to nejenom pohodlnější a úspornější, ale také čekáte na to, kdy si toho konečně všimne a začne na vás křičet, něco vám vyčítat a spílat. Pak přichází nejvhodnější chvíle na to se s ním rozejít. Chudák partner ještě netuší, na kolik peněz ho ten rozchod s vámi vyšel.

K TÉMATU  5 věcí, co muži nesnáší na ženách, i když to nikdy neřeknou?

10. Nemáte čas

Některé ženy se dokonce s muži ani nerozcházejí, jenom stále dokola tvrdí, že nemají čas, až jednoho dne přestane muže bavit něčeho se doprošovat. Jednou se vymlouváte na spoustu práce, jindy na rýmu a bolest hlavy, podruhé na kamarádčinu nejdůležitější oslavu v životě a jindy už se ani na nic vymlouvat nemáte sílu a zkrátka partnerovi oznámíte, že chcete být večer raději sama. Takové zbytečné prodlužování nefungujícího vztahu si ale nezasloužíte ani vy, ani váš partner.

Staré dobré přísloví říká, že bychom neměli druhým činit to, co nechceme, aby druzí činili nám. Schválně si tyto situace zkuste představit obráceně. Co kdyby se s námi takhle rozcházeli muži? Ne že to nedělají, ale třeba vás to ještě nepotkalo. Jistě by nám z toho nebylo dobře. Vždycky je lepší si všechno vyříkat na rovinu a rozejít se v dobrém.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

7 způsobů, jak se po rozchodu vrátit zpět do života

Ex neunesel rozchod. Co dělat, když na vás začne házet špínu?

Zdroje článku:
www.prozeny.cz, www.zeny.cz,
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mnohokrát skloňované téma, které patří dlouhodobě na seznam globalizačních problémů v celém Západním světě. Věděly jste, že podle statistik z roku 2018 průměrný Čech ročně spotřebuje zhruba 785 kilogramů potravin a zhruba 200 kilogramů vyhodí? Statistiky Evropské unie mluví jasně. Každoročně se vyhodí zhruba 88 milionů tun jídla. Každá česká domácnost má tak ve své režii svoji vlastní spotřebu a záleží jen na nás, jak se k ní postavíme.
Stříbrný náhrdelník je více než jen krásný. V tomto blogu najdete všechny výhody nošení stříbrného náhrdelníku. Hledáte nový náhrdelník, který byste přidaly do své šperkové kolekce, a zvažujete stříbro? Děláte skvělou volbu. Náhrdelníky ze stříbra jsou krásné, odolné a nestojí jmění. Jsou také hypoalergenní a snadno se udržují na rozdíl od mnoha jiných drahých kovů. Stříbrné náhrdelníky jsou univerzální a dostupné v široké škále stylů. Takže ať už hledáte něco elegantního, nebo dáváte přednost roztomilému a hravému vzhledu, určitě najdete ten pravý stříbrný náhrdelník pro vás. Chcete více podrobností o všech výhodách tohoto úžasného kovu?
Zázvor je v podstatě všelék. Jakmile cítíme příznaky nachlazení, je dobré po něm sáhnout a uvařit si z něj čaj, zlepšuje také trávení a využívá se v orientální kuchyni, kde se cení zase jeho výrazná chuť. Snad všichni známe zázvor čerstvý, ale i sušený nebo ve formě koření. I když nám zcela jistě prospívá, nic se nemá přehánět, a i zázvor může být někdy nebezpečný. Kdo by si na něj měl dávat pozor a v jakých případech skutečně škodí?
Všichni jsme někdy v životě emocionálně vyčerpaní. Je normální zažít předávkování jednou nebo druhou emocí a vypořádat se s jejich těžkostí a bojem. A pouze prostřednictvím této zkušenosti můžeme skutečně vidět krásu života. Ale když se emoční vyčerpání promění v neustálý zážitek negativních emocí, už to není zdravé.
Každý to známe. Jdeme do obchodu, nakoupíme pár nezbytných potravin, máme téměř prázdný nákupní košík, a přitom naše peněženka trpí. Ačkoliv je nakupování jídla a potravin velice důležité, málokdo si uvědomuje, jaké při tom děláme chyby.
Na letošní zimu se opět vyrojila spousta krásného oblečení pro ženy. Hlavním heslem je různorodost. Frčí lesklé, kovové barvy, černá – bílá, žlutá, růžová a samozřejmě i různé barevné kombinace. Kožešinové límce jsou stále módní, ale měly by být vždy odnímatelné.
Jsou konečně vidět výsledky po dlouhých týdnech strávených v posilovně? Konečně se ukazují buchtičky na břiše, kvůli kterým jste poslední měsíce nejedli sladkosti a drželi si zdravý jídelníček? Nezmařte svou dlouhou snahu a vyhněte se několika věcem, po kterých se tloustne, a to extrémně rychle.

Nepřehlédněte

Když přicházíte domů, když kolem vašeho domu procházejí lidé, nebo když k vám přijede návštěva, první, co uvidí, je nejen váš dům, ale také zahrada, plot, garážová vrata. První dojem tedy vytváří spousta faktorů. Když dobře sladíte základní prvky na domě i kolem domu, bude vám to dělat radost každý den. V tomto článku se zaměříme na prvky, které se hodí na domě sladit tak, aby byl výsledný vzhled co nejlepší.
Představte si, jaké by to bylo, kdybyste měli každý den úsměv na tváři. Kdyby se vám dařilo v práci, ve škole, ve vztazích a měli byste krásné zdraví. Ano, tohle všechno je možné a to za pomocí pozitivního myšlení. Už jen tohle všechno může být velkou motivací, abyste začali myslet pozitivně! Protože ty výsledky stojí opravdu za to. Jak ale na to? Jak se od stresu, smutku a strachů dostat k lepšímu myšlení?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek