Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

Eva (25): Představila jsem doma svého kluka. Matka ho dobře znala

Po dlouhém období samoty jsem si našla přítele, můj život začal být zase o něco šťastnější. Všechno nám klapalo a vypadalo to nadějně. Byli jsme spolu spokojení a pomalu začínali přemýšlet nad společným rodinným životem. Tak jsem se rozhodla, že by Petra mohla poznat i má matka, abych zjistila, co na něj říká ona. Zpočátku vše vypadalo dobře, ale to, co se stalo pak, mě strašlivě zasáhlo.
matka
Když matka zná vašeho přítele, není to dobré znamení. (zdroj foto: www.bustle.com)

30. 08. 2021

Matka byla z mého vztahu nadšená

Jednoho dne jsme se s Petrem vydali na návštěvu za mou maminkou, aby se poznali. Jejich seznámení vypadalo skvěle, oba si opravdu dobře rozuměli. To mě samozřejmě těšilo, protože jsem se bála, že by máma mého přítele nemusela přijmout. To by totiž nebylo dobré pro ani jednu ze zúčastněných stran.

Moje obavy se však nenaplnily. Navzájem si sedli. A já jsem měla radost, že budeme trávit čas společně. Dobré rodinné vztahy tak naštěstí zůstaly zachovány, a naše společné odpoledne ubíhalo při příjemné konverzaci.

Věci se pro nás vyvíjely dobře

S mámou jsem vždycky trávila hodně času, proto jsem se těšila, že budeme moct trávit čas všichni společně. Petrovi to nevadilo, matčinu společnost si užíval. Já, Petr a matka jsme toho hodně podnikali, jezdili jsme na výlety, často jsme se navštěvovali a vůbec byli hodně v kontaktu. Já měla růžové brýle, byla jsem tak nadšená, měla jsem z jejich vzájemné náklonnosti však spíše zpozornět. Kdybych si už tenkrát všimla, že jsou si až moc blízcí, mohla jsem si ušetřit řadu trápení. To, co však za tím stálo, by snad nikoho nenapadlo.

Stalo se něco, co mě opravdu znechutilo

Během běžného letního dne jsme uspořádali grilovací sešlost u nás na zahradě. Těšili jsme se na tenhle den dlouho. Pozvali jsme k nám několik přátel, na této akci však nechyběla ani moje matka. Po chvíli jsem odběhla ze zahrady pro drobné pohoštění do kuchyně.

To, co jsem však zahlédla při návratu, bylo velmi nepříjemným překvapením. Viděla jsem Petra, jak osahává moji matku! Z takového pohledu se mi udělalo špatně.

K TÉMATU  Chlapi přes inzerát jsou legrační! Ale nakonec jsem tam i já našla svého vysněného muže

Co však bylo ještě výrazně horší, byla reakce mojí matky. Vůbec nevypadala pohoršeně, naopak si jeho doteky očividně užívala. Ani jeden si mě nevšimli a věnovali se jen sami sobě, a to dost intenzivně. Byla to pro mě rána. Přemýšlela jsem, co se to mezi nimi děje, a hlavně co to znamená pro mě. Zřejmě moje matka zná Petra o něco déle než já.

Petr i matka se mi totálně znechutili

Dalo mi hodně práce se v tu chvíli uklidnit. Nechtěla jsem však dělat scénu před našimi přáteli. Proto jsem musela čekat, až postupně všichni odejdou domů a my tak budeme mít dostatek soukromí. Čas se táhl tíživě pomalu a já nemohla myslet na nic jiného, než jak jsem je dva viděla v tak intimní chvíli. Celý večer mě ta vidina Petra a mojí matky trápila, nemohla jsem však dát nic znát. Když konečně všichni odešli, udeřila jsem na ně.

Věděla jsem, co se děje, chtěla jsem však, aby mi to přiznali sami. Tenhle rozhovor nebyl vůbec příjemný. Vyslechla jsem si, že mě moji dva nejbližší lidé celé měsíce tahali za nos. Byli milenci už rok před tím, co Petr poznal mě. Chtěl to ale ukončit, protože do budoucna chce založit rodinu, což mu moje matka těžko splní. A proto si našel mě.

To, že je má matka jeho bývalá milenka, ale nevěděl. I přes počáteční snahu oba opět propadli své přitažlivosti. To člověk může jen stěží přenést přes srdce. Snažili se ospravedlňovat. Já jsem však od nich už nechtěla nic slyšet. Z původně příjemně stráveného dne s přáteli se pro mě stala noční můra, jejímiž hlavními aktéry byl můj přítel a moje matka.

K TÉMATU  Erika (48): Po dvaceti letech se objevila manželova 15letá dcera

Toho dne se mi zbortil celý svět. Někdejší štěstí bylo to tam a já nevěděla, co si počít. Samozřejmě, že jsem po odhalení jejich tajného vztahu ukončila to, co mezi mnou a Petrem bylo. Zároveň jsem však přerušila také kontakt se svou matkou. O nich dvou už nechci nikdy slyšet. Neodpustím jim.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Erika (48): Po dvaceti letech se objevila manželova 15letá dcera

Jitka (43): Dceru mi odvedl drogový dealer. Jak se s tím srovnat?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sebevědomí je klíčem k úspěchu, a to ať už mluvíme o úspěchu v osobním či profesním životě. K jeho snížení přispívá kupříkladu akné nebo jiné kosmetické vady, ale také zažloutlý chrup. Že vás právě žluté zuby trápí a denně snižují zmiňované sebevědomí? Pojďme si zmínit několik tipů, jak efektivně vybělit zuby.
Stýskání dětí o prázdninách. Jak si s ním poradit? Děti nemohou trávit celý čas se svými rodiči, jezdí na letní tábory, sportovní kurzy nebo k prarodičům. Co dělat, když si napíšou či zavolají, že se jim stýská? Nemějte výčitky, chvilkové stýskání je přirozené. Můžete jim pomoci tím, jak se zachováte vy.
Když se blíží vánoční svátky, v obchodních centrech se setkáváme s obrovskými frontami. Ty však nevedou nikam jinam než do malého krámku s názvem Pandora. Zejména pánové, kteří zapomněli svým nejdražším koupit něco hezkého se snaží na poslední chvíli ulovit alespoň přívěsek na náramek, po kterém ženy doslova touží, i když se tedy razantně plácnou přes kapsu. To se však změní.
Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…
Vždycky jsem si myslela, že rodiče mohou mít jednání svých dětí pod kontrolou a dokážou je ochránit před nebezpečím. Vždy, když jsem slyšela nějaký příběh k tomuto tématu, tak jsem byla paní chytrá, prý mně by se to stát nemohlo, já bych to poznala, moje dítě je poučeno, blá, blá, blá…. No, nikdy neříkej nikdy a to mé určité povyšování, že já jsem lepší matkou rychle vzalo za své. Setkala jsem se s tím tak z blízka, že bych to opravdu nikomu nepřála.

Nepřehlédněte

Akné v těhotenství není nic neobvyklého. Je běžné, že se akné na začátku těhotenství trochu zhoršuje a s postupem času se opět zlepšuje. Pravděpodobným viníkem je nadměrná produkce kožního mazu, ke které dochází, když tělo produkuje větší množství estrogenu. Kožní problém odezní, když se vaše hormonální hladiny vrátí k normálu. Ale teď si řekneme, jak na akné ještě během těhotenství vyzrát.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek