Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Eva (25): Představila jsem doma svého kluka. Matka ho dobře znala

Po dlouhém období samoty jsem si našla přítele, můj život začal být zase o něco šťastnější. Všechno nám klapalo a vypadalo to nadějně. Byli jsme spolu spokojení a pomalu začínali přemýšlet nad společným rodinným životem. Tak jsem se rozhodla, že by Petra mohla poznat i má matka, abych zjistila, co na něj říká ona. Zpočátku vše vypadalo dobře, ale to, co se stalo pak, mě strašlivě zasáhlo.
matka
Když matka zná vašeho přítele, není to dobré znamení. (zdroj foto: www.bustle.com)

30. 08. 2021

Matka byla z mého vztahu nadšená

Jednoho dne jsme se s Petrem vydali na návštěvu za mou maminkou, aby se poznali. Jejich seznámení vypadalo skvěle, oba si opravdu dobře rozuměli. To mě samozřejmě těšilo, protože jsem se bála, že by máma mého přítele nemusela přijmout. To by totiž nebylo dobré pro ani jednu ze zúčastněných stran.

Moje obavy se však nenaplnily. Navzájem si sedli. A já jsem měla radost, že budeme trávit čas společně. Dobré rodinné vztahy tak naštěstí zůstaly zachovány, a naše společné odpoledne ubíhalo při příjemné konverzaci.

Věci se pro nás vyvíjely dobře

S mámou jsem vždycky trávila hodně času, proto jsem se těšila, že budeme moct trávit čas všichni společně. Petrovi to nevadilo, matčinu společnost si užíval. Já, Petr a matka jsme toho hodně podnikali, jezdili jsme na výlety, často jsme se navštěvovali a vůbec byli hodně v kontaktu. Já měla růžové brýle, byla jsem tak nadšená, měla jsem z jejich vzájemné náklonnosti však spíše zpozornět. Kdybych si už tenkrát všimla, že jsou si až moc blízcí, mohla jsem si ušetřit řadu trápení. To, co však za tím stálo, by snad nikoho nenapadlo.

Stalo se něco, co mě opravdu znechutilo

Během běžného letního dne jsme uspořádali grilovací sešlost u nás na zahradě. Těšili jsme se na tenhle den dlouho. Pozvali jsme k nám několik přátel, na této akci však nechyběla ani moje matka. Po chvíli jsem odběhla ze zahrady pro drobné pohoštění do kuchyně.

To, co jsem však zahlédla při návratu, bylo velmi nepříjemným překvapením. Viděla jsem Petra, jak osahává moji matku! Z takového pohledu se mi udělalo špatně.

K TÉMATU  Sára (32): Nevěra partnera se týká i mě. Zjistila jsem s kým, položilo mě to

Co však bylo ještě výrazně horší, byla reakce mojí matky. Vůbec nevypadala pohoršeně, naopak si jeho doteky očividně užívala. Ani jeden si mě nevšimli a věnovali se jen sami sobě, a to dost intenzivně. Byla to pro mě rána. Přemýšlela jsem, co se to mezi nimi děje, a hlavně co to znamená pro mě. Zřejmě moje matka zná Petra o něco déle než já.

Petr i matka se mi totálně znechutili

Dalo mi hodně práce se v tu chvíli uklidnit. Nechtěla jsem však dělat scénu před našimi přáteli. Proto jsem musela čekat, až postupně všichni odejdou domů a my tak budeme mít dostatek soukromí. Čas se táhl tíživě pomalu a já nemohla myslet na nic jiného, než jak jsem je dva viděla v tak intimní chvíli. Celý večer mě ta vidina Petra a mojí matky trápila, nemohla jsem však dát nic znát. Když konečně všichni odešli, udeřila jsem na ně.

Věděla jsem, co se děje, chtěla jsem však, aby mi to přiznali sami. Tenhle rozhovor nebyl vůbec příjemný. Vyslechla jsem si, že mě moji dva nejbližší lidé celé měsíce tahali za nos. Byli milenci už rok před tím, co Petr poznal mě. Chtěl to ale ukončit, protože do budoucna chce založit rodinu, což mu moje matka těžko splní. A proto si našel mě.

To, že je má matka jeho bývalá milenka, ale nevěděl. I přes počáteční snahu oba opět propadli své přitažlivosti. To člověk může jen stěží přenést přes srdce. Snažili se ospravedlňovat. Já jsem však od nich už nechtěla nic slyšet. Z původně příjemně stráveného dne s přáteli se pro mě stala noční můra, jejímiž hlavními aktéry byl můj přítel a moje matka.

K TÉMATU  Jste opravdu dobré v posteli? Ženské a mužské představy se od sebe výrazně liší! Jak se pozná podle pánů vášnivá dračice?

Toho dne se mi zbortil celý svět. Někdejší štěstí bylo to tam a já nevěděla, co si počít. Samozřejmě, že jsem po odhalení jejich tajného vztahu ukončila to, co mezi mnou a Petrem bylo. Zároveň jsem však přerušila také kontakt se svou matkou. O nich dvou už nechci nikdy slyšet. Neodpustím jim.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Erika (48): Po dvaceti letech se objevila manželova 15letá dcera

Jitka (43): Dceru mi odvedl drogový dealer. Jak se s tím srovnat?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ačkoliv z vědeckého hlediska se může zdát, že barva očí nemůže mít s povahou člověka pranic společného, nenechte se mýlit. Mnoho starověkých národů věřilo, že barva očí má svůj význam. Najděte si v článku svou barvu očí a zjistěte, co říká o vaší osobnosti!
Pokud jste nadšený cestovatel, a soustavně pracující člověk, pak asi jako každý bojujete s omezenými dny na dovolenou. Jak ale najít kompromis - tedy cestovat, a přitom si neplácat v práci volno? Řešením mohou být víkendové pobyty a my jsme si pro tentokrát vybrali jedno lákavé místo – evropské lákadlo v podobě Londýna. Co navštívit v Londýně, když nemáte moc času?
V současnosti se ženy dělí převážně na dvě skupiny. Některé nedají dopustit na menstruační kalíšek, jiné vždy raději sáhnou po klasických vložkách nebo tampónech. Před časem však na náš trh dorazily i menstruační kalhotky. Pokud se tedy rozhodujete, po čem sáhnete zrovna vy, čtěte dál.
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek