Neděle , 23. 06. 2024

Zdeňka

Eva (25): Představila jsem doma svého kluka. Matka ho dobře znala

Po dlouhém období samoty jsem si našla přítele, můj život začal být zase o něco šťastnější. Všechno nám klapalo a vypadalo to nadějně. Byli jsme spolu spokojení a pomalu začínali přemýšlet nad společným rodinným životem. Tak jsem se rozhodla, že by Petra mohla poznat i má matka, abych zjistila, co na něj říká ona. Zpočátku vše vypadalo dobře, ale to, co se stalo pak, mě strašlivě zasáhlo.
matka
Když matka zná vašeho přítele, není to dobré znamení. (zdroj foto: www.bustle.com)

30. 08. 2021

Matka byla z mého vztahu nadšená

Jednoho dne jsme se s Petrem vydali na návštěvu za mou maminkou, aby se poznali. Jejich seznámení vypadalo skvěle, oba si opravdu dobře rozuměli. To mě samozřejmě těšilo, protože jsem se bála, že by máma mého přítele nemusela přijmout. To by totiž nebylo dobré pro ani jednu ze zúčastněných stran.

Moje obavy se však nenaplnily. Navzájem si sedli. A já jsem měla radost, že budeme trávit čas společně. Dobré rodinné vztahy tak naštěstí zůstaly zachovány, a naše společné odpoledne ubíhalo při příjemné konverzaci.

Věci se pro nás vyvíjely dobře

S mámou jsem vždycky trávila hodně času, proto jsem se těšila, že budeme moct trávit čas všichni společně. Petrovi to nevadilo, matčinu společnost si užíval. Já, Petr a matka jsme toho hodně podnikali, jezdili jsme na výlety, často jsme se navštěvovali a vůbec byli hodně v kontaktu. Já měla růžové brýle, byla jsem tak nadšená, měla jsem z jejich vzájemné náklonnosti však spíše zpozornět. Kdybych si už tenkrát všimla, že jsou si až moc blízcí, mohla jsem si ušetřit řadu trápení. To, co však za tím stálo, by snad nikoho nenapadlo.

Stalo se něco, co mě opravdu znechutilo

Během běžného letního dne jsme uspořádali grilovací sešlost u nás na zahradě. Těšili jsme se na tenhle den dlouho. Pozvali jsme k nám několik přátel, na této akci však nechyběla ani moje matka. Po chvíli jsem odběhla ze zahrady pro drobné pohoštění do kuchyně.

To, co jsem však zahlédla při návratu, bylo velmi nepříjemným překvapením. Viděla jsem Petra, jak osahává moji matku! Z takového pohledu se mi udělalo špatně.

K TÉMATU  Eva (25): Máma si našla mladšího přítele. Ale skončila jsem s ním v posteli já

Co však bylo ještě výrazně horší, byla reakce mojí matky. Vůbec nevypadala pohoršeně, naopak si jeho doteky očividně užívala. Ani jeden si mě nevšimli a věnovali se jen sami sobě, a to dost intenzivně. Byla to pro mě rána. Přemýšlela jsem, co se to mezi nimi děje, a hlavně co to znamená pro mě. Zřejmě moje matka zná Petra o něco déle než já.

Petr i matka se mi totálně znechutili

Dalo mi hodně práce se v tu chvíli uklidnit. Nechtěla jsem však dělat scénu před našimi přáteli. Proto jsem musela čekat, až postupně všichni odejdou domů a my tak budeme mít dostatek soukromí. Čas se táhl tíživě pomalu a já nemohla myslet na nic jiného, než jak jsem je dva viděla v tak intimní chvíli. Celý večer mě ta vidina Petra a mojí matky trápila, nemohla jsem však dát nic znát. Když konečně všichni odešli, udeřila jsem na ně.

Věděla jsem, co se děje, chtěla jsem však, aby mi to přiznali sami. Tenhle rozhovor nebyl vůbec příjemný. Vyslechla jsem si, že mě moji dva nejbližší lidé celé měsíce tahali za nos. Byli milenci už rok před tím, co Petr poznal mě. Chtěl to ale ukončit, protože do budoucna chce založit rodinu, což mu moje matka těžko splní. A proto si našel mě.

To, že je má matka jeho bývalá milenka, ale nevěděl. I přes počáteční snahu oba opět propadli své přitažlivosti. To člověk může jen stěží přenést přes srdce. Snažili se ospravedlňovat. Já jsem však od nich už nechtěla nic slyšet. Z původně příjemně stráveného dne s přáteli se pro mě stala noční můra, jejímiž hlavními aktéry byl můj přítel a moje matka.

K TÉMATU  Rozešli jste se. Jak připravit dítě na novou partnerku jeho otce?

Toho dne se mi zbortil celý svět. Někdejší štěstí bylo to tam a já nevěděla, co si počít. Samozřejmě, že jsem po odhalení jejich tajného vztahu ukončila to, co mezi mnou a Petrem bylo. Zároveň jsem však přerušila také kontakt se svou matkou. O nich dvou už nechci nikdy slyšet. Neodpustím jim.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Erika (48): Po dvaceti letech se objevila manželova 15letá dcera

Jitka (43): Dceru mi odvedl drogový dealer. Jak se s tím srovnat?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Mužské a ženské práce. Ve světě, kde je genderová rovnost denně probírána v médiích, je toto dělení skoro sprostým slovem. Jak to máte doma vy? Máte mužské a ženské práce nebo je vše jen na vás?
Když si prohlížíte své fotky z dovolené, rozhodně nevypadáte jako módní ikony z časopisů a sociálních sítí? Poradíme vám zaručené fígle módních blogerek. Rozhodně zapomeňte na to, že nejste fotogenická. Jen musíte zaujmout tu správnou pózu a úhel - a výsledek bude úchvatný! Už se těšíte na nové fotky?
Někdo se narodil jako barvoslepý a celý život neviděl nic z barev tak, jak je vnímáme my ostatní. Jaký je to asi pocit, spatřit to všechno kolem poprvé? Speciální brýle umožní takovým lidem vnímat barevné spektrum. A tady se můžete podívat na reakce lidí, kteří to právě zažívají.
Black House má jednu zvláštnost. Voda v mělkém vnitřním bazénu umí v kombinaci s prosklenými stěnami odrážet sluneční světlo do každé části domu. Je koncipován pro maximální využití nepřímého slunečního záření. Podívejte se na tu nádheru.
Designový doplněk nebo praktický zařizovací předmět. To všechno mohou plnit designová zrcadla. Vybírat můžete z nepřeberného množství tvarů. Trocha inspirace k zařizování domova.
V pražském Rudolfínu se odehrál večer plný emocí a překvapení, kde 31. ročník cen Český lev odhalil své hrdiny. Večer, kdy se historie prolínala s novou tvorbou, přinesl do popředí talent, který čekal na svůj okamžik čtyři desetiletí. Simona Peková, jejíž výkon ve filmu "Přišla v noci" ji vyřadil z řad nekorunovaných králů českého filmu, se stala symbolem večera. Zatímco "Bratři" si odnesli titul za nejlepší film, byl to právě seriál "Volha" a snímek "Bod obnovy", kdo dominoval počtem ocenění. Které momenty letošního ceremoniálu vás nejvíce oslovily a jaký film či umělec pro vás byl objevem roku?
Rozvod je záležitostí každého druhého manželství. Toto uvádějí statistiky - a bohužel je to pravda. Čím to je? Možná spolu lidé málo komunikují, nejsou ochotni přijímat kompromisy. Ten kompromis by však měl být prvotním zejména v případě, kdy z manželství vzešly děti.
Děti potřebují mámu i tátu, o tom není pochyb. Ale jak dlouho? Do šesti až osmi let. Snažíme se je vychovávat podle našich představ, zajetých pravidel a mustrů, které nám předávali naši rodiče, aniž bychom si uvědomovali, že tím dětem akorát děláme ze života guláš a prodlužujeme dobu, kdy si na věci stejně přijdou sami. Není lehké přestat být takovým rodičem. Ale jde to. Nevěříte? My vám to dokážeme.
Nestíháte sníst banány včas a pak vám doma zčernají? Myslíte si, že přezrálé a již na první pohled nehezké banány už se nedají jíst? Možná už vám nebudou chutnat jen tak, ale můžete si z nich připravit dezert nebo třeba zmrzlinu. Jak můžete zužitkovat přezrálé banány? Určitě na mnoho způsobů, vyzkoušejte tyto recepty. A využít pak můžete i samotné slupky, které byste za normálních okolností vyhodili.
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.
Sychravé počasí střídá prosluněné dny. Ráno vycházíme ven téměř v mrazu, odpoledne šplhají teploty ke dvaceti stupňům. Právě toto období patří k těm, kdy se nachlazení nejspíš nevyhneme. Pokud ale znáte triky našich babiček na posílení imunity a přírodní léčbu rýmy a kašle, ničeho se obávat nemusíte.
Je kabelka vaší nepostradatelnou společnicí, bez které málokdy vyjdete z domu? Přesně pro vás jsme sepsali průvodce, jak si takovou dokonalou kabelku vybrat, aby byla nejen elegantní, ale i praktická. A hlavně ladila k vaší postavě!

Výběr článků

Známe to všechny. Potkáme nového partnera, nechybí tomu jiskra ani sexuální náboj. Na sex s ním myslíme prakticky neustále. Nejraději bychom z pod peřiny vůbec nevylezly. Ale dejte tomu tři čtyři roky a téměř všechen sexuální apetit vyprchá. Ne však nenávratně.
Čeká nás opravdu studený víkend. Co přinese napoví astroložka Naďa Šmídová. V sobotu se hlídejte při komunikaci, a v neděli si nezapomeňte pěkně odpočinout. Co dalšího prozradil horoskop krásy a duševního zdraví?
Co si pro nás dnes hvězdy připravily? Zásadní je, že co dnes vyslovíte, stane se skutečností! Nevěříte? I přání mají energii. A každá energie se počítá. Dávejte si proto pozor, co říkáte a co při tom cítíte. Kromě toho šetřete své nohy. Co ještě dalšího?

Nepřehlédněte

Výrazná změna zasáhla do české hudební scény, když zpěvák, hudebník a skladatel David Koller oznámil svůj odchod ze skupiny Lucie. Informaci potvrdil i jeho manažer Tomáš Staněk, ačkoliv zatím zůstává tajemstvím, co přesně stojí za touto změnou.
Saláty k obědu, svačiny po cvičení nebo šťávy z ovoce jsou obecně považovány za zdravé, ale pokud s nimi nezacházíte správně, vašemu hubnutí spíše uškodí. Dresing na salátu je často stejně kalorický, jako kdybyste snědly hamburger, a ovocné šťávy mají energetickou hodnotu jako tabulka čokolády. Jak si správně poradit s přípravou jídla při hubnutí?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek