Středa , 17. 07. 2024

Martina

Dvanáct nejúchvatnějších pláží světa. Když chcete zažít tu nejlepší dovolenou!

Nejúchvatnější pláže světa? Tyhle si zamilujete. Existují totiž místa, o kterých jste zákonitě nevěděly a my jsme se rozhodli vám je odtajnit. Tak schválně, kam byste se chtěly podívat?

11. 06. 2018

stp

11. 06. 2018

1. Pláž Whitehaven v Austrálii

Pláž táhnoucí se 7 kilometrů proslulá díky svému bílému, křemičitému písku s 98% čistotou.

 

2. Pink beach – Bahamy

Neobvyklá pláž s růžovou barvou písku.

 

3. Lovers Beach – Ostrovy Marieta v Mexiku

Místo, na které se nedostane tolik lidí, je výjimečné speciálními zvuky vln.

 

4. Pláž Navagio – Řecko

Nachází se na ostrově Zakynthos. Pláž uzavřená bílými útesy je pro návštěvníky zajímavá především vrakem řecké lodi Panagiotis.
Nachází se na ostrově Zakynthos. Pláž uzavřená bílými útesy je pro návštěvníky zajímavá především vrakem řecké lodi Panagiotis.

 

5. Ipanema – Brazílie

Ze všech 23 pláží Rio de Janeira je Ipanema mnohými považována za tu nejlepší.
Ze všech 23 pláží Rio de Janeira je Ipanema mnohými považována za tu nejlepší.

 

6. Pláž Maho – Nizozemské Antily

Pláž Maho - Nizozemské Antily
Pláž Maho – Nizozemské Antily

 

7. Skleněná pláž v Kalifornii (USA)

pláž v Kalifornii
pláž v Kalifornii

 

8. Zátoka Bottom Bay

Zátoka Bottom Bay
Místo turisty právem nazývané jako ráj na Zemi.

 

9. Hyams Beach – Austrálie

Hyams Beach - Austrálie
Pláž známá jako ta s nejsvětlejším pískem. Při pohledu z dálky působí jako zasněžená.

 

10. Vaadhoo Island – Maledivy

Maledivy
Pláž, která se v noci třpytí modrými světly.

 

11. Grace Buy – Turks a Caicos

Grace Buy - Turks a Caicos
Konzistence písku a krásná tyrkysová voda okouzlí každého návštěvníka.

 

12. Seagaia Ocean Dome – Japonsko

Seagaia Ocean Dome - Japonsko
Umělé vlny na surfování, skluzavky, vodní kaskády, masážní bazény, tropické rostliny. To vše nabízí komplex s bílými písečnými plážemi vybudovaný v Japonsku.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Výběr dovolené. S dětmi se radikálně změní požadavky a priority

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud nevíte, co si pod pojmem oční jóga představit, jedná se o pohyby, které jednoduše posilují oční svaly. Nemyslete si ale, že vám toto cvičení zlepší zrak. Dokáže však spolehlivě snížit oční zátěž, vyléčit příznaky suchého oka a zmírnit oční napětí. Jaké jsou tedy největší výhody?
V chladných dnech jsme zahalení od hlavy až k patě. A právě o tu patu jde. O obě. Aby nebyly stejně jako uzavřené boty v kanceláři nebo třeba v kině cítit. Je to trapas.
Všichni mluví o tom, že předehra je důležitou součástí dobrého sexu. Ale jak na tu nejlepší předehru, aby vaše žena byla úplně hotová? Protože milostná předehra přichází v různých podobách, a pro někoho může být matoucí, nebo dokonce stresující se v této změti zorientovat. Ale žádný strach, proto jsme tu my, abychom vám pomohli.
Módní průmysl zažívá boom v mnoha ohledech. Na scénu se vrací devadesátkové trendy, mini střihy jsou po letech znovu v popředí a geometrické tvary na vrcholu. A právě u posledního zmíněného se pozastavíme. Pokud totiž chcete oživit své outfity, proč nezačít právě u vzorovaných modelů, které rozzáří váš šatník?
Červená srdíčka, růže, čokoládky, dárky a všude kolem vás ty nechutné projevy lásky… ano, sv. Valentýn se opravdu blíží a s ním také časté deprese z toho, že tento den musíme strávit samy.
Venku klesly teploty. To je nejvyšší čas udělat si úklid v šatníku. I vánoční svátky mohou být dobrým časem pro zbavení se nepotřebného oblečení. To ostatní počká pěkně na jaro.
Jste příznivci pořádných krváků nebo spíš duchařských hororů? Nebo je vám to úplně jedno, jen když se pořádně bojíte? Těchto pět hororů byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože děsivější filmy nejspíš nikdy neuvidíte.
Ne každému se poštěstí mít velký dům se zahradou. Pokud si chcete dopřát tu samou idylku v prostředí vašeho domova, máme pro vás úžasnou inspiraci. Poradíme vám, jak proměnit balkón nebo terasu v dokonalé místo pro váš odpočinek.
Vánoce a tradice jdou ruku v ruce. Nejedna z nás jich mnoho z nich dodržuje nebo si děláme vlastní. Jednou z takových poměrně zaběhnutých, je hladovění, neboli půst. Podle této tradice by se měl držet během Štědrého dne půst až do večeře, aby se nám zjevilo zlaté prasátko. Co na to říká naše tělo?
Rozhodli jsme se, že se pro procházky přírodou vybavíme repelenty proti klíšťatům.
Poradíme vám, jak zvládnout mírný průběh covid-19 v domácích podmínkách, co na něj nezabírá nebo kdy už je nutné vyhledat lékařskou péči. Navíc přidáme odpovědi na několik dalších klíčových otázek.
Víte o tom, že to, jak dýcháte, má obrovský vliv na váš život? Na vaše zdraví, vaši vitalitu a také na vaši postavu! Proto byste se měli co nejdřív zaměřit na váš dech a naučit se správně dýchat. Můžete si díky tomu vyřešit spoustu zdravotních problémů a také problém s únavou.

Výběr článků

Asi pro vás není žádnou novinkou, že s přibývající propojeností všeho a všech se ztrácí schopnost se skutečně odpojit. Mozek je zaplaven doslova nevysychajícím proudem informací, které zároveň nedokáže zpracovat. Co se vlastně děje a co můžete dělat pro svůj spokojený život?
Historie nás často fascinuje. Proč se zabývat dějinami státu nebo světa, když ta nejlepší učebnice historie vás může čekat ve vlastní rodině. Sestavte si rodokmen a uvidíte. Třeba získáte nové příbuzné a s nimi nové vztahy, nové zajímavé kontakty a přátele nebo překvapivé odhalení!

Nepřehlédněte

Byla jsem vychovávaná v tom, že člověk může mít jen to, na co si sám vydělá. Držím se toho a nikdy jsem si nechtěla život zjednodušovat. Mám jen to, co si sama koupím za vlastní vydělané peníze, a když chci něco víc, než na co mi nestačí plat, jdu na brigádu.
Možná je to tempem doby, možná za tím může být chuť změnit něco ve svém životě. Techniky, které pracují s osobním rozvojem, jsou stále více v kurzu. A jednou takovou je ve své podstatě obyčejná, ale přitom natolik zázračná dovednost mindfulness, která vám prostřednictvím všímavosti vztažené k vám obrátí život vzhůru nohama. Ale jen v tom dobrém slova smyslu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek