Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

Dvanáct nejúchvatnějších pláží světa. Když chcete zažít tu nejlepší dovolenou!

Nejúchvatnější pláže světa? Tyhle si zamilujete. Existují totiž místa, o kterých jste zákonitě nevěděly a my jsme se rozhodli vám je odtajnit. Tak schválně, kam byste se chtěly podívat?

11. 06. 2018

stp

11. 06. 2018

1. Pláž Whitehaven v Austrálii

Pláž táhnoucí se 7 kilometrů proslulá díky svému bílému, křemičitému písku s 98% čistotou.

 

2. Pink beach – Bahamy

Neobvyklá pláž s růžovou barvou písku.

 

3. Lovers Beach – Ostrovy Marieta v Mexiku

Místo, na které se nedostane tolik lidí, je výjimečné speciálními zvuky vln.

 

4. Pláž Navagio – Řecko

Nachází se na ostrově Zakynthos. Pláž uzavřená bílými útesy je pro návštěvníky zajímavá především vrakem řecké lodi Panagiotis.
Nachází se na ostrově Zakynthos. Pláž uzavřená bílými útesy je pro návštěvníky zajímavá především vrakem řecké lodi Panagiotis.

 

5. Ipanema – Brazílie

Ze všech 23 pláží Rio de Janeira je Ipanema mnohými považována za tu nejlepší.
Ze všech 23 pláží Rio de Janeira je Ipanema mnohými považována za tu nejlepší.

 

6. Pláž Maho – Nizozemské Antily

Pláž Maho - Nizozemské Antily
Pláž Maho – Nizozemské Antily

 

7. Skleněná pláž v Kalifornii (USA)

pláž v Kalifornii
pláž v Kalifornii

 

8. Zátoka Bottom Bay

Zátoka Bottom Bay
Místo turisty právem nazývané jako ráj na Zemi.

 

9. Hyams Beach – Austrálie

Hyams Beach - Austrálie
Pláž známá jako ta s nejsvětlejším pískem. Při pohledu z dálky působí jako zasněžená.

 

10. Vaadhoo Island – Maledivy

Maledivy
Pláž, která se v noci třpytí modrými světly.

 

11. Grace Buy – Turks a Caicos

Grace Buy - Turks a Caicos
Konzistence písku a krásná tyrkysová voda okouzlí každého návštěvníka.

 

12. Seagaia Ocean Dome – Japonsko

Seagaia Ocean Dome - Japonsko
Umělé vlny na surfování, skluzavky, vodní kaskády, masážní bazény, tropické rostliny. To vše nabízí komplex s bílými písečnými plážemi vybudovaný v Japonsku.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Výběr dovolené. S dětmi se radikálně změní požadavky a priority

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?
Když se rozšířily kontaktní čočky, vypadalo to, že brzy nebude brýle nosit nikdo. Opak je pravdou. Ne každému totiž kontaktní čočky vyhovují. Navíc brýle nejen korigují oční vady, ale umí také doplnit nebo podtrhnout váš outfit a osobnost. Někteří lidí dokonce nosí brýle bez dioptrických skel, jen jako zajímavý módní doplněk. Jaké jsou trendy v optice roku 2019?
Název této léčivé metody přímo zavání jemnými vůněmi, které vás ovanou hned, jakmile se a takovou aromaterapii vydáte. Poslední dobou e mezi lidmi tato nenásilná cesta harmonizace vlastního těla i duše stále populárnější.
Vibrátory, nevibrační penisy, afrodiziaka, lubrikační gely, masážní oleje. Mnoho žen si stále myslí, že nic takového nepotřebuje, pokud žije v dobrém partnerském vztahu. Ale položme si otázku, zda po každodenním spěchu a stresu máme často chuť na sex. Možná jsou to právě tyto erotické pomůcky, které mohou zlepšit kvalitu společně prožitých intimních okamžiků.
Připravit vše potřebné pro dítě na dva týdny do malého kufříku je velmi složitá věc. Proto bychom se měli při balení snažit, aby dítěti nic nechybělo, ale aby v kufru nemělo ani zbytečně moc nepotřebných věcí. Existují seznamy věcí, které si na letní tábor má dítě vzít, ale co opravdu potřebuje a bez čeho se neobejde? Vezměte si papír a tužku a sepište si seznam.
Období Vánoc je časem klidu a pohody, to však neplatí pro oslavy na Silvestra. Vedle zábavy, velkého množství alkoholu a hudby vás nejspíš neminou ani petardy, ohňostroje a rachejtle. Ale tato zábavní pyrotechnika s sebou nese mnohá nebezpečí úrazu, kterým je dobré se vyvarovat. Připravte se na komplikace a buďte nachystaní zasáhnout ve chvíli, kdy dojde k úrazu.

Nepřehlédněte

Krásně a hladce oholené nohy bez jediného pořezání - to se zdá být nesplnitelným snem pro řadu žen. Je to ale opravdu tak náročné, jak se to jeví? Nebo je to jenom o několika tricích či dodržování zásad, které vedou k dokonalému oholení? Pojďme si prozradit, jak si dokonale oholit nohy. Vždyť hladká pokožka vede k vyšším sebevědomí.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek