Neděle , 04. 12. 2022

Barbora

Dvanáct nejúchvatnějších pláží světa. Když chcete zažít tu nejlepší dovolenou!

Nejúchvatnější pláže světa? Tyhle si zamilujete. Existují totiž místa, o kterých jste zákonitě nevěděly a my jsme se rozhodli vám je odtajnit. Tak schválně, kam byste se chtěly podívat?

11. 06. 2018

stp

11. 06. 2018

1. Pláž Whitehaven v Austrálii

Pláž táhnoucí se 7 kilometrů proslulá díky svému bílému, křemičitému písku s 98% čistotou.

 

2. Pink beach – Bahamy

Neobvyklá pláž s růžovou barvou písku.

 

3. Lovers Beach – Ostrovy Marieta v Mexiku

Místo, na které se nedostane tolik lidí, je výjimečné speciálními zvuky vln.

 

4. Pláž Navagio – Řecko

Nachází se na ostrově Zakynthos. Pláž uzavřená bílými útesy je pro návštěvníky zajímavá především vrakem řecké lodi Panagiotis.
Nachází se na ostrově Zakynthos. Pláž uzavřená bílými útesy je pro návštěvníky zajímavá především vrakem řecké lodi Panagiotis.

 

5. Ipanema – Brazílie

Ze všech 23 pláží Rio de Janeira je Ipanema mnohými považována za tu nejlepší.
Ze všech 23 pláží Rio de Janeira je Ipanema mnohými považována za tu nejlepší.

 

6. Pláž Maho – Nizozemské Antily

Pláž Maho - Nizozemské Antily
Pláž Maho – Nizozemské Antily

 

7. Skleněná pláž v Kalifornii (USA)

pláž v Kalifornii
pláž v Kalifornii

 

8. Zátoka Bottom Bay

Zátoka Bottom Bay
Místo turisty právem nazývané jako ráj na Zemi.

 

9. Hyams Beach – Austrálie

Hyams Beach - Austrálie
Pláž známá jako ta s nejsvětlejším pískem. Při pohledu z dálky působí jako zasněžená.

 

10. Vaadhoo Island – Maledivy

Maledivy
Pláž, která se v noci třpytí modrými světly.

 

11. Grace Buy – Turks a Caicos

Grace Buy - Turks a Caicos
Konzistence písku a krásná tyrkysová voda okouzlí každého návštěvníka.

 

12. Seagaia Ocean Dome – Japonsko

Seagaia Ocean Dome - Japonsko
Umělé vlny na surfování, skluzavky, vodní kaskády, masážní bazény, tropické rostliny. To vše nabízí komplex s bílými písečnými plážemi vybudovaný v Japonsku.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Výběr dovolené. S dětmi se radikálně změní požadavky a priority

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ať už patříte mezi takzvané online podnikatele nebo se mezi ně zanedlouho zařadíte, vyplatí se poslouchat podcasty - hlasové záznamy, které vás mohou posunout vpřed. Samozřejmě nejsou určeny jen pro byznysmeny či ty, kteří se na tomto poli chtějí pohybovat. Jejich motivační síla může pohánět kdekoho. Otázkou je, jaké poslouchat, když je jich dnes tolik!
Sprchování nebo koupání jsou každodenní činnosti. Většinou se k nim schyluje po ránu, ale jindy také večer po náročném dni v zápřahu. Mnoho lidí však k této fázi hygieny přistupuje ekonomicky a spíše se nekoupou, než koupou. Čím víc se budu sprchovat či koupat, tím větší poplatky se na dům budou vztahovat, říkají si. Jelikož ale mluvíme o nezbytnosti, prozraďme si, co je z tohoto pohledu lepší čili ekonomičtější.  
Růže jsou překrásné a mohou mít mnoho podob, navíc patří k odolným a také k nejstarším rostlinám, které se pěstují. Můžete si je vysadit do záhonků, ale i do květináčů. Vždy vám budou dělat radost nejen tím, jak vypadají, ale i tím, jak voní. Jak se o ně ale správně starat? Co potřebujete k tomu, aby růže kvetly dlouho?
„Petra je tak úspěšná a krásná. Té se nikdy nevyrovnám.“ „Když půjdu ven v téhle sukni, určitě si o mně moji kolegové řeknou, že nemám vkus.“ „Moje děti mají tak nešikovnou mámu. Vím, že to jiné matky zvládají všechno mnohem lépe.“ Něco vám chybí - a to je sebeláska!
O spodním prádle se zrovna moc nemluví, a to hlavně z toho důvodu, že se jedná o něco opravdu intimního, ale přitom tak běžného. Také proto jsou fakta o spodním prádle tak trochu zapovězena – ale věřte, že i v tomto případě se můžete zasmát a podivovat, jakou proměnou spodní prádlo prošlo za tu dlouhou řadu let od jeho vynalezení.
Sebevědomí je klíčem k úspěchu, a to ať už mluvíme o úspěchu v osobním či profesním životě. K jeho snížení přispívá kupříkladu akné nebo jiné kosmetické vady, ale také zažloutlý chrup. Že vás právě žluté zuby trápí a denně snižují zmiňované sebevědomí? Pojďme si zmínit několik tipů, jak efektivně vybělit zuby.
Dnešní doba je zrychlená, spoustu lidí je pod tlakem a pod vlivem stresu. Patříte mezi ty, kteří zažívají stres v každodenním životě? Přáli byste si to jednou provždy vyřešit? A jde to vůbec? V tomto článku si povíme, odkud se stres vlastně bere a taky uvidíte, že je možné s ním jednou provždy skoncovat!

Nepřehlédněte

V dřívějších dobách bylo soužití generace s generací naprostou samozřejmostí. Dnes se do toho už mnoha lidem nechce. Příčiny jsou jasné – vznikají třecí plochy, o které nikdo nestojí. Když je však dokážete zvládnout, můžete si naplno vychutnávat pozitiva: například mít možnost hlídání a péče o dům, děti, zvířata a květiny, i když jste pryč.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek