Středa , 25. 09. 2024

Zlata

Herečka Veronika Arichteva terčem kritiky kvůli poprsí

Veronika Arichteva (38) se nedávno stala terčem kritiky manželky herce Filipa Blažka (50), Jolany Blažkové (44). V nevhodné reakci na fotografie Arichtevy doporučila plastickou operaci prsou.
Veronika Arichteva
„Body shaming není v pořádku, hejt není v pořádku,“ míní Arichteva.

05. 06. 2024

05. 06. 2024

Útok na vzhled

V nedávné Instagram Stories Veronika Arichteva sdílela zprávu, kterou obdržela od Jolany Blažkové jako reakci na její fotografii v šatech. Blažková napsala: „Tvl ty kozy – hrůza, děs. Cvičení ti nepomůže,“ a připojila zvracející smajlík. Následně jí doporučila plastickou operaci prsou s poznámkou, že „když má na to, stavět si baráky“, může si zajít i na tuto operaci. Zprávu poslala z profilu svého nehtového studia.

Veřejná reakce

Veronika Arichteva se rozhodla tuto reakci zveřejnit a upozornila, že do zmíněné provozovny v Radotíně již nikdy nezavítá. Na svém Instagramu uvedla: „Jsem si říkala, co to je za fejk profil a ono ne. Ona je to Jolana Blažková. To je ostuda, Filipe Blažku,“ a označila známého herce, aby mu situace neunikla.

Veronika Arichteva a její odpověď

V reakci na kritiku Arichteva uvedla: „Body shaming není v pořádku, hejt není v pořádku. V pořádku je, chovat se k druhým tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám.“ Uvedla také, že hejtování je nezdravé a nemá místo v civilizované společnosti.

Reakce kolegů

Reakce kolegů Veroniky Arichtevy na tuto kauzu byly většinou podporující. Herec a moderátor Tomáš Matonoha například uvedl: „Je smutné, že v dnešní době stále čelíme takovým útokům na vzhled a tělesné proporce. Veronika je skvělá herečka a zaslouží si respekt.“ Podobně reagovala i herečka a zpěvačka Martina Pártlová: „Stojím za Veronikou. Každý má právo vypadat tak, jak chce, a nikdo by neměl být terčem takových osobních útoků.“

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva čelí kritice na Instagramu, kolegové ji podporují..

Stanovisko Blažkové

Jolana Blažková si však za svým názorem stojí. V rozhovoru pro VIPstar.cz uvedla: „My se máme v rodině a Veronika se mnou neustále bojuje. Já jí to napsala do soukromé zprávy a ona to zveřejnila. Nevím, jestli se chce zviditelnit. Ona to zveřejnila, já ne. To bych si nedovolila. Já jí to psala do zprávy, že je to hnus. A za tím si stojím, protože už s tím mohla něco dávno udělat.“

K TÉMATU  Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2024: Den osmý

Můj názor

Můj názor je, že hejty jsou svinstvo. Hejtuje ten, kdo je sám neúspěšný nebo není spokojený se svým životem. Hejty mohou ničit životy a vztahy, protože jsou často založené na osobních mindrácích a frustracích. Lidé, kteří se uchylují k hejtování, bývají často nevyrovnaní a hledají způsob, jak si vybít své negativní emoce na druhých.

Sám jsem zažil podobnou situaci, kdy jsem po bariatrické operaci zhubl z 160 kg na 90 kg. Klinika mi doslova zachránila život a já ji podporuji na Instagramu. Jedna neúspěšná pacientka mi však napsala nenávistnou zprávu. Takové útoky mi neublížily, protože jsem na hejty zvyklý, ale ukazují, jak negativní reakce mohou pramenit z osobních neúspěchů a frustrací. Tento případ potvrzuje, že v civilizované společnosti bychom měli podporovat respekt a porozumění, nikoliv šířit nenávist a negativitu.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

DobroDen Leoše Mareše

Nejlepší audioknihy, které vás pohltí nejen na letní dovolené

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace mají hned několik pozitiv. Budou jedinečné a originální, přizpůsobíte je dokonale svým představám a navíc ušetříte. K tomu všemu budete mít z jejich tvorby skvělý pocit, obzvlášť v případě, že vám je pochválí nějaká návštěva. Inspirujte se nějakým nápadem!
Možná patříte mezi ty, kteří nepotřebují jíst maso příliš často. A nemusí to být z důvodu, že se vám příčí zabíjení zvířat, ale třeba vám jen jednoduše maso tolik nechutná a nemáte častou potřebu ho konzumovat. Jak ale zajistit, aby přesto váš jídelníček obsahoval veškeré potřebné živiny?
Genetická modifikace, tedy úmyslná změna genetického materiálu, se využívá zejména ke snazšímu pěstování některých rostlin. Nejčastěji můžete v této souvislosti slyšet o kukuřici. Narazíte však na mnoho argumentů pro i proti tomuto zásahu při pěstování. Na jedné straně je vyzdvihován přínos a zajištění vyšší produkce, na straně druhé jsou pochyby a možná rizika spojená s jejich konzumací.
Podzim je ideálním časem vyrazit na výlet. Příroda se zbarvuje do oranžových, žlutých a červených tónů, památkám pomalu končí sezóna a proto téměř nikde se nemusíte mačkat s ostatními turisty. Naplánujte si výlet po severní Moravě.
Nabídka kroužků pro školní, ale i předškolní, děti je v současné době mimořádně bohatá. Potřebují děti organizovanou zábavu? Mají si mimo školu rozvíjet své znalosti ve vzdělávacích kroužcích? Určitě ano, ale musíte zvážit, kdy je třeba nechat svoje ambice spát. Pro děti je prospěšný i čas, kdy doma jen tak lelkují. Kolik kroužků už je moc? Jaký kroužek dítěti sedí nejlépe?
Umělecký svět znovu smutní. Ve věku 77 let po těžké nemoci zemřel Vlastimil Harapes. Tuto informaci potvrdil tiskový mluvčí Národního divadla, Tomáš Staněk.
Správné nakládání s léčivy je důležitá, a přesto tak často opomíjená, součást bezpečné léčby. Patří do toho totiž i zacházení s nepoužitými nebo expirovanými léky. Průzkumy sice ukazují, že se stále více lidí učí odnášet nepoužité a prošlé léky zpátky do lékáren, nicméně to nijak nesnižuje to obrovské množství, které se každoročně vyhodí. Celkový objem se liší stát od státu, kraj od kraje, i město od města. Můžeme ale říct, že průměr evropských zemí bývá mezi 10 a 100 tunami na milion obyvatel ročně. V Česku jsou to každoročně léky za zhruba 4 miliardy korun. Největším problémem ale stále zůstává fakt, že většina léčiv stále ještě končí v odpadech.
Detox organismu se stal nedílnou součástí zdravého životního stylu. Po zimě nás čeká očista těla jarním detoxem. Právě strava raw by pro řadu z vás mohla být ideální cestou. Její výhodou je příjem čerstvých zdravých surovin, nenáročnost přípravy či úbytek váhy. Za kvalitu si bohužel připlatíte, na druhou stranu ale ušetříte na energiích.
Stává se to každé z nás. Tvářenka nám spadne na zem a rozláme se na kousíčky. Ani zlomená rtěnka není nic neobvyklého. Ale proč hned drahou kosmetiku vyhazovat, když si ji můžete doma snadno opravit?
Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy jsou v posledních letech takřka zaklínadlem, bez nichž se zdravý životní styl neobejde. Blahodárně působí na naše zdraví, ale jsou opravdu lepší, než ovoce a zelenina v přirozeném stavu?
Nápoj původem z Jižní a Střední Ameriky je u nás považován za halucinogenní drogu. Ovšem američtí šamani na něj mají úplně jiný názor. Lidé proto neváhají utratit desetitisíce korun, aby podstoupili rituál, který jim má změnit celý život.
Celý den v jednom kole. Práce, děti, rodiče, domácnost. Nedej bože, když do toho zazvoní telefon a tam se ozve plačící kamarádka, že jí opět ten její nadával. Najednou vám začne docházet, že je toho na vás prostě moc. Kde se stala chyba? Příliš jste začali obětovat své vlastní životní štěstí a darovali jste ho na stříbrném podnose jiným lidem. Pomalu tento program změníme. Konec sebeobětování!

Výběr článků

Každá žena se chce líbit. Některé z nás sází na přírodní krásu, jiné se snaží zdokonalit pomocí různých řasenek, očních stínů, make-upu apod. Když se ale vydáme do obchodu, často tam bezradně stojíme před regálem a nevíme, co si vlastně vybrat. S tím je teď ale konec. Přečtěte si následující řádky a příště půjdete najisto.
Koupili jste si nové pokojovky a zaléváte je jako diví, aby vám rostly jako z vody? Pak si dejte pozor na to, abyste je nepřelili. Zatímco rostlina se zanedbanou zálivkou se dá ještě zachránit, po přelití dochází k uhnívání kořenů a tím i k úhynu samotné rostliny. Je spousta důvodů, proč přehnaná péče pokojovkám škodí.
Skončilo léto a začíná se zkracovat den. Jak se co nejlépe vyrovnat s nadcházejícím špatným počasím a špatnou náladou?

Nepřehlédněte

Nejběžnější příčinou lupů je seboroická dermatitida nebo někdy nazývaná seborrhea. Suchá pokožka, citlivost na specifické vlasové produkty a kožní podmínky, jako je ekzém nebo lupénka, mohou zvýšit náchylnost k tvorbě lupů. Rovněž se věří, že běžná houba malassezia může být spouštěčem. Jak na lupy?
Žraloci. Pro někoho jsou to velmi obávaní mořští tvorové, pro jiné fascinující živočichové, které by bylo úžasné více probádat a ochraňovat. Do podvědomí většiny z nás se žraloci, jakožto krvelačné bestie, zapsali předně Spielbergovým filmem Čelisti. Zároveň v posledních měsících a letech se stále dočítáme a doslýcháme o smrtelných útocích na lidi v destinacích, ve kterých bychom to zrovna nečekali.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek