Pondělí , 29. 05. 2023

Maxim

Intimní partie bez podráždění. S touto metodou se zbavíte pupínků a zarostlých chloupků

Toužíte pod dokonale hladkém prostředí ve vašich intimních partiích? Pravidelně se holíte a používáte nejlepší metody holení, krémy a pěny, ale stále vás obtěžují občasné pupínky vzniklé v důsledku zarostlého chloupku? Chcete se jich zbavit jednou provždy, aby vaše intimní partie byly neodolatelně hebké a hladké?
holení
Jak se oholit bez podráždění a hlavně bez pupínků? (zdroj foto: prosvet.cz)

17. 06. 2020

17. 06. 2020

Pak zapomeňte na drahé holící prostředky nebo jiné krémy a podobné výrobky. Nemusíte ani chodit do speciálních studií a utrácet hromady peněz. Stačí si přečíst náš návod, který vyřeší všechna vaše intimní trápení. Jak se zbavit nepříjemného podráždění těchto míst?

Braňte se podráždění přírodní cestou

O intimní partie se snaží pečovat zejména ženy. Chtějí, aby jejich intimní část byla dokonalá, hygienicky čistá a nemusely se tak bát případných zdravotních problémů. Mnohé ženy si to mnohdy neuvědomují, ale i přes tuto snahu a péči využívají celou řadu chemických prostředků, které mohou snažení spíše oddálit.

holení
Holení intimních partií může způsobit podráždění a nepříjemné pupínky. (zdroj foto: pixabay.com)

Mnohem lepší je využít přírodní způsoby, s nimiž se například zcela přírodní cestou zbavíte nežádoucích chloupků, které jsou strašákem intimních partií.

Pouze dvě přísady

Chcete-li tedy se zarostlými chloupky skoncovat navždy, zkuste alternativní řešení konvenčního holení. Možná budete překvapeni, ale bude vám k tomu stačit obyčejná jedlá soda, která je univerzálním pomocníkem nejen v domácnosti, ale také v oblasti hygieny a zdraví. Jedlá soda je přírodní produkt s mnohostranným využitím. Mezi její účinky patří mimo jiné také odstraňování nežádoucích chloupků v intimních partiích. Na naši metodu budete potřebovat: 200 ml vody a lžíci jedlé sody.

Výsledky už po třech dnech

Z těchto dvou přísad si vytvořte důkladným smícháním roztok. Přivedete vodu k varu a poté necháte vychladnout. Následně nasypete jedlou sodu a dobře promícháte. Velmi jednoduchou aplikací nanesete tento roztok na konkrétní oblast a půjdete si v klidu lehnout. Ráno se klasicky opláchnete vlažnou vodou a je to. Budete-li takto postupovat každý den, už po třech dnech budou patrné první výsledky.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Pokud trpíte na akné nebo ekzém, na vině může být i špatné trávení

Průvodce krásnou pletí. Jak se stravovat, aby vaše pleť byla svěží a vypadala zdravě

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Syndrom vyhoření ohrožuje lidskou práci a psychiku již po dlouhou dobu, v posledních letech však postihuje čím dál tím více lidí. Člověk neočekává, že by to potkalo zrovna jeho, tento psychický problém však může postihnout každého z nás. Syndromem vyhoření jsem si prošla, po zdlouhavé snaze se mi podařilo z něj vzpamatovat, a dokonce mě to v životě posunulo dál.
Děti a mobilní telefony, to je časté téma k rodičovské diskuzi. Nikomu se nelíbí, kolik času u displejů chytrých zařízení děti tráví. Sami rodiče jim přitom přístroje dávají do rukou nebo jim jdou špatným příkladem. Navenek jsou nespokojení, ale zároveň si tak usnadňují práci a nechávají dítě zabavit se po svém. V jiných případech jim sami ukazují, kolik času u telefonu sami tráví. Proč to není dobře a jak situaci řešit?
Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.
Všechno kolem nás podléhá trendům, nejinak je tomu i u svateb. Jestli tedy plánujete na letošní rok veselku a chcete, aby byla v souladu s trendy pro rok 2021, bude udržitelná, šedožlutá a přikloní se k přírodě. Co se však nemění, je jídlo, protože dobře najedený host je spokojený host.
Nestíháte sníst banány včas a pak vám doma zčernají? Myslíte si, že přezrálé a již na první pohled nehezké banány už se nedají jíst? Možná už vám nebudou chutnat jen tak, ale můžete si z nich připravit dezert nebo třeba zmrzlinu. Jak můžete zužitkovat přezrálé banány? Určitě na mnoho způsobů, vyzkoušejte tyto recepty. A využít pak můžete i samotné slupky, které byste za normálních okolností vyhodili.
Mezi nejznámější ženy Ruska se rozhodně řadí kosmonautka, první žena ve Vesmíru. Valentina Těreškovová má zajímavý životní příběh a dodnes se dokonce politicky angažuje ve své milované zemi. Podívejte se na její zajímavý život i současnost.
Ekologie se v současné době klade na první místo. Svůj podíl na tom má zjištění, že stojíme za rychle se oteplující planetou nebo že naším přičiněním mořští živočichové nežijí tak dlouho, jak by mohli, neboť se zamotají do plastových odpadků. Kromě toho, že se spustila řada kampaní bojujících proti plastům a proti nadměrné konzumaci masa, dostaly se také do popředí přírodní úklidové prostředky. Jinými slovy jsme se opět navrátily do minulosti.
Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
Ano, řeč bude tentokrát o mužském přechodu. O tom, co se děje v tuto dobu u žen se mluví hodně, ale téma mužské andropauzy je stále tak trochu opomíjenou záležitostí. I muži však mohou toto období vnímat jako velmi náročné a přináší jim celou řadu nepříjemností. Co se v jejich těle děje, a jak se s těmito změnami co nejlépe vyrovnat?

Nepřehlédněte

Domácnost by bez pokojových rostlin nebyla to pravé ořechové. I proto se většina lidí snaží o to, aby to v jejich domově žilo a hrálo všemi barvami. Nepěstují se však jen stálezelené rostliny, ale také pokojový ibišek, který není ničím náročným.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek