Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Intimní partie bez podráždění. S touto metodou se zbavíte pupínků a zarostlých chloupků

Toužíte pod dokonale hladkém prostředí ve vašich intimních partiích? Pravidelně se holíte a používáte nejlepší metody holení, krémy a pěny, ale stále vás obtěžují občasné pupínky vzniklé v důsledku zarostlého chloupku? Chcete se jich zbavit jednou provždy, aby vaše intimní partie byly neodolatelně hebké a hladké?
holení
Jak se oholit bez podráždění a hlavně bez pupínků? (zdroj foto: prosvet.cz)

17. 06. 2020

17. 06. 2020

Pak zapomeňte na drahé holící prostředky nebo jiné krémy a podobné výrobky. Nemusíte ani chodit do speciálních studií a utrácet hromady peněz. Stačí si přečíst náš návod, který vyřeší všechna vaše intimní trápení. Jak se zbavit nepříjemného podráždění těchto míst?

Braňte se podráždění přírodní cestou

O intimní partie se snaží pečovat zejména ženy. Chtějí, aby jejich intimní část byla dokonalá, hygienicky čistá a nemusely se tak bát případných zdravotních problémů. Mnohé ženy si to mnohdy neuvědomují, ale i přes tuto snahu a péči využívají celou řadu chemických prostředků, které mohou snažení spíše oddálit.

holení
Holení intimních partií může způsobit podráždění a nepříjemné pupínky. (zdroj foto: pixabay.com)

Mnohem lepší je využít přírodní způsoby, s nimiž se například zcela přírodní cestou zbavíte nežádoucích chloupků, které jsou strašákem intimních partií.

Pouze dvě přísady

Chcete-li tedy se zarostlými chloupky skoncovat navždy, zkuste alternativní řešení konvenčního holení. Možná budete překvapeni, ale bude vám k tomu stačit obyčejná jedlá soda, která je univerzálním pomocníkem nejen v domácnosti, ale také v oblasti hygieny a zdraví. Jedlá soda je přírodní produkt s mnohostranným využitím. Mezi její účinky patří mimo jiné také odstraňování nežádoucích chloupků v intimních partiích. Na naši metodu budete potřebovat: 200 ml vody a lžíci jedlé sody.

Výsledky už po třech dnech

Z těchto dvou přísad si vytvořte důkladným smícháním roztok. Přivedete vodu k varu a poté necháte vychladnout. Následně nasypete jedlou sodu a dobře promícháte. Velmi jednoduchou aplikací nanesete tento roztok na konkrétní oblast a půjdete si v klidu lehnout. Ráno se klasicky opláchnete vlažnou vodou a je to. Budete-li takto postupovat každý den, už po třech dnech budou patrné první výsledky.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Pokud trpíte na akné nebo ekzém, na vině může být i špatné trávení

Průvodce krásnou pletí. Jak se stravovat, aby vaše pleť byla svěží a vypadala zdravě

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Okenní parapety nemusí zét prázdnotou, i když teploty padají k nule. Stačí, když si vysadíte rostliny, jež jsou pro podzim typické a kterým podzim dokonce prospívá. Jednou takovou podzimní květinou je vřes, který se hravě popere i s prvními zimními mrazíky. Jelikož ho lze koupit v bílé i růžové barvě, bude hezky zdobit jinak pochmurné a smutné okenní parapety.  
S příchodem sluníčka a teplého počasí se venku neprobouzí pouze stromy a květiny, ale také komáři, klíšťata, vosy a podobná obtěžující havěť. Dnešní článek vám přinese několik receptů na zcela přírodní repelenty, které ochrání nejen vás, vaše děti, ale i čtyřnohé mazlíčky. Zároveň se také dozvíte, co dělat v rámci první pomoci, pokud se s některou z obtěžujících potvůrek léta dostanete do křížku.
Média jsou plná zpráv o koronaviru. Přitom v naší zemi není toto nebezpečí tak akutní jako docela obyčejná chřipka, které letos podlehlo už 23 osob. Proočkovanost na chřipku je u nás pouze 5 % a průměrně na ni zemře v Česku 1500 osob ročně. Proočkovanost se ale snižuje i u ostatních nemocí. Tento stav má na svědomí mnoho nesmyslných mýtů a fám o očkování. Jak je to doopravdy?
Taky už vám tohle období přijde zdlouhavé? Cítíte se stále více unavení a bez elánu. Počítáte dny za dnem a doufáte, že se svět vrátí už brzy zpět do starých kolejí. Jenže to stále nepřichází... Co tedy dělat v této době, abyste se cítili lépe? Abyste neprožívali stres, strach, úzkosti, únavu a taky nudu? V dnešním článku vám to prozradím, tak pokračujte ve čtení, abyste si i vy mohli karanténu více užívat!

Nepřehlédněte

Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek