Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Intimní partie bez podráždění. S touto metodou se zbavíte pupínků a zarostlých chloupků

Toužíte pod dokonale hladkém prostředí ve vašich intimních partiích? Pravidelně se holíte a používáte nejlepší metody holení, krémy a pěny, ale stále vás obtěžují občasné pupínky vzniklé v důsledku zarostlého chloupku? Chcete se jich zbavit jednou provždy, aby vaše intimní partie byly neodolatelně hebké a hladké?
holení
Jak se oholit bez podráždění a hlavně bez pupínků? (zdroj foto: prosvet.cz)

17. 06. 2020

17. 06. 2020

Pak zapomeňte na drahé holící prostředky nebo jiné krémy a podobné výrobky. Nemusíte ani chodit do speciálních studií a utrácet hromady peněz. Stačí si přečíst náš návod, který vyřeší všechna vaše intimní trápení. Jak se zbavit nepříjemného podráždění těchto míst?

Braňte se podráždění přírodní cestou

O intimní partie se snaží pečovat zejména ženy. Chtějí, aby jejich intimní část byla dokonalá, hygienicky čistá a nemusely se tak bát případných zdravotních problémů. Mnohé ženy si to mnohdy neuvědomují, ale i přes tuto snahu a péči využívají celou řadu chemických prostředků, které mohou snažení spíše oddálit.

holení
Holení intimních partií může způsobit podráždění a nepříjemné pupínky. (zdroj foto: pixabay.com)

Mnohem lepší je využít přírodní způsoby, s nimiž se například zcela přírodní cestou zbavíte nežádoucích chloupků, které jsou strašákem intimních partií.

Pouze dvě přísady

Chcete-li tedy se zarostlými chloupky skoncovat navždy, zkuste alternativní řešení konvenčního holení. Možná budete překvapeni, ale bude vám k tomu stačit obyčejná jedlá soda, která je univerzálním pomocníkem nejen v domácnosti, ale také v oblasti hygieny a zdraví. Jedlá soda je přírodní produkt s mnohostranným využitím. Mezi její účinky patří mimo jiné také odstraňování nežádoucích chloupků v intimních partiích. Na naši metodu budete potřebovat: 200 ml vody a lžíci jedlé sody.

Výsledky už po třech dnech

Z těchto dvou přísad si vytvořte důkladným smícháním roztok. Přivedete vodu k varu a poté necháte vychladnout. Následně nasypete jedlou sodu a dobře promícháte. Velmi jednoduchou aplikací nanesete tento roztok na konkrétní oblast a půjdete si v klidu lehnout. Ráno se klasicky opláchnete vlažnou vodou a je to. Budete-li takto postupovat každý den, už po třech dnech budou patrné první výsledky.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Pokud trpíte na akné nebo ekzém, na vině může být i špatné trávení

Průvodce krásnou pletí. Jak se stravovat, aby vaše pleť byla svěží a vypadala zdravě

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Špatné zprávy se valí ze všech stran. Jejich kadence a obsah nedají mnohým spát. Odolat tlaku negativních informací není snadné. Nervy pracují a napětí roste. Snižte ho alespoň u sebe, než překročí onu pomyslnou hranici. Přinášíme vám pár tipů, jak se se stresem dnešních dnů vyrovnat.
Rekonstruujete a přemýšlíte nad tím, čím byste si zkrášlili holé stěny? Pokud vám nestačí obyčejná malba, pak můžete vyzkoušet další oblíbené způsoby stěnové dekorace. Některé výzdoby stojí čas i peníze, jiné pořídíte doslova za pár korun a máte je na zdi cobydup.
Spálit přebytečné kilogramy, které nám stojí před pocitem maximální spokojenosti. I to je cíl nejednoho člověka. Jenže pokud ani sebevětší snaha vynaložená v posilovně neukazuje výsledky, po kterých tak prahneme, musíme se poohlédnout po něčem jiném. Co třeba po spalovačích tuků, které z nás dokáží dostat naprosté maximum? Nemusíte sahat hned po obrovských pilulkách. Existují přírodní spalovače, jež stačí jen zařadit do svého jídelníčku.

Nepřehlédněte

Pokud ani nevíte, co to je, nemusíte si s tím vůbec lámat hlavu. Pravdou totiž je, že cascara byla ještě donedávna v celé Evropské unii zakázaná, respektive bylo zakázáno ji prodávat. Přitom jde o velmi zajímavou surovinu, která se používá nejenom při přípravě nápojů, ale například také moučníků.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek