Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Horoskop krásy a duševního zdraví od 19. 11. do 23. 11. 2018. Myslete na zdraví a nepouštějte se do zbytečných diskuzí!

Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop krásy a duševního zdraví na nový pracovní týden. Nenechte se hned v pondělí zbytečně vytočit, a taky myslete na oslabenou imunitu, teploty pěkně padají dolů! Na co si dát pozor?
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123Rf.com

Pondělí 19. 11. 2018

Nenechte se zbytečně vytočit!

Ignorujte rozkazy a mírně hysterické chování, kterým si dnes psychicky a emočně nevyrovnaní jedinci budou kompenzovat svoje nezdary a omyly. Při kvadratuře Marsu s Jupiterem nebude mít ani cenu snažit se uklidnit je, protože dobrý skutek by se otočil proti vám! Dokonce mohou pro jedno slovo vypuknout veřejné skandály, tak se snažte o jediné, nebýt jejich hlavní postavou!

Pozor na oslabenou imunitu

Velmi opatrní buďte zejména v případě, když jste měli v minulosti žloutenku, problémy se srdcem, zánět slepého střeva nebo onemocnění jater. Oslabená bude imunita, tak se vyhýbejte místům s velkou kumulací lidí, s dvojnásobnou péči si myjte ruce a sebemenší ranku okamžitě vydezinfikujte. Jinak tělo vystavíte zánětlivým procesům, které by mohly vygradovat v otravu krve!

Večerní zklidnění mysli

Večerní fáze Měsíce otevře pomyslné „časové okno“, které vám umožní nakouknout do minulých životů a ujasnit si svůj karmický úkol v této inkarnaci. Pomohou vám v tom sluchové i čichové vjemy, zejména zvuk bubínků a zapálená tyčinka s vůní opia nebo santalového dřeva.

Úterý 20. 11. 2018

Nahlédněte do sebe!

Sebedůvěrou a optimismem vás bude celé úterý doslova dopovat vodní trigon Slunce s Chironem, který vám dokonce pomůže konečně najít řešení pro dlouhotrvající problémy. A pozor! Také vám umožní nakouknout do své psychiky a podívat se z jiného úhlu na své skryté starosti. Takže si ujasníte, z čeho máte podvědomí strach, takže nevědomky občas sabotujete i svá přání.
Poté vaše psychika pomyslně vyplaví vše negativní, co se v ní od počátku roku nahromadilo, a budete se cítit skvěle, snad jako nikdy!

Oči potřebují odpočinek

Protože budete mít velmi citlivý zrak, když venku bude svítit Slunce, chraňte si oči brýlemi s tmavými skly, v případě že pracujete na počítači, po půl hodině si dělejte přestávky. Neměly byste přijít do kontaktu s chemikáliemi, sem patří i barvení vlasů či trvalá řas. Protože by vás navíc mohla začít bolet hlava, preventivně popíjejte odvar z vrbové kůry. V případě migrény vám uleví silná káva, do které vymačkejte citrón. Je to sice dryják, ale velmi účinný! Pomůže vám i masáž v prohloubenině za ušima.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 24. 9. 2018. Dnes za vás budou mluvit emoce!

Bez sexu to nejde…

Předpokladem dobré psychiky je i vášnivý sex. Jste-li v posteli dlouhodoběji nespokojené a ani v noci z úterý na středu nedosáhnete orgasmu, berte to tak, že vaše partnerství dostalo poslední šanci. Buď se s tím smíříte, anebo se začněte připravovat na rozchod – volba je na vás…

Středa 21. 11. 2018

Dnes bude klid

Máte před sebou patrně nejklidnější den týdne. Dokonce se s vámi starší kolegové podělí o zkušenosti, a toho si važte! Půjde totiž o informace, které v knihách nenajdete, protože ty lze získat pouze letitou praxí. Promluvit byste si měli s lidmi, kteří vám v minulosti nadělali problémy. Konstruktivní kritiku si totiž vyslechnou bez řečí, vaše připomínky si zapíšou do paměti a příště si dají pozor, aby se něco takového neopakovalo.

Chraňte dutinu ústní!

Obloukem byste se měly vyhnout zásahům v ústní dutině a krku. Například trhání mandlí bude rozumné odložit na příští týden, stejně tak permanentní úpravu rtů. Popíjet byste měly čaj z amerického jilmu. Obsahuje totiž látky, které potlačují infekce. Nemáte-li vysoký krevní tlak, do nápoje si přidejte lékořici. Před spaním si masírujte dekolt a krk směrem nahoru a rukou si zespoda proklepávejte bradu, je to účinná prevence proti podbradku.

Raději pestrobarevné sny

Jak jste na tom s psychikou vám prozradí sny. Tak si zítra ráno hned po probuzení proberte, zda jste v nich viděly jasné či tmavé barvy. Pestrobarevné budou znamenat, že jste v naprosté pohodě, naopak temné berte jako výstražný signál, že v sobě něco potlačujete a když daný problém nezačnete řešit, mohly by vám následné dva týdny pokazit deprese.

Čtvrtek 22. 11. 2018

Dnes přeje hlavně Střelcům

Slunce v 10.01 hodin opustí temné hlubiny Štíra a vkročí do optimistického a bezproblémového znamení Střelce. Tím se odstartuje jedno z nejlepších období roku nejen Střelcům, ale také Lvům a Beranům. Přát ale bude i ostatním znamením. Minimálně se vám zlepší nálada a pokud jste se ocitly na kolenou, pomůže vám opět se postavit na nohy! Mezi slavné Střelce například patří legendární rocková babička Tina Turner, dále Brad Pitt, Steven Spielberg a Woody Allen.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na sobotu 15. 9. 2018. Co dnes vyslovíte, stane se skutečností!

Hlídejte se!

Nezvedejte těžké předměty a dávejte si pozor při chůzi na kluzkém povrchu. Budou hrozit pády, při kterých by mohlo dojít k pohmoždění krční páteře. Protože velmi citlivé budou hlasivky a mandle, preventivně ráno i večer kloktejte vlahý nálev ze šalvěje. Když nebudete muset usednout za volant, klidně si vypijte stopečku slivovice, ta je dle babských rad nejlepší prevence proti zánětům v krku a angíně.

Rezistence vůči nemocem

Večer naplňte tři misku vodou a postavte je k oknu tak, aby na ně svítil dorůstající Měsíc, který je nabije energií. Jednu vypijte zítra ráno, další v poledne a poslední před spaní. V Tibetu se traduje, že vás to ochrání v dalších dvou týdnech před nemocemi i negativními energiemi…

Pátek 23. 11. 2018

Nepouštějte se do zbytečného dohadování

Celý pátek bude pod vlivem doznívajícího úplňku v Blížencích. Než se začnete s kýmkoliv dohadovat, vyslechněte ho, a hlavně si uvědomte, že v diskusích nemohou vítězit všichni, protože obvykle má pravdu jenom jeden. Jinak se začnete s lidmi tak hlasitě překřikovat, že ani neuslyšíte, co vám vlastně sdělují. Den strávíte kontraproduktivními diskusemi, ze kterých budete psychicky unavené, ale nedozvíte se naprosto nic!

Nákup dárků nechte na jindy

Odložit byste měly nákupy dárků! Vládce Blíženců Merkur je totiž retrográdní, takže je možné, že byste si od výmluvných prodejců nechaly vnutit naprosté šunty!

Myslete na zdraví i dnes

Máte-li své ženské dny, v průběhu dne počítejte se zvýšenou krvácivostí. Do večerní koupele si přidejte odvar z meduňky. Ponořte si i ramena a zhluboka se nadechujte. Mírně se vám tonizuje pokožka, povolí případná ztuhlost svalů i kloubů, pročistíte si dýchací cesty a naladíte se na pozitivní frekvenci.

Vysněný chlapeček?

Toužíte-li rozšířit rodinu po meči, dnes nepijte alkohol a nekuřte! Splnit přání vám může noční fáze Měsíce z pátku na sobotu. Je totiž ideální pro početí chlapečka!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vzhled dnes hraje hlavní roli. Na základě celkové vizáže si vytváříme první dojmy a názory na druhého člověka. Hodnotíme v čem přišel, jestli má mastné vlasy nebo jak na tom jsou jeho nehty. Ano, i nehty o člověku mnoho prozradí. Zejména to, jestli dbá na detaily či nikoliv.
Pocity štěstí a spokojenosti v životě jsou nesmírně důležité. Jak jich ale docílit a dlouhodobě si je udržet? Možná máte pocit, že je to obrovská alchymie, se kterou si nevíte rady. Nejspíše si myslíte, že ve hře je celá řada faktorů a mnoho z nich dokážete ovlivnit jenom z části – například vztahy v rodině, v práci… Ve skutečnosti toho ale máte v rukou hodně. Velkou pomoc vám nabízí hormon dopamin a jeho hladinu ve svém těle můžete ovlivnit více, než sami tušíte. Jak na to?
Umíte si představit start dne bez lahodného hrnku kávy? Je to něco, co dokáže člověka nastartovat a zpříjemnit mu každodenní vstávání. Kolem kávy se však točí řada spekulací a domněnek. Ty se týkají především toho, jestli káva prospívá nebo naopak škodí zdraví. Jak to tedy je?
Martin Chodúr si po dvouleté usilovné práci splnil velký sen – natočil desku s šedesátičlennou Janáčkovou filharmonií Ostrava v čele s dirigentem Markem Prášilem. Na albu se podílel textově i aranžérsky, a společně s dramaturgem Janem Adamem sestavili čtrnáct vánočních písní a koled. Album pojmenovali podle titulní písně Hallelujah.
Máte pocit, že jste doma neustále sami? Pravděpodobně zvažujete koupi nového zvířecího kamaráda. Co takhle okřídleného společníka? Papoušci jsou totiž oproti kočkám nebo psům méně náročnými stvořeními, která dokážou žít vlastním životem bez vaší přítomnosti. Při výběru ideálního druhu však buďte opatrní – ne všechny se hodí do bytu.
Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.
Výběr plavek je pro spoustu žen téměř frustrující záležitostí. Pokud nejste šťastnou majitelkou dokonalé postavy, nejspíš už jste to zažila také. V obchodech si zkoušíte jeden model za druhým, ale každý z nich nějakým způsobem zvýrazní přesně tu část těla, kterou byste raději schovala.
I v dnešní době, kdy se výrobci elektroniky předhánějí, co všechno jejich nové chytré hodinky neumějí, existuje velké množství lidí, kteří nejvíce ocení jednoduché a elegantní ručičkové hodinky. Navíc jen jednoduché hodinky se hodí třeba k obleku nebo do divadla, takže by neměly chybět žádnému muži.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek