Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Horoskop krásy a duševního zdraví od 19. 11. do 23. 11. 2018. Myslete na zdraví a nepouštějte se do zbytečných diskuzí!

Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop krásy a duševního zdraví na nový pracovní týden. Nenechte se hned v pondělí zbytečně vytočit, a taky myslete na oslabenou imunitu, teploty pěkně padají dolů! Na co si dát pozor?
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123Rf.com

Pondělí 19. 11. 2018

Nenechte se zbytečně vytočit!

Ignorujte rozkazy a mírně hysterické chování, kterým si dnes psychicky a emočně nevyrovnaní jedinci budou kompenzovat svoje nezdary a omyly. Při kvadratuře Marsu s Jupiterem nebude mít ani cenu snažit se uklidnit je, protože dobrý skutek by se otočil proti vám! Dokonce mohou pro jedno slovo vypuknout veřejné skandály, tak se snažte o jediné, nebýt jejich hlavní postavou!

Pozor na oslabenou imunitu

Velmi opatrní buďte zejména v případě, když jste měli v minulosti žloutenku, problémy se srdcem, zánět slepého střeva nebo onemocnění jater. Oslabená bude imunita, tak se vyhýbejte místům s velkou kumulací lidí, s dvojnásobnou péči si myjte ruce a sebemenší ranku okamžitě vydezinfikujte. Jinak tělo vystavíte zánětlivým procesům, které by mohly vygradovat v otravu krve!

Večerní zklidnění mysli

Večerní fáze Měsíce otevře pomyslné „časové okno“, které vám umožní nakouknout do minulých životů a ujasnit si svůj karmický úkol v této inkarnaci. Pomohou vám v tom sluchové i čichové vjemy, zejména zvuk bubínků a zapálená tyčinka s vůní opia nebo santalového dřeva.

Úterý 20. 11. 2018

Nahlédněte do sebe!

Sebedůvěrou a optimismem vás bude celé úterý doslova dopovat vodní trigon Slunce s Chironem, který vám dokonce pomůže konečně najít řešení pro dlouhotrvající problémy. A pozor! Také vám umožní nakouknout do své psychiky a podívat se z jiného úhlu na své skryté starosti. Takže si ujasníte, z čeho máte podvědomí strach, takže nevědomky občas sabotujete i svá přání.
Poté vaše psychika pomyslně vyplaví vše negativní, co se v ní od počátku roku nahromadilo, a budete se cítit skvěle, snad jako nikdy!

Oči potřebují odpočinek

Protože budete mít velmi citlivý zrak, když venku bude svítit Slunce, chraňte si oči brýlemi s tmavými skly, v případě že pracujete na počítači, po půl hodině si dělejte přestávky. Neměly byste přijít do kontaktu s chemikáliemi, sem patří i barvení vlasů či trvalá řas. Protože by vás navíc mohla začít bolet hlava, preventivně popíjejte odvar z vrbové kůry. V případě migrény vám uleví silná káva, do které vymačkejte citrón. Je to sice dryják, ale velmi účinný! Pomůže vám i masáž v prohloubenině za ušima.

K TÉMATU  Plíseň v bytě jako nevítaný společník. Užitečné rady, jak se jí zbavit

Bez sexu to nejde…

Předpokladem dobré psychiky je i vášnivý sex. Jste-li v posteli dlouhodoběji nespokojené a ani v noci z úterý na středu nedosáhnete orgasmu, berte to tak, že vaše partnerství dostalo poslední šanci. Buď se s tím smíříte, anebo se začněte připravovat na rozchod – volba je na vás…

Středa 21. 11. 2018

Dnes bude klid

Máte před sebou patrně nejklidnější den týdne. Dokonce se s vámi starší kolegové podělí o zkušenosti, a toho si važte! Půjde totiž o informace, které v knihách nenajdete, protože ty lze získat pouze letitou praxí. Promluvit byste si měli s lidmi, kteří vám v minulosti nadělali problémy. Konstruktivní kritiku si totiž vyslechnou bez řečí, vaše připomínky si zapíšou do paměti a příště si dají pozor, aby se něco takového neopakovalo.

Chraňte dutinu ústní!

Obloukem byste se měly vyhnout zásahům v ústní dutině a krku. Například trhání mandlí bude rozumné odložit na příští týden, stejně tak permanentní úpravu rtů. Popíjet byste měly čaj z amerického jilmu. Obsahuje totiž látky, které potlačují infekce. Nemáte-li vysoký krevní tlak, do nápoje si přidejte lékořici. Před spaním si masírujte dekolt a krk směrem nahoru a rukou si zespoda proklepávejte bradu, je to účinná prevence proti podbradku.

Raději pestrobarevné sny

Jak jste na tom s psychikou vám prozradí sny. Tak si zítra ráno hned po probuzení proberte, zda jste v nich viděly jasné či tmavé barvy. Pestrobarevné budou znamenat, že jste v naprosté pohodě, naopak temné berte jako výstražný signál, že v sobě něco potlačujete a když daný problém nezačnete řešit, mohly by vám následné dva týdny pokazit deprese.

Čtvrtek 22. 11. 2018

Dnes přeje hlavně Střelcům

Slunce v 10.01 hodin opustí temné hlubiny Štíra a vkročí do optimistického a bezproblémového znamení Střelce. Tím se odstartuje jedno z nejlepších období roku nejen Střelcům, ale také Lvům a Beranům. Přát ale bude i ostatním znamením. Minimálně se vám zlepší nálada a pokud jste se ocitly na kolenou, pomůže vám opět se postavit na nohy! Mezi slavné Střelce například patří legendární rocková babička Tina Turner, dále Brad Pitt, Steven Spielberg a Woody Allen.

K TÉMATU  Neuvěřitelná proměna! Vizážista se postará o kompletní změnu vzhledu a omlazení!

Hlídejte se!

Nezvedejte těžké předměty a dávejte si pozor při chůzi na kluzkém povrchu. Budou hrozit pády, při kterých by mohlo dojít k pohmoždění krční páteře. Protože velmi citlivé budou hlasivky a mandle, preventivně ráno i večer kloktejte vlahý nálev ze šalvěje. Když nebudete muset usednout za volant, klidně si vypijte stopečku slivovice, ta je dle babských rad nejlepší prevence proti zánětům v krku a angíně.

Rezistence vůči nemocem

Večer naplňte tři misku vodou a postavte je k oknu tak, aby na ně svítil dorůstající Měsíc, který je nabije energií. Jednu vypijte zítra ráno, další v poledne a poslední před spaní. V Tibetu se traduje, že vás to ochrání v dalších dvou týdnech před nemocemi i negativními energiemi…

Pátek 23. 11. 2018

Nepouštějte se do zbytečného dohadování

Celý pátek bude pod vlivem doznívajícího úplňku v Blížencích. Než se začnete s kýmkoliv dohadovat, vyslechněte ho, a hlavně si uvědomte, že v diskusích nemohou vítězit všichni, protože obvykle má pravdu jenom jeden. Jinak se začnete s lidmi tak hlasitě překřikovat, že ani neuslyšíte, co vám vlastně sdělují. Den strávíte kontraproduktivními diskusemi, ze kterých budete psychicky unavené, ale nedozvíte se naprosto nic!

Nákup dárků nechte na jindy

Odložit byste měly nákupy dárků! Vládce Blíženců Merkur je totiž retrográdní, takže je možné, že byste si od výmluvných prodejců nechaly vnutit naprosté šunty!

Myslete na zdraví i dnes

Máte-li své ženské dny, v průběhu dne počítejte se zvýšenou krvácivostí. Do večerní koupele si přidejte odvar z meduňky. Ponořte si i ramena a zhluboka se nadechujte. Mírně se vám tonizuje pokožka, povolí případná ztuhlost svalů i kloubů, pročistíte si dýchací cesty a naladíte se na pozitivní frekvenci.

Vysněný chlapeček?

Toužíte-li rozšířit rodinu po meči, dnes nepijte alkohol a nekuřte! Splnit přání vám může noční fáze Měsíce z pátku na sobotu. Je totiž ideální pro početí chlapečka!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

I když se to mnohým bude zdát nepravděpodobné, melouny lze pěstovat prakticky kdekoliv. Poslední dobou se najdou dokonce i ti, kteří tuto šťavnatou typicky letní pochoutku pěstují na balkóně či na terase v květináčích a jiných nádobách. Chcete-li si svůj vlastní meloun vypěstovat, je nejvyšší čas vyrazit pro sazenice. A máte-li opravdu malý balkón, zkuste meloun pepino gold.
Všichni moc dobře víme, že vlivem času se naše tělo mění. Nejdříve to spatříme na pokožce, která začne postupně a docela viditelně ochabovat, ztrácet svou pevnost a sílu. To samé se však děje se svaly v celém našem těle, přičemž výjimkou nejsou ani svaly pánevního dna včetně vagíny, které je třeba posilovat nejen pro lepší pocit z intimních prožitků, ale i z důvodu prevence v rámci inkontinence a dalších obtíží. A právě o tréninku věrné kamarádky bude tento článek. Na co se během cvičení zaměřit?
Ano, řeč bude tentokrát o mužském přechodu. O tom, co se děje v tuto dobu u žen se mluví hodně, ale téma mužské andropauzy je stále tak trochu opomíjenou záležitostí. I muži však mohou toto období vnímat jako velmi náročné a přináší jim celou řadu nepříjemností. Co se v jejich těle děje, a jak se s těmito změnami co nejlépe vyrovnat?
Aktuálně nejedna zahrada oplývá pěstovanou zeleninou. Zatímco z počátku jara a léta trápilo zahrádkáře sucho, nyní jsou tím hlavním problémem škůdci, kteří okupují pěstovanou zeleninu. Žádný zahrádkář si však nemusí nechat svou zeleninu vzít, se škůdci totiž lze efektivně bojovat. Dokonce se nemusí použít ani chemie, po které sahají především nezkušení zahrádkáři, kteří jednotlivé druhy zeleniny pěstují vůbec poprvé.
Nadváhou nechce trpět žádná z nás, a proto mnohé ženy usilovně cvičí a snaží se ji udržet na uzdě. Jak je to ale možné, že po čtyřicítce je ten boj s váhou najednou mnohem těžší? Jak to, že ženy, které byly celý život velice hubené, aniž by o to jakkoliv usilovaly, po čtyřicítce začnou najednou nabírat kila? Co se s tělem děje a je možné něco udělat pro to, abyste žili i nadále zdravě, šťastně a netrápili se složitými dietami?
A. G. house v Sondriu stvořil architekt Rocco Borromini. Moderní dům stojí na úpatí Alp na okraji údolí Valtellina a nabízí panoramatický výhled do všech světových stran. Stavba vznikla jako spojení původní stodoly s novostavbou, a drží se hlavní myšlenky, kterou je čistý a vzdušný prostor. Ten je charakterizovaný střídáním masivního dřeva a bílých stěn. Dominantní jsou velká panoramatická okna a použití tradičních materiálů, které korespondují s místní alpskou architekturou.
Každému se jistě stalo, že se při vaření popálil. Stačí delší pobyt nad unikající párou nebo opomenutí nasazení chňapek a může být neštěstí na světě. Od nehezkých následků vás mohou ochránit lístky aloe vera, které uvnitř ukrývají příjemnou léčivou a zároveň chladivou dužinu. Pěstujete ji na svém okenním parapetu? 
Jízda na koni je krásný a dynamický sport, který přitahuje miliony lidí po celém světě. Ať už jezdíme zábavně, rekreačně nebo soutěžně, je důležité mít správné vybavení, které nám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu a zároveň nám poskytne pohodlí a bezpečí. Mezi jedno z nejdůležitějších vybavení patří bezpochyby rajtky, což jsou kalhoty speciálně navržené pro jezdce.
Čím můžete v jakémkoli věku svoje dítě zaručeně otrávit Když budete opakovat tyhle nejhorší rodičovské hlášky. Některé z nich jste určitě slyšely od svých rodičů a nesnášely jste je v dětství a mládí také. Zkuste se jich vyvarovat. I když vás to bude občas stát úsilí a ústa na zámek.
Těhotenství patří k požehnaným stavům, při kterých žena prochází řadou změn. A právě tyto změny mohou devítiměsíční čekání značně znepříjemnit. Obrnit se trpělivostí a vytrvalostí musí nejen samy zástupkyně něžného pohlaví, ale i jejich partneři, kteří jsou velmi zkoušení. Pojďme si odtajnit hlavní a nejzásadnější změny, ke kterým v těle těhotné ženy dochází.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek