Úterý , 17. 05. 2022

Přemysl

Horoskop krásy a duševního zdraví od 19. 11. do 23. 11. 2018. Myslete na zdraví a nepouštějte se do zbytečných diskuzí!

Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop krásy a duševního zdraví na nový pracovní týden. Nenechte se hned v pondělí zbytečně vytočit, a taky myslete na oslabenou imunitu, teploty pěkně padají dolů! Na co si dát pozor?
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123Rf.com

Pondělí 19. 11. 2018

Nenechte se zbytečně vytočit!

Ignorujte rozkazy a mírně hysterické chování, kterým si dnes psychicky a emočně nevyrovnaní jedinci budou kompenzovat svoje nezdary a omyly. Při kvadratuře Marsu s Jupiterem nebude mít ani cenu snažit se uklidnit je, protože dobrý skutek by se otočil proti vám! Dokonce mohou pro jedno slovo vypuknout veřejné skandály, tak se snažte o jediné, nebýt jejich hlavní postavou!

Pozor na oslabenou imunitu

Velmi opatrní buďte zejména v případě, když jste měli v minulosti žloutenku, problémy se srdcem, zánět slepého střeva nebo onemocnění jater. Oslabená bude imunita, tak se vyhýbejte místům s velkou kumulací lidí, s dvojnásobnou péči si myjte ruce a sebemenší ranku okamžitě vydezinfikujte. Jinak tělo vystavíte zánětlivým procesům, které by mohly vygradovat v otravu krve!

Večerní zklidnění mysli

Večerní fáze Měsíce otevře pomyslné „časové okno“, které vám umožní nakouknout do minulých životů a ujasnit si svůj karmický úkol v této inkarnaci. Pomohou vám v tom sluchové i čichové vjemy, zejména zvuk bubínků a zapálená tyčinka s vůní opia nebo santalového dřeva.

Úterý 20. 11. 2018

Nahlédněte do sebe!

Sebedůvěrou a optimismem vás bude celé úterý doslova dopovat vodní trigon Slunce s Chironem, který vám dokonce pomůže konečně najít řešení pro dlouhotrvající problémy. A pozor! Také vám umožní nakouknout do své psychiky a podívat se z jiného úhlu na své skryté starosti. Takže si ujasníte, z čeho máte podvědomí strach, takže nevědomky občas sabotujete i svá přání.
Poté vaše psychika pomyslně vyplaví vše negativní, co se v ní od počátku roku nahromadilo, a budete se cítit skvěle, snad jako nikdy!

Oči potřebují odpočinek

Protože budete mít velmi citlivý zrak, když venku bude svítit Slunce, chraňte si oči brýlemi s tmavými skly, v případě že pracujete na počítači, po půl hodině si dělejte přestávky. Neměly byste přijít do kontaktu s chemikáliemi, sem patří i barvení vlasů či trvalá řas. Protože by vás navíc mohla začít bolet hlava, preventivně popíjejte odvar z vrbové kůry. V případě migrény vám uleví silná káva, do které vymačkejte citrón. Je to sice dryják, ale velmi účinný! Pomůže vám i masáž v prohloubenině za ušima.

K TÉMATURýmovník prospívá zdraví. Ulevuje nejen od nepříjemné rýmy

Bez sexu to nejde…

Předpokladem dobré psychiky je i vášnivý sex. Jste-li v posteli dlouhodoběji nespokojené a ani v noci z úterý na středu nedosáhnete orgasmu, berte to tak, že vaše partnerství dostalo poslední šanci. Buď se s tím smíříte, anebo se začněte připravovat na rozchod – volba je na vás…

Středa 21. 11. 2018

Dnes bude klid

Máte před sebou patrně nejklidnější den týdne. Dokonce se s vámi starší kolegové podělí o zkušenosti, a toho si važte! Půjde totiž o informace, které v knihách nenajdete, protože ty lze získat pouze letitou praxí. Promluvit byste si měli s lidmi, kteří vám v minulosti nadělali problémy. Konstruktivní kritiku si totiž vyslechnou bez řečí, vaše připomínky si zapíšou do paměti a příště si dají pozor, aby se něco takového neopakovalo.

Chraňte dutinu ústní!

Obloukem byste se měly vyhnout zásahům v ústní dutině a krku. Například trhání mandlí bude rozumné odložit na příští týden, stejně tak permanentní úpravu rtů. Popíjet byste měly čaj z amerického jilmu. Obsahuje totiž látky, které potlačují infekce. Nemáte-li vysoký krevní tlak, do nápoje si přidejte lékořici. Před spaním si masírujte dekolt a krk směrem nahoru a rukou si zespoda proklepávejte bradu, je to účinná prevence proti podbradku.

Raději pestrobarevné sny

Jak jste na tom s psychikou vám prozradí sny. Tak si zítra ráno hned po probuzení proberte, zda jste v nich viděly jasné či tmavé barvy. Pestrobarevné budou znamenat, že jste v naprosté pohodě, naopak temné berte jako výstražný signál, že v sobě něco potlačujete a když daný problém nezačnete řešit, mohly by vám následné dva týdny pokazit deprese.

Čtvrtek 22. 11. 2018

Dnes přeje hlavně Střelcům

Slunce v 10.01 hodin opustí temné hlubiny Štíra a vkročí do optimistického a bezproblémového znamení Střelce. Tím se odstartuje jedno z nejlepších období roku nejen Střelcům, ale také Lvům a Beranům. Přát ale bude i ostatním znamením. Minimálně se vám zlepší nálada a pokud jste se ocitly na kolenou, pomůže vám opět se postavit na nohy! Mezi slavné Střelce například patří legendární rocková babička Tina Turner, dále Brad Pitt, Steven Spielberg a Woody Allen.

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví na středu 12. 9. 2018. Závažná rozhodnutí raději znovu promyslete!

Hlídejte se!

Nezvedejte těžké předměty a dávejte si pozor při chůzi na kluzkém povrchu. Budou hrozit pády, při kterých by mohlo dojít k pohmoždění krční páteře. Protože velmi citlivé budou hlasivky a mandle, preventivně ráno i večer kloktejte vlahý nálev ze šalvěje. Když nebudete muset usednout za volant, klidně si vypijte stopečku slivovice, ta je dle babských rad nejlepší prevence proti zánětům v krku a angíně.

Rezistence vůči nemocem

Večer naplňte tři misku vodou a postavte je k oknu tak, aby na ně svítil dorůstající Měsíc, který je nabije energií. Jednu vypijte zítra ráno, další v poledne a poslední před spaní. V Tibetu se traduje, že vás to ochrání v dalších dvou týdnech před nemocemi i negativními energiemi…

Pátek 23. 11. 2018

Nepouštějte se do zbytečného dohadování

Celý pátek bude pod vlivem doznívajícího úplňku v Blížencích. Než se začnete s kýmkoliv dohadovat, vyslechněte ho, a hlavně si uvědomte, že v diskusích nemohou vítězit všichni, protože obvykle má pravdu jenom jeden. Jinak se začnete s lidmi tak hlasitě překřikovat, že ani neuslyšíte, co vám vlastně sdělují. Den strávíte kontraproduktivními diskusemi, ze kterých budete psychicky unavené, ale nedozvíte se naprosto nic!

Nákup dárků nechte na jindy

Odložit byste měly nákupy dárků! Vládce Blíženců Merkur je totiž retrográdní, takže je možné, že byste si od výmluvných prodejců nechaly vnutit naprosté šunty!

Myslete na zdraví i dnes

Máte-li své ženské dny, v průběhu dne počítejte se zvýšenou krvácivostí. Do večerní koupele si přidejte odvar z meduňky. Ponořte si i ramena a zhluboka se nadechujte. Mírně se vám tonizuje pokožka, povolí případná ztuhlost svalů i kloubů, pročistíte si dýchací cesty a naladíte se na pozitivní frekvenci.

Vysněný chlapeček?

Toužíte-li rozšířit rodinu po meči, dnes nepijte alkohol a nekuřte! Splnit přání vám může noční fáze Měsíce z pátku na sobotu. Je totiž ideální pro početí chlapečka!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dříve pro nás bylo psaní rukou stejnou samozřejmostí jako dýchání. V posledních letech se ovšem k psaní rukou dostaneme poprvé a naposledy na základní a střední škole. Pak plynule přecházíme k počítačům a tabletům. Že v tom nevidíte žádný problém? Bohužel jich ale pár nezanedbatelných vyvstává.
Jestliže jste právě absolvovala a teprve začínáte uvažovat o hledání zaměstnání, je nejvyšší čas. Možná jste si naplánovala poslední prázdniny s tím, že začnete hledat práci až v září. Ale to už může být pozdě. Některé pozice si rozeberou ti rychlejší. Počítejte totiž s tím, že proces hledání práce a nástupu do zaměstnání může trvat i několik měsíců.
Když jsem začala pracovat v marketingové firmě, těšila jsem se na novou výzvu. Vytváření obsahu a reklamních kampaní mě bavilo odjakživa - a ve své původní firmě jsem měla na starosti všechno možné. Byla to pro mě skvělá příležitost, jak se posunout o kousek dál. Tuhle společnost už jsem totiž měla vyhlédnutou dlouho, a konečně se mi tam podařilo dostat. Už to všechno ale vidím jinýma očima…a může za to šéfová.
Možná si i vy někdy povzdechnete, že vaše příjmení není nejkrásnější. Třeba jste vždy tiše záviděly spolužačce její příjemné a zvučné příjmení. Než budete klesat na mysli, pojďte se s námi podívat na opravdu velkou sklizeň toho, co se v naších zemích skutečně vyskytuje. Co byste řekly tomu, kdybyste se jmenovaly třeba…
I když se Česká republika opět začíná otvírat veřejnosti, stále jsou mnohá místa zavřená nebo opředená přísnými hygienickými pravidly. I proto se stále řada rodičů ptá, kam vyrazit s dětmi, když mnoha místa jsou stále ještě veřejnosti nepřístupná. Naštěstí pro vás máme několik konkrétních tipů.
Červená řepa je doslova vitaminová bomba. Obsahuje mnoho látek, příznivých pro náš organismus. Může se pyšnit například vysokým obsahem vitamínu C, vitamínu B. Mimo jiné také obsahuje další blahodárné minerály, jako je hořčík, draslík, sodík. Je plná železa a kyseliny listové, a tak se doporučuje i při chudokrevnosti. Také příznivě působí na štítnou žlázu, protože v ní najdeme i jód. A jaké má další skvělé vlastnosti?
Vyzdobit interiér nejrůznějšími dekoracemi s vánoční tematikou je jedna věc, ale druhá je mít v domě trochu života. I když se o to postarají většinou děti, můžou mít na živosti v domě podíl i pokojové rostliny. Během kouzelných svátků na konci roku však sázejte na takové, které vánoční atmosféru v příbytku umocní.

Nepřehlédněte

Na zimní období přicházejí do módy hranaté špičky bot. Přesto většina žen dobře ví, že nejvíc sexy jsou boty do špičky a na podpatku. Opticky prodlužují a zeštíhlují nohy. Hned se cítíme sebevědoměji a působíme více žensky i tím, jak musíme držet tělo rovně. Ovšem pozor na rizika, před kterými lékaři varují. Vy, které nosíte podobné boty denně, už o nich možná něco víte.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek