Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

Horoskop krásy a duševního zdraví od 19. 11. do 23. 11. 2018. Myslete na zdraví a nepouštějte se do zbytečných diskuzí!

Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop krásy a duševního zdraví na nový pracovní týden. Nenechte se hned v pondělí zbytečně vytočit, a taky myslete na oslabenou imunitu, teploty pěkně padají dolů! Na co si dát pozor?
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123Rf.com

Pondělí 19. 11. 2018

Nenechte se zbytečně vytočit!

Ignorujte rozkazy a mírně hysterické chování, kterým si dnes psychicky a emočně nevyrovnaní jedinci budou kompenzovat svoje nezdary a omyly. Při kvadratuře Marsu s Jupiterem nebude mít ani cenu snažit se uklidnit je, protože dobrý skutek by se otočil proti vám! Dokonce mohou pro jedno slovo vypuknout veřejné skandály, tak se snažte o jediné, nebýt jejich hlavní postavou!

Pozor na oslabenou imunitu

Velmi opatrní buďte zejména v případě, když jste měli v minulosti žloutenku, problémy se srdcem, zánět slepého střeva nebo onemocnění jater. Oslabená bude imunita, tak se vyhýbejte místům s velkou kumulací lidí, s dvojnásobnou péči si myjte ruce a sebemenší ranku okamžitě vydezinfikujte. Jinak tělo vystavíte zánětlivým procesům, které by mohly vygradovat v otravu krve!

Večerní zklidnění mysli

Večerní fáze Měsíce otevře pomyslné „časové okno“, které vám umožní nakouknout do minulých životů a ujasnit si svůj karmický úkol v této inkarnaci. Pomohou vám v tom sluchové i čichové vjemy, zejména zvuk bubínků a zapálená tyčinka s vůní opia nebo santalového dřeva.

Úterý 20. 11. 2018

Nahlédněte do sebe!

Sebedůvěrou a optimismem vás bude celé úterý doslova dopovat vodní trigon Slunce s Chironem, který vám dokonce pomůže konečně najít řešení pro dlouhotrvající problémy. A pozor! Také vám umožní nakouknout do své psychiky a podívat se z jiného úhlu na své skryté starosti. Takže si ujasníte, z čeho máte podvědomí strach, takže nevědomky občas sabotujete i svá přání.
Poté vaše psychika pomyslně vyplaví vše negativní, co se v ní od počátku roku nahromadilo, a budete se cítit skvěle, snad jako nikdy!

Oči potřebují odpočinek

Protože budete mít velmi citlivý zrak, když venku bude svítit Slunce, chraňte si oči brýlemi s tmavými skly, v případě že pracujete na počítači, po půl hodině si dělejte přestávky. Neměly byste přijít do kontaktu s chemikáliemi, sem patří i barvení vlasů či trvalá řas. Protože by vás navíc mohla začít bolet hlava, preventivně popíjejte odvar z vrbové kůry. V případě migrény vám uleví silná káva, do které vymačkejte citrón. Je to sice dryják, ale velmi účinný! Pomůže vám i masáž v prohloubenině za ušima.

K TÉMATU  Štír: Tvrdohlavá, nezávislá, a přesto extrémně citlivá osobnost

Bez sexu to nejde…

Předpokladem dobré psychiky je i vášnivý sex. Jste-li v posteli dlouhodoběji nespokojené a ani v noci z úterý na středu nedosáhnete orgasmu, berte to tak, že vaše partnerství dostalo poslední šanci. Buď se s tím smíříte, anebo se začněte připravovat na rozchod – volba je na vás…

Středa 21. 11. 2018

Dnes bude klid

Máte před sebou patrně nejklidnější den týdne. Dokonce se s vámi starší kolegové podělí o zkušenosti, a toho si važte! Půjde totiž o informace, které v knihách nenajdete, protože ty lze získat pouze letitou praxí. Promluvit byste si měli s lidmi, kteří vám v minulosti nadělali problémy. Konstruktivní kritiku si totiž vyslechnou bez řečí, vaše připomínky si zapíšou do paměti a příště si dají pozor, aby se něco takového neopakovalo.

Chraňte dutinu ústní!

Obloukem byste se měly vyhnout zásahům v ústní dutině a krku. Například trhání mandlí bude rozumné odložit na příští týden, stejně tak permanentní úpravu rtů. Popíjet byste měly čaj z amerického jilmu. Obsahuje totiž látky, které potlačují infekce. Nemáte-li vysoký krevní tlak, do nápoje si přidejte lékořici. Před spaním si masírujte dekolt a krk směrem nahoru a rukou si zespoda proklepávejte bradu, je to účinná prevence proti podbradku.

Raději pestrobarevné sny

Jak jste na tom s psychikou vám prozradí sny. Tak si zítra ráno hned po probuzení proberte, zda jste v nich viděly jasné či tmavé barvy. Pestrobarevné budou znamenat, že jste v naprosté pohodě, naopak temné berte jako výstražný signál, že v sobě něco potlačujete a když daný problém nezačnete řešit, mohly by vám následné dva týdny pokazit deprese.

Čtvrtek 22. 11. 2018

Dnes přeje hlavně Střelcům

Slunce v 10.01 hodin opustí temné hlubiny Štíra a vkročí do optimistického a bezproblémového znamení Střelce. Tím se odstartuje jedno z nejlepších období roku nejen Střelcům, ale také Lvům a Beranům. Přát ale bude i ostatním znamením. Minimálně se vám zlepší nálada a pokud jste se ocitly na kolenou, pomůže vám opět se postavit na nohy! Mezi slavné Střelce například patří legendární rocková babička Tina Turner, dále Brad Pitt, Steven Spielberg a Woody Allen.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na středu 19. 9. 2018. Neplýtvejte časem s lidmi, kteří za to nestojí!

Hlídejte se!

Nezvedejte těžké předměty a dávejte si pozor při chůzi na kluzkém povrchu. Budou hrozit pády, při kterých by mohlo dojít k pohmoždění krční páteře. Protože velmi citlivé budou hlasivky a mandle, preventivně ráno i večer kloktejte vlahý nálev ze šalvěje. Když nebudete muset usednout za volant, klidně si vypijte stopečku slivovice, ta je dle babských rad nejlepší prevence proti zánětům v krku a angíně.

Rezistence vůči nemocem

Večer naplňte tři misku vodou a postavte je k oknu tak, aby na ně svítil dorůstající Měsíc, který je nabije energií. Jednu vypijte zítra ráno, další v poledne a poslední před spaní. V Tibetu se traduje, že vás to ochrání v dalších dvou týdnech před nemocemi i negativními energiemi…

Pátek 23. 11. 2018

Nepouštějte se do zbytečného dohadování

Celý pátek bude pod vlivem doznívajícího úplňku v Blížencích. Než se začnete s kýmkoliv dohadovat, vyslechněte ho, a hlavně si uvědomte, že v diskusích nemohou vítězit všichni, protože obvykle má pravdu jenom jeden. Jinak se začnete s lidmi tak hlasitě překřikovat, že ani neuslyšíte, co vám vlastně sdělují. Den strávíte kontraproduktivními diskusemi, ze kterých budete psychicky unavené, ale nedozvíte se naprosto nic!

Nákup dárků nechte na jindy

Odložit byste měly nákupy dárků! Vládce Blíženců Merkur je totiž retrográdní, takže je možné, že byste si od výmluvných prodejců nechaly vnutit naprosté šunty!

Myslete na zdraví i dnes

Máte-li své ženské dny, v průběhu dne počítejte se zvýšenou krvácivostí. Do večerní koupele si přidejte odvar z meduňky. Ponořte si i ramena a zhluboka se nadechujte. Mírně se vám tonizuje pokožka, povolí případná ztuhlost svalů i kloubů, pročistíte si dýchací cesty a naladíte se na pozitivní frekvenci.

Vysněný chlapeček?

Toužíte-li rozšířit rodinu po meči, dnes nepijte alkohol a nekuřte! Splnit přání vám může noční fáze Měsíce z pátku na sobotu. Je totiž ideální pro početí chlapečka!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Každá žena ví, že bez doplňků by nebyl outfit dokonalý a úplný. I za doplňky se musí utrácet, a to zejména za náušnice, které jsou často to nejvýraznější na celém outfitu. Ovšem stejně, jako je tomu v případě jiných kousků oblečení, i ve světě náušnic se mění trendy jako na běžícím pásu. Každý rok móda přinese na trh zcela jiné typy náušnic, které mají zpestřovat outfity v dané sezoně. Nabízí se proto otázka, jaké náušnice ovládnou nejbližší měsíce a týdny?
Zdravotní obuv tlumí otřesy, šetří klouby a umožňuje noze volně dýchat. Pro naše zdraví je kvalitní bota velmi důležitá. Poradíme vám, jak si ji správně vybrat a na co si dát při nákupu pozor.
Ačkoli menstruace občas bývá nepříjemná, je přirozenou součástí našeho života, která je důležitá pro naše zdraví i schopnost početí. Věděly jste ale, že barva vaší menstruace může hodně vypovědět o vašem zdraví?
„Není ta omáčka moc kyselá? Nejsou ty knedlíčky moc mazlavé?“ Citát z oblíbeného filmu dokumentuje, jak málo si některé ženy věří. A to i v případě, že svou práci zvládají skvěle. Jste jedna z nich? Také máte pocit, že nic neuděláte perfektně? Možná se jen podceňujete. A že nejste dokonalá? Hoďte pochybnosti za hlavu a mějte se ráda!
Navzdory tomu, že dnešní možnosti cestování jsou mnohem větší a rozmanitější než kdykoli jindy, stále více tuzemáků dává přednost pobytu na vlastní chalupě. Proč nad zahraniční exotikou vyhrává letní dovolená v našich krajích na celé čáře?
Je to tady! Společnost Warner Media oznámila, že hrdinové oblíbeného sitcomu z devadesátek se již v květnu objeví na stanici HBO Max. Co o comebacku legendárních Přátel víme, jak se k němu samotní aktéři vyjádřili, a jak se k tomu postavili tvůrci? Nový projekt je na spadnutí!
Tento měsíc rozhodne. Pandemie dosáhla v Česku dalšího vrcholu a téměř zastavila život. Děti opět zůstaly doma a školy se zcela uzavřely. Jenže i mezi nimi nejmenšími přibývá nemocných. Jejich obranyschopnost je oslabená. Chybí jí přirozené podněty a dlouhá zima vyčerpala zásoby vitaminů. Nelze se tak divit, že přibývá také dětských pacientů.
Také jste si říkaly, jaké by to bylo mít v koupelně nebo v ložnici všechny rtěnky, šminky, make-up a další ty nezbytné věci pěkně srovnané, aby jste měly přehled a vše po ruce? Přinášíme vám jednoduchý návod, jak si takový pořadač vyrobit z kartonové krabice.
Na umělé nehty se používá gel nebo akryl. Některé ženy si je nemohou vynachválit. Jiné, a to i ty, které je třeba dočasně používaly, říkají "už nikdy více". Co rozděluje tyto dva tábory? Třeba jen to, že o umělé se nemusíte delší dobu starat a jsou stále upravené. Na přirozených nehtech musíte pracovat denně, jinak nebudou nikdy vypadat dobře.
Tvůrci nazvali tuhle povedenou reklamu bitva pohlaví. Scéna je jako vystřižená z filmu Gladiátor. Obě strany proti sobě neváhají použít všechny své zbraně! Tohle vás zaručeně rozesměje!
Dokonalým doplňkem pro každou ženu je krásná a zdravá pleť. Aby taková skutečně byla, je potřeba si uvědomit, jak je zimní péče o pleť důležitá. A tím nejlepším, co můžete své pleti dopřát během mrazivého období, je přírodní kosmetika. Víte, jak si takový voňavý a vyživující krém namíchat?
Léto už ne, ale zima ještě ne. První podzimní chlad vyžadují trochu teplejší oblečení. Přechodná bunda je nejlepší volbou. Dámská verze by měla být lehká, chodit se ke všemu a zajistit teplo. Jak vybrat ten nejlepší model?

Výběr článků

Dnešní medicína dokáže vážně zázraky. Jedním z takových oborů je oftalmologie. Oční specialisté vám už zvládnou pomocí umělých nitroočních čoček zcela obnovit poškozené vidění a vrátit vás do normálního života, aniž byste musely používat brýle či kontaktní čočky. Není ale čočka jako čočka.
Dlouho jsem nemohla najít lásku, vždycky jsem byla trošku při těle, měla jsem problémy s pocením, nějaké zdravotní problémy, které způsobovala moje nadváha a pleť samý pupínek. Bojovala jsem s tím v pubertě hodně dlouho a neměla jsem žádné sebevědomí.
Šaty a móda, to je nám ženám vlastní. Šaty, obzvláště ty svatební, jsou jistým odrazem nás samotných, proto se i při výběru často neubráníme emocím. Při výběru hraje roli mnoho faktorů. V den D chceme být všechny okouzlující. Jak tedy postupovat a co se vlastně letos nosí doma i v zahraničí?

Nepřehlédněte

Ovdověla jsem velice brzy, bylo mi dvaačtyřicet, když můj manžel zemřel na infarkt a od té doby jsem zůstala sama. Abych svůj život nějak vyplnila, hodně jsem se upnula na dceru, která byla ráda. Vždyť jí alespoň měl kdo pomáhat s jejími třemi dětmi, na které neměla čas, protože chtěla budovat kariéru.
Léto je bohužel u konce. Spolu s tím přišel ten správný čas naladit se na podzimní atmosféru a sladit s ní také barvy v šatníku. Rok co rok módní návrháři přicházejí s novými trendy a ani letos tomu nebude jinak. Na co se v případě podzimní módy můžete těšit?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek