Středa , 17. 07. 2024

Martina

Lednové aktivity: Tipy na venkovní aktivity (ne)jen pro děti

Zahalte se do tepla a vydejte se s námi na lednové dobrodružství plné venkovních aktivit vhodných pro všechny věkové kategorie! Bez ohledu na věk si můžete užít odpoledne při sáňkování, procházky v zasněženém lese či stavbu sněhuláka. Připravte se na lednovou zábavu a objevte radost z aktivit pod širým nebem.
Lednové aktivity
Běžky. Jedna z nejoblíbenějších zimních aktivit.

Lednová radost pod širým nebem

Lednové dny mohou být sice chladné, ale přinášejí s sebou i nekonečné možnosti pro venkovní zábavu. Ať už jste dospělý nebo dítě, příroda nabízí mnoho aktivit, které vám zpříjemní zimní měsíce.

Sáňkování: Zábava pro všechny věkové kategorie

Sáňkování je klasická zimní aktivita, která baví malé i velké. Vydejte se na oblíbený kopec ve vašem okolí a užijte si spoustu smíchu a radosti.

Procházky do zasněženého pohádkového lesa

Zasněžený les nabízí klidné a magické prostředí pro zimní procházky. Objevujte stopu zvěře, naslouchejte tichu přírody a užívejte si čerstvého vzduchu.

Lednová procházka v zasněženém lese.

Lednové aktivity pro celou rodinu – stavba sněhuláka

Stavba sněhuláka je skvělým způsobem, jak být kreativní na čerstvém vzduchu. Soutěžte, kdo postaví většího nebo originálnějšího sněhuláka.

Bruslení: zimní tanec na ledě

Bruslení na zamrzlých jezerech nebo ledových plochách může být vzrušující a zábavné. Je to skvělý způsob, jak si procvičit rovnováhu a užít si zimu na ledě.

Běžecké lyžování: pro milovníky přírody

Běžecké lyžování je ideální pro ty, kteří si chtějí užít zimu v tichu přírody. Zlepšuje kondici a je skvělým způsobem, jak objevovat krásy zimní krajiny.

Fotografování zimní krajiny

Návod, jak fotit zimní krajinu

Zimní krajina nabízí mnoho krásných momentů pro fotografování. Zaměřte se na sněhové vločky na stromech, zasněžené krajiny nebo zimní slunce.

Lednová zábava na čerstvém vzduchu

Nenechte se odradit chladným počasím a využijte ledna k prožití zábavy na čerstvém vzduchu. Tyto aktivity nejenže zlepšují fyzickou kondici, ale také poskytují nezapomenutelné zážitky a zábavu pro celou rodinu.

A redakční tip? Otužování

V redakci máme našeho šéfredaktora Ondřeje, který pravidelně praktikuje otužování ve studené vodě. Pro něj není otužování pouze záležitostí zdraví, ale i prostředek pro posílení psychické odolnosti. Tato praxe se navíc stala módním trendem, který nejen přináší zdravotní benefity, ale také reflektuje aktuální životní styl. Tak co, kdo bude Ondřeje následovat?

K TÉMATU  Alternativní bydlení. Existují i jiná řešení, než drahá hypotéka nebo pronájem

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Neposypaný chodník, nefunkční osvětlení i sousedův čoudící komín pomůže vyřešit speciální mobilní aplikace. Je to snadné!


Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Detox organismu se stal nedílnou součástí zdravého životního stylu. Po zimě nás čeká očista těla jarním detoxem. Právě strava raw by pro řadu z vás mohla být ideální cestou. Její výhodou je příjem čerstvých zdravých surovin, nenáročnost přípravy či úbytek váhy. Za kvalitu si bohužel připlatíte, na druhou stranu ale ušetříte na energiích.
Čeká vás zařizování nového bytu nebo snad rekonstrukce toho stávajícího? Inspirujte se trendy v bydlení pro rok 2022. Cílem pro nadcházejících dvanáct měsíců je vytvořit ze svého domova místo, kde se budete cítit příjemně, v klidu a bezpečí.
Psal se rok 2004 když do našich televizí vpadla historicky první řada Česko hledá SuperStar. Pěvecká soutěž lámala rekordy ve sledovanosti a její první vítězkou se stala zpěvačka Aneta Langerová, která se na naší malé hudební scéně slušně uchytila. Od té doby uplynulo hodně vody a řad hudební reality show. Hledali jsme talent a brzy na to i Česko Slovenskou SuperStar.
Dnes, v době nových přístupů k výživě, se na pohanku začalo pohlížet jako na superpotravinu která dokáže se zdraví člověka dělat naprosté divy! Obsahuje totiž mikroživiny, vitamíny, je to výborný zdroj vlákniny a obsahuje sacharidy s nízkým glykemickým indexem. Proč se do jídel s pohankou pustit a jak ji můžete připravovat vám poradíme v článku.
Není krém jako krém. Existuje rozdíl mezi tím, jaké krémy používáte na suchou, citlivou nebo mastnou pleť. Každá pokožka potřebuje něco jiného. Platí to i pro krémy určené pro denní a noční péči. Každý z nich plní úplně jiné úkoly. Jaký?
I přímotopy jdou s dobou. Ta si žádá úsporné a efektivní přístroje, které nebude třeba schovávat do skříní, ale naopak vystavovat na obdiv členům domácnosti i návštěvám.
Váháte nad výběrem postele? Inspirujte se v naší galerii. Spokojený spánek je pro naše tělo velmi důležitý!
Přirozené světlo nesmí v interiéru chybět, ale má ho být tak akorát. Někdy se však sluníčko zblázní a nezbývá, než ho vrátit do patřičných mezí. Slouží k tomu stínící technika, která má navíc dekorační funkci. Typickými zástupci interiérového stínění jsou vnitřní rolety a žaluzie. Ale co když se vám okoukaly nebo jen toužíte po designové lahůdce? Pak se vám budou líbit rolety typu den a noc. .
Letní pařáky každého z nás lákají do náruče chladivé a příjemně osvěžující vody. Pokud nechcete být zavření v aquaparcích a hledáte spíš přírodní koupaliště s průzračně čistou vodou a malebným okolím, pak určitě zbystřete. Máme pro vás přehled míst, která stojí za to navštívit, a to nejen u nás, ale i našich nejbližších sousedů.
Začít si vztah se šéfem není vůbec jednoduché. Intimní vztahy na pracovištích jsou vždy složité, a pokud jde o nadřízeného, je to ještě komplikovanější. Přitahuje vás? Dává vám najevo svůj obdiv? Bude to jen flirt, nebo snad láska? Jak si poradit, a přitom si udržet práci.
V průběhu ledna vzplál na sociálních sítích vášnivý boj o tělesné ochlupení, když hnutí Januhairy oslavuje přirozenost a vyzývá ženy k odložení žiletek. Je zpět doba kdy se svoboda neoholených těl žen projevuje nejen slovy, ale i odvážnými činy. Přidáte se k revolučnímu hnutí, které vzdoruje společenským standardům krásy a zdůrazňuje jedinečný projev individuality?

Výběr článků

Představte si nezapomenutelný únik od každodenního shonu a vydáte se s celou rodinou na dobrodružnou jarní dovolenou. V našem článku "Jarní prázdniny! Kam na jarní prázdniny s celou rodinou?" vám přinášíme inspirativní tipy na rodinné výlety a aktivity. Od přírodních krás až po kouzelná města, pojďte s námi objevit zajímavá místa, která poskytnou všem členům rodiny nezapomenutelné zážitky. Vyzvěte svou rodinu k dobrodružství a společně objevujte nové obzory v tomto jarním období. Kam se vydáte vy?
Jaro nám klepe na dveře a s ním i módní trendy tohoto roku. Péřové bundy zanedlouho přemístíme do hloubky skříní, naopak vytáhneme lehčí bundičky, které nebude třeba zapínat až ke krku. Abyste však letos okouzlili nejen muže, ale i zástupkyně něžného pohlaví, které jsou na módu často vysazené, zakomponujte do své stávající sbírky vzory. Právě jim se na jaře bude přikládat velký důraz.
Zatímco svět čelí velkému množství výzev, jako je například změna klimatu nebo nedostatek obnovitelných zdrojů, společnost by měla začít ženské nápady a vynálezy brát vážněji. Proč? Protože i ženy už mnohokrát dokázaly, že si zaslouží na poli vědy uznání.

Nepřehlédněte

S blížící se plavkovou sezónou začíná mnoho z nás přemýšlet o tom, jak své tělo dostat zpátky do formy. Někdy tak neodoláme a zkoušíme různé zázračné diety, které slibují rychlý úbytek váhy.
Tyhle luxusní zahrady slouží hlavně k odpočinku, nikoliv za účelem pěstování. Pokud má člověk dostatek prostředků, může si nechat vytvořit designérský skvost. Atmosféru udělá osvětlení nebo tekoucí voda. Co takhle skleněný stůl s vodopádem?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek