Ohlédnutí za prvním ročníkem Bachelor 2024
První řada Bachelor Česko odstartovala na TV Nova v listopadu 2024 a okamžitě si získala velkou pozornost. O srdce realitního makléře Jana Solfronka se ucházelo osmnáct žen.
Finálovou růži získala Sabina Pšádová, ale vztah s Janem po skončení natáčení dlouho nevydržel – dvojice se nakonec rozešla.
Výraznou osobností první řady se však stala Denise Ayverdi, přezdívaná Bobina, která si získala diváky svým klidným přístupem a výrokem o „pohodindě“ – vztahu bez stresu a přetvářky. Její autentické chování se stalo virálním a slovo „pohodinda“ začalo žít vlastním životem i mimo obrazovku.
První série tak potvrdila, že české publikum podobné formáty miluje, a TV Nova se rozhodla navázat druhou řadou, která letos slibuje ještě víc emocí – a tentokrát dva muže místo jednoho.
Kdo jsou bratři Dubovičtí
Miroslav Dubovický není ve světě šoubyznysu žádným nováčkem. Bývalý reprezentant v kickboxu se v roce 2016 probojoval do finále soutěže Muž roku a později se dostal do povědomí veřejnosti díky vztahu s modelkou Veronikou Kopřivovou, s níž má dceru Ellu.
Jeho bratr Martin je zatím veřejnosti méně známý, ale společně s Mírou založil firmu vyrábějící ekologické obaly a reklamní materiály. Letos se rozhodli vystoupit ze svého podnikatelského stínu a zkusit štěstí v lásce – před televizními kamerami.
Dvanáct žen, dvanáct příběhů
TV Nova zatím odhalila prvních dvanáct žen, které se objeví ve vile. Každá z nich přichází s vlastním příběhem, povahou a představou o lásce.
Aňa
Manažerka Aňa pochází z Brna, je jí 24 let, ale více než rok žije v Praze, kde studuje a pracuje. Její oblíbená romantická píseň je Young and Beautiful od Lany Del Rey a ráda by si ji nechala zahrát cestou k oltáři. „Já jsem si Bachelora vybrala z toho důvodu, že se mi zatím nepodařilo najít lásku v běžném životě a chtěla bych zkusit jiný způsob hledání,“ svěřila se v medailonku.
Valérie
Barberka Valérie pochází z Jihlavy a je jí 23 let. Podle svých slov je chaotická, vtipná a má dobrou duši. „Zajímá mě, jestli je možné si takhle v reality show najít lásku,“ vysvětlila. Podle Valérie by měl být Bachelor charismatický, vtipný, loajální a starostlivý.
Mary
Další účastnice má shodné jméno jako jedna z finalistek první řady. Mary pochází z Ruska, je jí 27 let a nyní žije v Praze. Prohlašuje o sobě, že je movie star a také prý hlučná, charismatická a vtipná. „Vždycky jsem byla fanynkou projektu Bachelor a myslím si, že je to výjimečná zkušenost pro mě. Proto jsem do toho šla,“ uvedla.
Pavla
Studentka Pavla pochází z Třebíče, je jí 23 let a sama o sobě říká, že je trpělivá, pečující a vtipná. Ráda poznává nové lidi a zkouší nové věci. „Lásku si jdu hledat do Bachelora, protože mi to přijde jako zajímavá a unikátní příležitost, jak se seznámit,“ svěřila se na kameru.
Sarah
Sarah je 31 let a pochází z Vietnamu, nicméně nyní žije v Praze, kde pracuje jako marketingová specialistka. Podle svých slov je upřímná, obětavá a věrná. „Je to pro mě výstup z komfortní zóny. Je to něco, co jsem nezažila a chtěla jsem si to zkusit na vlastní kůži,“ prozradila.
Nica
Fitness trenérka Nica pochází z Kutné Hory, je jí 23 let a o sobě říká, že je upřímná, empatická a ambiciózní. „Lásku v Bachelorovi hledám proto, že chci zkusit něco nového – nechci se seznamovat už jen přes Instagram nebo sociální sítě,“ vysvětlila.
Kristy
Kristýna pochází z Prahy, je jí 29 let a pracuje jako moderátorka a event koordinátorka. „Do Bachelora jsem se přihlásila hlavně kvůli tomu, že jsem si říkala, že je to zase nějaký nový způsob seznámení,“ přiznala své důvody.
Stella
Stella pochází z Opavy, kde pracuje v rodinné kavárně, a je jí 23 let. O sobě říká, že je usměvavá, přátelská a pracovitá. „Rozhodla jsem se jít do Bachelora proto, že jsem si řekla, že bych chtěla zkusit něco nového. Je to pro mě výzva a výstup z komfortní zóny,“ svěřila se.
Natalia
V jedné reality show to Natalii nevyšlo, a tak se rozhodla zkusit štěstí v další. Je jí 25 let, žije v Praze a o sobě říká, že je empatická, vtipná a rodinný typ. „Love Island mě asi nejvíc naučil tu komunikaci,“ přiznává. Bachelor by podle ní měl být charismatický, inteligentní a měl by mít rád zvířata.
Šárka
Redaktorka Šárka pochází z Bydžova a je jí 34 let. „Rozhodla jsem se hledat lásku v Bachelorovi, protože se kolem mě pohybují samí sportovci a já doufám, že třeba bachelor bude nějaký podnikatel,“ odhaluje svůj důvod.
Tereza
Tereze je 28 let, pochází z malé vesničky nedaleko Opavy a pracuje jako asistentka ředitele ve farmacii. „V Bachelorovi hledám lásku právě proto, že mi došly způsoby, jak se seznámit s muži. Většinou přitahuji ženaté nebo zadané, což se mi moc nelíbí,“ přiznává.
Nikola
Studentka Nikola pochází z Rapotína nedaleko Šumperka a je jí 23 let. O sobě říká, že je pozitivní, přátelská a trpělivá. „Lásku hledám v Bachelorovi proto, že se mi to nepodařilo v reálném životě, takže to vyzkouším tady,“ říká s úsměvem.
Novinky a zákulisí natáčení
Tvůrci letos sází na pestřejší koncept. Dvojčata by se podle informací z natáčení měla postupně rozdělit – každý z bratrů bude mít vlastní skupinu žen, ale jen dočasně. Později se příběhy protnou a vznikne prostor pro napětí, žárlivost i možné zklamání.
Natáčení probíhalo v luxusní vile, jejíž přesné umístění si produkce střeží. Očekává se ale, že opět nabídne romantické výhledy, exotické lokace a dost prostoru pro velká gesta, která jsou pro Bachelor typická.
Kde a kdy sledovat Bachelor Česko 2025
Premiérový díl nové série uvidíme už 18. listopadu na platformě OnePlay, s jednodenním zpožděním pak i na TV Nova. Nové epizody budou vycházet každé úterý a středu online, následně ve středu a čtvrtek v televizi.
Producenti slibují nejen krásné prostředí, ale i nový pohled na vztahy, emoce a mužskou rivalitu. „Letos bude show upřímnější, otevřenější a víc o skutečných emocích,“ uvedli pro TV Nova.
MOHLO BY SE VÁM HODIT
Druhá řada Bachelor Česko přichází s dvojčaty: o lásku budou bojovat dva muži
Lucie Bílá křtila nové album Obyčejná holka. V bílém outfitu doslova zářila
Laura a její tygři pokřtí nové album MOST! Ilona Csáková se vrací po boku legendární kapely

