Čtvrtek , 25. 07. 2024

Jakub

Jaké jsou naše oblíbené květiny?

My ženy každý den vyhlížíme návrat partnera, a tak trochu potají doufáme, že nás alespoň jednou za čas překvapí krásnou kytičkou. Květiny milujeme, jsou pro nás symbolem toho, že na nás tomu druhému záleží. Dřív pánové nosili domů květiny pravidelně, dnes je to jiné. Pánové, pokud jste sem tajně zabloudili a hledáte tip, jaké květiny mají ženy rády, čtěte dál!
květiny
Výběr květiny nechcete podcenit, rádi byste udělali opravdu velkou radost? Pak popřemýšlejte, zda víte, jaké květiny má konkrétní žena ráda. S takovými květinami je úspěch zaručený.

Kde jinde hledat inspiraci?

Když pánové neví, čím potěšit ženu, není nic jednoduššího než hledat radu u další ženy. I proto jste nejspíš zabloudili sem a hledáte inspiraci na květiny, které mají ženy nejradši. Určitě vás potěší, když řekneme, že ženu potěší jakákoli květina, hlavně že je darovaná z lásky, pěkně od srdíčka.

Jaké květiny má ráda ta, které je chcete dát?

Výběr květiny nechcete podcenit, rádi byste udělali opravdu velkou radost? Pak popřemýšlejte, zda víte, jaké květiny má konkrétní žena ráda. S takovými květinami je úspěch zaručený.

Poradit může i květomluva

Když nevíte, jaké květiny má obdarovaná ráda, ale víte, co jimi chcete vyjádřit, pak vám může poradit květomluva. Každá květina i její barva mají svůj význam, i jedna jediná květina často dokáže vyjádřit víc než tisíc slov. Stačí vybrat tu pravou. Víte, že květomluva byla dřív jazyk, který každý ovládal? Dnes upadla trochu v zapomnění, ale každý pořád ví, že růže je květinou lásky a vášně, gerbera květinou přátelství, věrnosti a opravdové lásky, nebo že lilie symbolizuje čistotu a nevinnost. Když přijde na barvy, pak bílá značí nevinnost, růžová mladost a zdraví, fialová věrnost, modrá vytrvalost, oranžová touhu a bohatství, žlutá prospěch v lásce, ale i žárlivost.

kytice
My ženy každý den vyhlížíme návrat partnera, a tak trochu potají doufáme, že nás alespoň jednou za čas překvapí krásnou kytičkou. Květiny milujeme, jsou pro nás symbolem toho, že na nás tomu druhému záleží.

Vybírat můžete i dle příležitosti

Květiny nevybíráte jen tak pro radost, ale za konkrétním účelem? Má žena narozeniny nebo jmeniny? Čeká ji promoce nebo jiná slavnostní událost? Pak si můžete vybrat květiny podle příležitosti, a to například tady. No anebo se můžete poradit se zkušeným floristou.

Růže nic nezkazí, potěší i gerbery, lilie a další kvítí

Jistotu v tom, kterou květinu má žena ráda nemáte, inspirovat se květomluvou se vám nezdá jako dobrý nápad? Bojíte se, že tuhle řeč žena nezná a nepochopí, co jste prostřednictvím květin chtěli říct? Pak vězte, že:

  • Růže jsou klasikou, která nikdy nezklame. Ať je dáte komukoli, vždy potěší.
K TÉMATU  Módní hity pro letošní léto. Vede růžová a bláznivé potisky!

  • Radost udělají o gerbery pastelových barev, které zaručeně vykouzlí úsměv na každé tváři.

  • Nad lilií zaplesá každé srdce, nádherně voní, jedna lilie navíc nahradí i tři růže.

  • Něžné a nádherné jsou i alstromerie nebo eustomy, které se používají zejména v mixovaných květinách.

  • V oblibě jsou v dnešní době i chryzantémy santini, které jsou dostupné v mnoha barvách.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Je zřejmé, že vnímání krásy a dokonalosti je hodně subjektivní záležitost. To, co je pro někoho úchvatné, je pro druhého nezajímavé a naopak. I přes odlišnosti vnímání jsme ale vlivem doby uvízli v bublině, která rozděluje společnost na krásné a ošklivé, asi tak jako v pohádkách, na které jsme se dívali odmalička.
Módní trendy jsou charakteristické svou vrtkavostí. Jednu sezónu žhavý model, druhou zase zapomenutý propadák! Oblečení a doplňky mají výsostné postavení v našich životech, především ženy zajímá, co je právě šik! Móda je business, a právě proto se neustále mění.
Zavodnění lidského těla je problém, se kterým v dnešní době bojuje mnoho lidí z moderního světa. Příčin může být hned několik. Zbavit se přebytečné vody je přitom velmi snadné. Podívejte se na příznaky zavodnění a na pár tipů, díky kterým se vody lehko zbavíte.
Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.
Závislost na internetu, sociálních sítích nebo počítačových hrách se projevuje u dětí stále častěji. Podle odborníků je má příznaky opravdové závislosti každé desáté dítě. To je nemalé riziko, že se to může stát i ve vaší rodině. Tyto závislosti jsou – vzhledem k rozšíření internetu a jeho komunikačních sítí – podstatně větším rizikem, než návykové látky či alkohol.
Internetový nákup prožívá změny. Již brzy si v e-shopu budete moci vyzkoušet třeba vybranou barvu rtěnky přímo na vás. Stejně tak třeba i sukni nebo oblíbený top. Změní virtuální zrcadla způsob nakupování v e-shopech?
Luna odjakživa přitahovala myšlení, fantazii i city lidí. Nejeden básník, skladatel nebo malíř jí věnoval své dílo. Působení luny na jevy na zeměkouli jsou jasně vědecky prokázané. Je zde ale jedno odvětví, které stále čeká na to, až jej někdo vědecky dokáže. Co vše vám prozradí lunární kalendář?
U každého tu a tam přijde chvíle, kdy potřebuje nějaký ten životabudič. A mezi stoprocentní nakopávače energie patří samozřejmě i káva. Jenže, co když ji potřebujete něčím nahradit a hledáte stejně účinnou alternativu? Ano, tak právě vám se tenhle článek rozhodně zalíbí.
Ze všech stran na nás létají reklamy na prostředky do domácnosti, které jsou údajně doslova zázračné. My si je dokola pořizujeme, a tím hojně rozšiřujeme naši syntetickou armádu. Opravdu nám běžné toxické přípravky ovlivňují život?
Je vám více než padesát a dostala jste výpověď. Začnete registrací na pracovním úřadě a budete pokračovat hledáním nové práce. Čím máte vyšší kvalifikaci, tím je to složitější. Přemýšlíte, zda setrvat ve svém oboru nebo vykročit úplně novým směrem? Třeba si splnit sny. Možná vám to připadá riskantní. Ale proč to nezkusit?
Jsou konečně vidět výsledky po dlouhých týdnech strávených v posilovně? Konečně se ukazují buchtičky na břiše, kvůli kterým jste poslední měsíce nejedli sladkosti a drželi si zdravý jídelníček? Nezmařte svou dlouhou snahu a vyhněte se několika věcem, po kterých se tloustne, a to extrémně rychle.
Ačkoli z klasické pšeničné mouky pekly a vařily už naše babičky, spolu s příchodem doby, kdy spousta lidí přesedá na zdravější životní styl, se objevily mnohem lepší a nutričně hodnotnější varianty. Skvěle chutnají, plně nahradí klasickou mouku, a ještě prospějí vašemu zdraví, takže co víc si přát. Svět alternativních mouk je ale mnohem pestřejší, než se na první pohled zdá. Které by určitě měly zaujmout místo ve vaší kuchyni?

Výběr článků

S příchodem zimy se pojí i zamyšlení se nad stravou. Zatímco v létě jsme potřebovali náš organismus zchladit, v nastávajícím období bude potřeba tělo zevnitř zahřívat. K tomu se skvěle hodí některé potraviny s přirozeně hřejivým účinkem.
Jednou z možností, jak se podívat na své hubnutí, je právě podle odlišností jednotlivých krevních skupin. Někomu z vás možná právě tato metoda bude dávat smysl a dokáže s její pomocí shodit pár nadbytečných kil.
Pokud toužíte po romantice, nečekejte, až váš přítel naplánuje něco zvláštního, převezměte otěže a zajistěte si večer svých snů sami. Možná budete chtít naplánovat rande s ohledem na svůj vkus, ale pokud pro něj chcete připravit něco zvláštního, měla byste své plány přizpůsobit jeho zájmům. Zde je několik užitečných rad pro plánování romantického rande pro vás a vašeho přítele.

Nepřehlédněte

Ano, řeč bude tentokrát o mužském přechodu. O tom, co se děje v tuto dobu u žen se mluví hodně, ale téma mužské andropauzy je stále tak trochu opomíjenou záležitostí. I muži však mohou toto období vnímat jako velmi náročné a přináší jim celou řadu nepříjemností. Co se v jejich těle děje, a jak se s těmito změnami co nejlépe vyrovnat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek